همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقا میلاد کشف کردم:d
تو قسمت تنظیمات>سیستم>تنظیمات کنسول>startup and shutdown>پاین نوشته بکگراند دانلودر روشن که کردین کنسولو خاموش کنین:d
راستی شما بازی قبل ریلیز بازی میکنید؟
فقط میبخشید جسارت نباشه فک کنم موقع تایپ alt+shift رو نزدین :d:d
یه سوال مثلا تاریخ ریلیز یه بازی 20 اگوست تو امریکا اگه ریجن کنسول من اروپا باشه 20 اگوست بخرم مشکلی پیش میاد؟
حرف حق جواب نداره اره متاسفانه بعدشم نت فرت شد الان اومدم بخابم دیدم --
چیزه مهمی هم ننوشتم منظورم این بده این گیم های که اسماشومنو بره بودم. ببخشید دوستان یک مقدار خستگی 90% این نت به خدا جوری شده باید تایپیست حرفای باشی بعضی اوقات که تا نت وصله یه پست بزنی دروغ میگم.؟؟؟؟؟؟؟
نه علی جان من تا الان گبم قبل از ریلیز بازی نکردم میگیریم از اون فروشگاه --تا یاره که اگه مشکل داشت تعویض کنم ریلیز که شد 3 روز بعدش بازی میکنم....ولی توصیه میکنم عجله نکنید جدا کاپ نمیدن -نه بزار همون موقع که نسخع اروپا براش ریلیز میشه ماکرو که حساب کتاب نداره ضرر نمیکنید گوش کنید سودی برای من نداره ضرر چرا که ببینم دوستام وگیمر های ایرانی دچار مشکل شدن ..عجله نکن-منم اگه گفتم گیم ها چطوری مینوت و سیمپلای سابسکریب(خلاصه کوتاه در مورد سبک و اینترو اکشن ها ) خوندم.

دوستان اساتید تورو خدا دست از سر این 48 ساعت فیری بر دارید اخه کلی وقت --چشم --برق اصطلاک کنسول و پیسی و مانیتور تی وی نت می ارزه جدا تازه گلد سیلوری میتونی استفاده کنی و گرنه دوباره این بثاتو این جا اووردن رو به خدا تاپیک داره گلد رایگان دروغ میگم.....مالاه رو زبه روز هم که به اساتید کشف راهای تونل خاکی به این mhf باز میشه هیچی قانون هم میزارن تازه-داریم دوباره مثل دو ماه قبل همرو فراری میدیم .نکنید هندونه نمیزارم زیر بغل کس ولی بهرام جان اطلاعاتش واقعا خوبه ولی تو چند صفحه قبل ببنید نیست یا دوستانی که اسم نمیبرن شاید بد باشه -در صورتیکه من میبینم ایشون نلاین هست و گیم میزنه --خوب اگه بد میگم بگید.باید استفاده کرد نه اینکه پرش بدید...

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا شاید این که مینویسم بی ربط باشه.
ولی
من با دیدن تریلر جی تی ای وی آنلاین متحول شدم.ولی.............ایکس باکسم بن شده!
حاضرم هر هزینه ای باشه بدم واسه آنبن.
کسی راهی سراغ نداره؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان کسی نمیدونه که موقع بک گراند دانلود در موقع خاموشی کنسول ایا فن هم خاموش میشه یا نه ؟؟ یا فقط دور فن پایین میاد و تا پایان دانلود روشن میمونه؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا شاید این که مینویسم بی ربط باشه.
ولی
من با دیدن تریلر جی تی ای وی آنلاین متحول شدم.ولی.............ایکس باکسم بن شده!
حاضرم هر هزینه ای باشه بدم واسه آنبن.
کسی راهی سراغ نداره؟
دادش این اکس باکستو راحت بایه ایکس باکس دیگه تاق بزن مثل من :D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
دوستان کسی نمیدونه که موقع بک گراند دانلود در موقع خاموشی کنسول ایا فن هم خاموش میشه یا نه ؟؟ یا فقط دور فن پایین میاد و تا پایان دانلود روشن میمونه؟؟

بک گراند دانلودر به این معنی نیست که وقتی داری با ایکس باکس دانلود میکنی خاموش بشه و دانلود کنه
اگه بک گراند دانلودر رو فعال کنی خود ایکس باکس بعد از اینکه دانلود تموم میشه خاموش میشه

http://www.speedtest.net/result/2908049497.png

بچه ها فکر میکنین میتونم با این بازی کنم ؟ یا افتضاح میشه ؟

Last edited by a moderator:

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان اساتید تورو خدا دست از سر این 48 ساعت فیری بر دارید اخه کلی وقت --چشم --برق اصطلاک کنسول و پیسی و مانیتور تی وی نت می ارزه جدا تازه گلد سیلوری میتونی استفاده کنی و گرنه دوباره این بثاتو این جا اووردن رو به خدا تاپیک داره گلد رایگان دروغ میگم.....مالاه رو زبه روز هم که به اساتید کشف راهای تونل خاکی به این mhf باز میشه هیچی قانون هم میزارن تازه-داریم دوباره مثل دو ماه قبل همرو فراری میدیم .نکنید هندونه نمیزارم زیر بغل کس ولی بهرام جان اطلاعاتش واقعا خوبه ولی تو چند صفحه قبل ببنید نیست یا دوستانی که اسم نمیبرن شاید بد باشه -در صورتیکه من میبینم ایشون نلاین هست و گیم میزنه --خوب اگه بد میگم بگید.باید استفاده کرد نه اینکه پرش بدید...
من منظور کلیت رو نگرفتم در مورد mhf ...اما در جواب یکی که دو صفحه قبل پرسیده بود mhf چیه من هم طرز کار رو گفتم .... حالا هر کی بخواد و می تونه استفاده می کنه ..اونایی هم که نمی تونن و سیلور نیستن خب طبعا استفاده نمی کنن....اتفاقا این روش اگه ازش سواستفاده نشه به نظرم برای اون دسته از افرادی که تازه کنسول گرفتن بدرد بخوره که می تونن تستی برن لایو ببینن پینگ و سرعتشون برای انلاین زدن خوبه یا نه تا اینکه طرف بره 30 تومن پول یه ماهه بده بعد ببینه نمی تونه اصلا بازی کنه حتی!! .....در کل قصد بنده کمک بود نه چیز دیگه ای و البته مثل یه عده نیستم که تاپیک باز کنم بزنم گلد 1000 تومنی!!جسارت نشه به دوستان منظورم کلی بود .....
در ضمن این روش باعث میشه حداقل جلوی سو استفاده بعضی فروشگاه ها که همین 48 ساعته رو به قیمت 8 تا 10 هزار تومن میفروشن رو میگیره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
من منظور کلیت رو نگرفتم در مورد mhf ...اما در جواب یکی که دو صفحه قبل پرسیده بود mhf چیه من هم طرز کار رو گفتم .... حالا هر کی بخواد و می تونه استفاده می کنه ..اونایی هم که نمی تونن و سیلور نیستن خب طبعا استفاده نمی کنن....اتفاقا این روش اگه ازش سواستفاده نشه به نظرم برای اون دسته از افرادی که تازه کنسول گرفتن بدرد بخوره که می تونن تستی برن لایو ببینن پینگ و سرعتشون برای انلاین زدن خوبه یا نه تا اینکه طرف بره 30 تومن پول یه ماهه بده بعد ببینه نمی تونه اصلا بازی کنه حتی!! .....در کل قصد بنده کمک بود نه چیز دیگه ای و البته مثل یه عده نیستم که تاپیک باز کنم بزنم گلد 1000 تومنی!!جسارت نشه به دوستان منظورم کلی بود .....
در ضمن این روش باعث میشه حداقل جلوی سو استفاده بعضی فروشگاه ها که همین 48 ساعته رو به قیمت 8 تا 10 هزار تومن میفروشن رو میگیره
البته اکثر فروشگاه های گلد دو روزه میفروشن و با این دو روزه ها که از این روش به دست میاد فرق داره

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
سلام.
کسی میدونه این بازی هایی که برای کاربران گلد هست (Games with gold) رو چطوری میشه دانلود کرد؟
من الان می خوام Case Zero رو دانلود کنم می نویسه: this item isn't available in your location.
DR2 هم که اصلا گزینه ی دانلود نداره فقط Payment و یه سری چیز های دیگه هست.
ریجنم هم UK هست.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
در کل قصد بنده کمک بود نه چیز دیگه ای و البته مثل یه عده نیستم که تاپیک باز کنم بزنم گلد 1000 تومنی!!جسارت نشه به دوستان منظورم کلی بود .....

در مورد این حرفت شاید میلاد جواب نده ولی من جوابت رو میدم
اگه منظورت به میلاد هست که یک نفر رو معرفی کرد گلد 1 ماهه رو 12 تومن میداد باید بهت بگم که مجبور نیستی بخری و یا اینکه پست ها رو بخونی و کسی هم ازت همچین چیزی رو نخواسته
تقریبا همه بچه های بازی سنتر که توی لایو هستن هم میلاد رو میشناسن و میدونن چجور ادمیه پس فکر میکنم بیشتر از این نیازی نیست بهت توضیح بدم

- - -ویرایش - - -

سلام.
کسی میدونه این بازی هایی که برای کاربران گلد هست (Games with gold) رو چطوری میشه دانلود کرد؟
من الان می خوام Case Zero رو دانلود کنم می نویسه: this item isn't available in your location.
ریجنم هم UK هست.

سلام
خوبی ؟
اون پیغامی رو که بهت میده دلیلش اینه که بازی برای کسایی که توی لایو location رو uk گذاشتن برای دانلود گذاشته نشده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام.
ریجنم هم UK هست.
من خودم این مشکلو داشتم.دو تا راه داری یکی این که وی چی ان شیر کنی و راه آسون تر این که با فری چرت:d بری سایت xbox.com از اونجا بگیری و بعد میتونی با کنسول دانلود کنی

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
در مورد این حرفت شاید میلاد جواب نده ولی من جوابت رو میدم
اگه منظورت به میلاد هست که یک نفر رو معرفی کرد گلد 1 ماهه رو 12 تومن میداد باید بهت بگم که مجبور نیستی بخری و یا اینکه پست ها رو بخونی و کسی هم ازت همچین چیزی رو نخواسته
تقریبا همه بچه های بازی سنتر که توی لایو هستن هم میلاد رو میشناسن و میدونن چجور ادمیه پس فکر میکنم بیشتر از این نیازی نیست بهت توضیح بدم

حرفهای شما کلا برای من بی معنیه چون اصلا منظور من ایشون نبود که شما میای میگی ....من تو چند تا فروم مشاهده کردم که یه عده سواستفاده کردن از این mhf و دارن به مردم میفرشن.... شما منظورمو کلا کج گرفتی

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
من خودم این مشکلو داشتم.دو تا راه داری یکی این که وی چی ان شیر کنی و راه آسون تر این که با فری چرت:d بری سایت xbox.com از اونجا بگیری و بعد میتونی با کنسول دانلود کنی
چی هست این هایی که گفتین؟ :d
میشه یه مقدار در مورد هر کدوم توضیح بدین؟ :-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
چی هست این هایی که گفتین؟ :d
میشه یه مقدار در مورد هر کدوم توضیح بدین؟ :-/
منظورم از وی چی ان(V/P/N بود ).
فری چرت هم(فری گ/یته):d
برای گرفتن این بازی ها اگر v/p/n داری میتونی با xbox شیر کنی.(آموزش هم تو سایت هست)
راه اسون تر هم اینه که با استفاده از شیلتر شکن(مثلا فری گ/یت)بری سایت xbox.com و از اوناجا بازیرو بگیری.
اگر هم به هیچ کدوم دسترسی نداری.ایمیل و پسوردته پروفایلتو پیام خصوصی کن تا برات بگیرم

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
راه اسون تر هم اینه که با استفاده از شیلتر شکن(مثلا فری گ/یت)بری سایت xbox.com و از اوناجا بازیرو بگیری.
اگر هم به هیچ کدوم دسترسی نداری.ایمیل و پسوردته پروفایلتو پیام خصوصی کن تا برات بگیرم
چرا با فیل تر شکن. سایت Xbox که فیل تر نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر