همه چیز درباره ی Xbox Live

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان یه مشکل جالب: من وقتی تنظیمات مودمم رو میزارم روی ppoE نه با لن و نه با وایرلس نمیتونم برم لایو یعنی روی گزینه سوم که وصل شدن به لایو ارور میده ولی وقتی میزارم رو bridge خیلی سریع وصل میشه!!!اما باز وقتی میرم رو bridge با لپتاپ نمیتونم وصل شم اون nat رو هم درست کردم ولی فرقی نکرد...

دوستان کسی یعنی نمیدونه واقعا؟ فکر میکردم حداقل یه نفر جواب بده!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
يه آواتاره جديد دانلود كن و با يه ايميل ديگه اكانت بساز درضمن سن وسلت يادت باشه زير ١٨ نباشه چون اين ايميل پارنت كه ميگه بزنين براى اونايى كه سنشون رو زير ١٨ سال ميزارن .

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
يه آواتاره جديد دانلود كن و با يه ايميل ديگه اكانت بساز درضمن سن وسلت يادت باشه زير ١٨ نباشه چون اين ايميل پارنت كه ميگه بزنين براى اونايى كه سنشون رو زير ١٨ سال ميزارن .
چه طوری؟ کلا میشه توضیح بدید من اصلا سر در نمیارم از اکس باکس لایو!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
نميشه.ميگه ايميل پرنت بده ميدم باز نميشه.كسي ميتونه برا من ي اكانت باز كنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk ������
برو تو سایت xbox.com از اونجا بساز بعدش با xbox دانلود کن.اگر بازم نشد ایمیلتو بده من برات بسازم بعد با xbox دانلود کن

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
سلام دوستان

من به live وصل هستم ولی وقتی میخوام به قسمتهای marketplace در بازی forzA یا خرید ماشین برم این پیامو میده . آپدیت لایو forza هم که 8 مگ بود دانلود کردم.

.Sprry . the game cannot cuttently connect to Xbox live. This feature cannot be used at this time
منظورم داخل بازی FORZA4 نه محیط لایو
وقتی وارد بازی میشم اتصال با لایو قطع میشه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام دوستان

من به live وصل هستم ولی وقتی میخوام به قسمتهای marketplace در بازی forzA یا خرید ماشین برم این پیامو میده . آپدیت لایو forza هم که 8 مگ بود دانلود کردم.

.Sprry . the game cannot cuttently connect to Xbox live. This feature cannot be used at this time
منظورم داخل بازی FORZA4 نه محیط لایو
وقتی وارد بازی میشم اتصال با لایو قطع میشه

این پیغام میگه در حال حاضر نمیتونی به لایو وصل شی . من نمیدونم شما از چه دیسکس استفاده میکنی(97% یا burner max)?
اگه 97% هست که احتمال 99% ماله اونه.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
این پیغام میگه در حال حاضر نمیتونی به لایو وصل شی . من نمیدونم شما از چه دیسکس استفاده میکنی(97% یا burner max)?
اگه 97% هست که احتمال 99% ماله اونه.

burner max
از سایتی هم که خریدم میگفت بازی های ما هیچ مشکلی با لایو ندارن حتی forza 4 رو فقط burnermaxمیفروخت

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
burner max
از سایتی هم که خریدم میگفت بازی های ما هیچ مشکلی با لایو ندارن حتی forza 4 رو فقط burnermaxمیفروخت

یحتمل مشکل از سرور اینترنتتون هست. ولی بازم باید پشت سر هم چند بار هی برید مارکت پلیس تا وصل شه.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان دو تا سایت هست برا دادن پوینت.ببینید این دو معتبرن یا کاسه ای زیر نیم کاسشونه:

Xbox Exploit v2

XBL Goodies

کسی نیست؟ بابا این دوتا سایت پوینت مجانی میده.حالا بغییر از فیک بودن میگم مثله ای نباشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر