همه چیز درباره ی Xbox Live

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید من به ایکس باکس لایو وصل شدم اما اینترنت مثلا تو بازی pes 2013 و بازی های دیگه نمیاد لطفا بگید باید چیکار کنم چون میخوام بازی انلاین کنم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید من به ایکس باکس لایو وصل شدم اما اینترنت مثلا تو بازی pes 2013 و بازی های دیگه نمیاد لطفا بگید باید چیکار کنم چون میخوام بازی انلاین کنم
این روزا اوضاع اینترنت برای لایو خیلی خراب در اکثر بازی ها اذیت می کنه.شما برای بازی کردن حتما باید گلد داشته باشید وگر نه اصلا توی بازی به قسمت لایو یا مولتی یا آنلاین بازی نمی توانید برید.
سلام دوستان این یک ماه رایگانو چطور باید گرفت....یه راهنمایی بکنید...................................
شما قبل از اینکه Join Live بشی توی location کشور هندوستان را انتخاب کن و بعد Join Live بشید خودش اوتوماتیک یک ماه رایگان را به شما می ده در پروسه ثبت نام کردن انلاین لایو.
من وصل شم کپی خورم به هیچ وجه نمیپره جدیدترین داشبورد نصبه و بازی داخلش نباشه مشکلی نیست
اگر شما LT3 داشته باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.همانطور که گفتم همه دوستان دارن از LT3 استفاده می کنند برای لایو بازی کردن در واقع راه دیگری نداره.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
سلام اقای farbodkain رفتم گلد خریدم حالا مثلا میخوام برم تو قسمت مستر لیگ آنلاین PES2013 این پیغام رو میده

YOU CANNOT SELECT THIS MODE AS YOUR GAMER PROFILE IS NOT XBOX LIVE MULTIPLAYER ENABLED.TO ENABLE,YOU MUST:

SUBSCRIBE TO XBOX LIVE GOLD MEMBERSHIP.
DISABLE YOUR FAMILY SETTINGS.

لطفا کمک کنید

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام اقای farbodkain رفتم گلد خریدم حالا مثلا میخوام برم تو قسمت مستر لیگ آنلاین PES2013 این پیغام رو میده

YOU CANNOT SELECT THIS MODE AS YOUR GAMER PROFILE IS NOT XBOX LIVE MULTIPLAYER ENABLED.TO ENABLE,YOU MUST:

SUBSCRIBE TO XBOX LIVE GOLD MEMBERSHIP.
DISABLE YOUR FAMILY SETTINGS.

لطفا کمک کنید

دوست عزیز شما بعد از اینکه ریدیم کردی اون کد گلدی را که خریدی روی هر اکانتی که ماله خودت است با همان اکانت وارد بازی میشی.قسمت مولتی و باقی ماجرا.اما این ارور که نشان می ده ظاهرا شما اصلا گلد نیستی.اگر گلد هستی در setting دستگاه Disable family را سنت را خیلی پایین زدی توی پروفایل که این ارور را می ده.درضمن من PES بازی نکردم لایو شما بهتر توی بخش مربوطه سوال کنید.تا بهتر راهنماییتون کنند.دوستانی که PES بازی می کنند.

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام به همه دوستان من میخوام که انلاین پس فیفا 13 رو بخرم و میدونید که هیلتره واسه همین باید چیز پی ان شیر کنیم اما هرکاری میکنم تو قسمت اینترنت تست ایکس باکس لایو با ارور مواجه میشم نمیدونم مشکل از چی هست از همه این روش ها هم استفاده کردم لطا شما رو به خدا یکی کمکم کنه
از همه آموزش های استفاده کردم اما نمیدونم چرا network کانکت میشه و به اینترنت که میرسه ارور میده الان 1 هفته شده درگیرم بعضیها میگن باید چیز پی ان 2 کاربره داشته باشی
لطفا یکی کمک کنه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر