همه چیز درباره ی Xbox Live

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
سلام دوستان
من یک مبتدی هستن که تا الان XBOX LIVE نرفتم
اون زمان که LT2 داشتم اومدم برم که بعداز این که وصل شد و آپدیت شد دستگاه دیگه هیچ بازی کپی رو اجرا نکرد
بعد که تعمیرش کردم طرف بهم گفت که دیگه نباید وصل شی دوباره همینجوری میشه و ممکنه تعمیر نشه
الان که منLT3 دارم آیا می‌تونم به LIVE وصل شم
مشکلی‌ پیش نمیاد آپدیت بشه
ممکنه وصل شم بن بشم
لطفا کامل توضیح بدید
امکان بن همیشه هست منتها اگه lt3 هستی شما با خیال راحت برو فقط بازیت باید 100% رایت باشه و برنر مکس
وگرنه مشکلی نیست الان

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 AM ارسال شده بود ----------

چجوری سنمو تغییر بدم؟
الکی یک تاریخی زدم
الان گیر داده سنت کمه نمیتونی هیتمن(قرارداد هاشو) بازی کنی اینها....
چیکارش کنم؟
یک پروفایل دیگه بسازم برم؟
مطمعنی قسمت فامیلی ستینگ خاموشه یا روی رده سنی پایین نیست
اگه نه که شما میتونی بری توی سایت ایکس باکس لایو ساین این شو اونجا اطلاعاتت رو عوض کن فکر کنم بشه

---------- نوشته در 12:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

داداش من با یکی از اساتید کلی تلاش کردیم فهمیدیم پارس آنلاینه کصافت mtu رو روو 1272 قفل کرده باید با شرکت تماس بگیریم و بگیم mtu روو 1364 به بالا بزارن برامون... این کارو بکنن درست میشه
فکر نکنم چون من دوباره مودمم رو عوض کردم و تی پی لینک رو گذاشتم با تست اول وصل شد یه جای دیگه مشکل داره

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
فکر نکنم چون من دوباره مودمم رو عوض کردم و تی پی لینک رو گذاشتم با تست اول وصل شد یه جای دیگه مشکل داره
داداش من هرکاری کردم نشد یکی‌ از دوستان همین فروم باهم نشستیم باهاش ور رفتیم و فهمیدیم که فقط مشکل از آی‌اس‌پی حل می‌شه هیچ‌جوره نمی‌شه حالش کرد ، حالا شما‌ام از پرسنلین میگیری؟ بعد داداش تو که قبلا تست کرده بودی با این مودم درست می‌شه چرا میای اینجا جو میدی به قضیه بعد میبینی‌ کسی‌ راه حل نداره خودت میری مودم عوض میکنی‌ ردیف می‌شه، خخخخ D:
البته من امروز از دوستم مودمشو میگیرم مدمش از این تک پورت قدیمیاس حالا آخرین تیر رو هم تو تاریکی‌ می‌زنیم ببینیم چی‌ می‌شه ولی‌ من با تست هایی که دیشب انجام دادیم و نتیجه‌ای که دیدم بعید میدونم ربطی‌ به عوض کردن مودم داشته باشه ،
نتیجه رو اینجا میام میگم ، شانس گند ماس دیگه...

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
342
داداش من با یکی از اساتید کلی تلاش کردیم فهمیدیم پارس آنلاینه کصافت mtu رو روو 1272 قفل کرده باید با شرکت تماس بگیریم و بگیم mtu روو 1364 به بالا بزارن برامون... این کارو بکنن درست میشه

یعنی چی ؟؟؟ الان زنگ بزنم بگم mtu رو 1364 بزارن درست میشه؟؟؟

fly2heaven

کاربر سایت
Apr 5, 2012
14
نام
MATADOR
دوستان گلم سلام
بنده حدود یک سالی هست که xbox خریدم و تاحالا برا خودم بازی میکردم ولی خونه یکی از دوستام دیدم که فیفا 2013 رو آنلاین بازی میکرد که حیلی خوشم اومد
خواستم منو راهنمایی کنید
1: دستگاه من lt3 ‌هستش آیا با وصل شدن امکان بن شدن هسا ؟
2: اینترنت من 256 مخابراتیه آیا جوابگوی بازی آن لاین هست؟
3: برای xbox live ‌باید از جایی اکانت تهیه کرد و اگر اینجوریه هزینش جقدره؟

باتشکر بسیار زیاد از شما اساتید گرامی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
دوستان گلم سلام
بنده حدود یک سالی هست که xbox خریدم و تاحالا برا خودم بازی میکردم ولی خونه یکی از دوستام دیدم که فیفا 2013 رو آنلاین بازی میکرد که حیلی خوشم اومد
خواستم منو راهنمایی کنید
1: دستگاه من lt3 ‌هستش آیا با وصل شدن امکان بن شدن هسا ؟
2: اینترنت من 256 مخابراتیه آیا جوابگوی بازی آن لاین هست؟
3: برای xbox live ‌باید از جایی اکانت تهیه کرد و اگر اینجوریه هزینش جقدره؟

باتشکر بسیار زیاد از شما اساتید گرامی

سلام دوست من
1-چون ال تی 3 داری خیالت راحت.با وصصل شدن به لایو چیزیش نمیشه فقط ممکنه اولش بگه داشبوردتو آپدیت کن
2-فکر کنم ok باشه
3-بله -یه نمه گرون شده الان 3 ماهه رو 50 میدن
در ضمن باید دیسکهاتم از نظر امنیتی ok باشه تا تو لایو بن نشی

fly2heaven

کاربر سایت
Apr 5, 2012
14
نام
MATADOR
سلام دوست من
1-چون ال تی 3 داری خیالت راحت.با وصصل شدن به لایو چیزیش نمیشه فقط ممکنه اولش بگه داشبوردتو آپدیت کن
2-فکر کنم ok باشه
3-بله -یه نمه گرون شده الان 3 ماهه رو 50 میدن
در ضمن باید دیسکهاتم از نظر امنیتی ok باشه تا تو لایو بن نشی

دوست عزیزم مرسی بابت پاسخگوئیت
فقط یه سوال اکانت رو از کجا میشه تهیه کرد؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
درود
دوستان من الان از روش TU دارم بازی های LT 2 رو روی LT3 بازی می‌کنم!
می‌خوام ببینم خطری برای لایو نداره؟!

شما باید آخرین آپدیت داشبرد+بازیهای xgd3 رایت شده به روش برنرمکس داشته باشید.غیر از این خطر داره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
شما باید آخرین آپدیت داشبرد+بازیهای xgd3 رایت شده به روش برنرمکس داشته باشید.غیر از این خطر داره
نه داداش متوجه نشدی:D
الان با روش Title Update می‌شه بازی های Lt 2 رو بدون رایت و... روی دستگاه Lt3 اجرا کرد!
می‌خوام ببینم این TU ها خطری داره یا نه!

fly2heaven

کاربر سایت
Apr 5, 2012
14
نام
MATADOR
خواهش میکنم
از مغازه ها -از سایتهای مختلف-از amazon و ...........
matrixgame.ir
igift24.com
game-ir.com
.
.
.

سلام
کنسول رو وصل کردم به اینترنت و وقتی میخوام ثبت نام کنم میگه باید یه چیزایی آپدیت بشه این خطری نیست؟!

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
سلام دوستان
من تو xbox تایتل آپدیت ریختم - بازی 97% - هیلو 4 قبل از تاریخ عرضه و ...... الان هیچ راهی هست که بتونم لایو بازی کنم؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین

دوستان این title update جریانش چیه؟؟؟ دیسکه؟ پچه؟ چه شکلیه؟؟؟
اگه استفاده کنیم برا بازیای lt2 و همون lt2 هارو لایو بازی کنیم خطر بن وجود داره؟؟؟​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر