همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان ، اگه پسوورد اکانت رو فراموش کنیم راهی هست برای عوض کردنش ؟؟
برا ریکاوری کردنش پس ورد غلط رو که زدین مینویسه من به اکانت دست رسی ندارم رو اون گزینه بزنید یا یه شماره تلفن باید میدادی به اکانتت یا رمز ایمیل هایی که دادی به اکانت رو بدونی اگه این چیزارو یادت نبود یا به سیم دست رسی نداشتی یه گزینه هست اون پایین نوشته من به هیچ کدوم از گزینه های زیر دست رسی ندارم و شما رو به یه صفحه میبره که اخرین رمزی که یادتون هست یا اخرین اینباکس ایمیل یا بیلینگ انفورمیشن رو وارد میکنید و تا کمتر از 24 ساعت اکانت رو میتونین ریکاوری کنین.سوال ذیگه ای هم بود در خدمتم :D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
کسی نمیدونه من چطوری میتونم گلد یک ماهمو فعال کنم؟!

اون دکمه بزرگ وسط دسته که لوگو ایکس باکس رو داره فشار بده
یک منو باز میشه
بیا سمت چپ چپ
بعدش اونجا نوشته reedem code
reedem code رو بزن حالا کد 25 رقمی رو وارد کن
فقط یادت باشه که خط فاصله ها رو خودش میزاره

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
خوب همین که کد رو بزنی خودش فعال میشه دیگه

اون دکمه بزرگ وسط دسته که لوگو ایکس باکس رو داره فشار بده
یک منو باز میشه
بیا سمت چپ چپ
بعدش اونجا نوشته reedem code
reedem code رو بزن حالا کد 25 رقمی رو وارد کن
فقط یادت باشه که خط فاصله ها رو خودش میزاره

دوستای عزیز خیلی ممنون از کمکتون............
اما مشکل من وارد کردن کد نیست...............
من یه اکونت یه ماهه تریال دارم،میخوام اونو فعال کنم،قیمتش رو زده صفر،اما ازم اطلاعات حساب بانکی میخواد.............
چکار کنم الان؟!

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام کمک کنید لطفا
داشتم فیفا 13 رو به صورت آنلاین بازی میکردم که رفتم بخش ARENA اونجا یه پیغام به ایمیلم فرستاد منم کنجکاو شدم ثبت نام کردم از طریق PC
بعد که اومدم رو ایکس باکس یهو از سرور فیفا اومد بیرون قطع شد حالا هر کاری میکنم نمیتونم به سرور EA وصل بشم
به نظر شما دستگاهم بن شده؟ حالا چیکار کنم؟

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستای عزیز خیلی ممنون از کمکتون............
اما مشکل من وارد کردن کد نیست...............
من یه اکونت یه ماهه تریال دارم،میخوام اونو فعال کنم،قیمتش رو زده صفر،اما ازم اطلاعات حساب بانکی میخواد.............
چکار کنم الان؟!

خدابیامرزه اون دوران رو. قبلاً یه ماه مجانی می‌داد اما الآن دیگه نمی‌ده...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
بچه ها من کنسولم JTAG شدست و اصلا با لایو کاری ندارم ولی این آموزش رو دیدم و لینکش رو براتون میزارم که اونایی که بلد نبودن(اکثرمون/تون) ازش استفاده کنن/یم و لذت ببرن/یم...

How To Get Unlimited 48-Hour Xbox Live Codes - Xbox 360 Tutorials - XboxPirate Gaming Forums
How To Get Unlimited 48-Hour Xbox Live Codes
mhf دیگه از کار افتاده(:|(:|(:|(:|(:|(:|

a_b_c_d

کاربر سایت
Jul 14, 2008
38
سلام

من دیروز بعد از 2-3 ماه میخواستم به لایو وصل شم و فیفا 13 بازی کنم که که وقتی وصل شدم به لایو برخلاف همیشه پسورد ازم خواست و وفتی پسورد رو میزدم چند بار ارور 80151011 گرفتم. فکر کردم پسورد یادم رفته و وقتی که پسورد رو عوض کردم درست شد و وصل شدم.
امشب که میخواستم بازی کنم دوباره همین مساله تکرار شد. ولی این بار دیگه پسورد اشتباه نزده بودم و این مساله تکرار شد. راه حل هایی رو که خود سایت مایکروسافت داده بود مثل آپدیت کردن security proofs و reset password و clear cach چه یکبار و چه 3بار و move کردن اکانت و پاک کردن آپدیت داشبورد رو امتحان کردم. وقتی هم میخواستم Profile رو دانلود کنم همون اولش بعد از اینکه میگه HI و Downloading Profile باز هم error 80151011 میداد و آخرین بار که همه پروفایل های توی سیستم رو delete کردم ، حالا Error 80151012 میگیرم و راه های پیشنهادی مایکروسافت هم رو که میرم مشکلم حل نشده
میشه لطفا کمکم کنید

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من یه دوستیرو دارم bf3 پریمیومه ولی نمیشه ترانسفر کنمش هنوزش ۴ ماهش تموم نشده
میخوام یدونم پروفایل اونو دانلود کنم بعد با پروفایل اون از قسمت دانلود هیستوریش دی ال سی های bf3 رو دانلود کنم میتونم تو پروفایل خودم بازیشون کنم یا نمیشه اگه میشه راهنمایم کنید؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
دوستان من یه دوستیرو دارم bf3 پریمیومه ولی نمیشه ترانسفر کنمش هنوزش ۴ ماهش تموم نشده
میخوام یدونم پروفایل اونو دانلود کنم بعد با پروفایل اون از قسمت دانلود هیستوریش دی ال سی های bf3 رو دانلود کنم میتونم تو پروفایل خودم بازیشون کنم یا نمیشه اگه میشه راهنمایم کنید؟

فکر نمیکنم بشه
ولی صبر کن ببین بقیه بچه ها چی میگن

Al1 persia

کاربر سایت
Feb 5, 2011
40
بچه ها من یه skyrim legendary که مجموع پچ های اسکاریم هست رو برنر مکس رایت کردم.ولی توتال بایتش اینقدره: 7,838,695,424 bytes
آخه تو پست LT+ v3.0 گفته که :
bytes avaible: 8,738,865,152 bytes رایت دیسک به صورت 100% از روش Burner Max است
یکی از دوستان گفت که این xgd2 هست.
من دقیق نفهمیدم که xgd2 هست یا xgd3 ؟ و الان خطری برای بن شدن نداره؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
بچه ها من یه skyrim legendary که مجموع پچ های اسکاریم هست رو برنر مکس رایت کردم.ولی توتال بایتش اینقدره: 7,838,695,424 bytes
آخه تو پست LT+ v3.0 گفته که :
bytes avaible: 8,738,865,152 bytes رایت دیسک به صورت 100% از روش Burner Max است
یکی از دوستان گفت که این xgd2 هست.
من دقیق نفهمیدم که xgd2 هست یا xgd3 ؟ و الان خطری برای بن شدن نداره؟

اگه برنر هست فکر نمیکنم مشکلی باشه و فکر نمیکنم که XGD2 ربطی به بن شدن داشته باشه
ولی احتیاط شرط اوله
فعلا باهاش بازی نکن با بچه ها راهنماییت کنن
منم فردا اگه تونستم از یکی از دوستام برات میپرسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر