همه چیز درباره ی Xbox Live

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آقا من اگه بخام به لایو وصل شم باید چه غلطی بکنم ؟ این پینگی که میگید یعنی چی ؟ در ضمن من تو کدوم قبرستونی می تونم مودم 360 پیدا کنم ؟

بعد از اینهمه گفتگو در مورد پینگ وای پی و از این حرفا اخر سر یه جواب درست درمون می دید یا نه که با این سیستم اینترنت ایران میشه تو لایو بازی کرد یا نه ؟ لطفا فقط بگین آره یا نه
مرسی

چرا اینقدر عصبانی هستی!

آقا من اگه بخام به لایو وصل شم باید چه غلطی بکنم ؟

اولا : سوالت رو درست بپرس : الآن کجاش مشکل داری! نمی تونی 360 رو به اینترنت وصل کنی؟ نمی تونی شبکه کنی؟ نمی تونی اکانت درست کنی؟! کدوم یکی؟! شما سوالت خیلی ابتداییه!
دوما : اول از هر سوالی باید راهنمای موجود در سایت XBox رو بخونی! بعد اگر مشکل خاصی برات پیش اومد بیای اینجا مطرح کنی! نه اینکه بیای اینجا و بگی من می خوام به لایو وصل شم چیکار کنم! دیگه XBOX اینقدر هم بی صاحب نیست! این ملت که وصل شدن ، خودشون که راه رو کشف نکردن : تو سایت خود XBOX یه قسمتش زده Connect to XBOX Live
هر چی خواستی اونجا گیر میاد!

این پینگی که میگید یعنی چی ؟

منظور تاخیر ارتباط اینترنت شما با یک نقطه از دنیاست!
این تاخیر مستقیما در نحوه بازی شما تاثیر داره!
شما فرض کن که داری یک بازی اکشن رو بازی می کنی ، یه تیر شلیک می کنی تو مغز یارو ولی نمی میره چرا چون اون لحظه که تو تو هدفت دیدیش با نیم ثانیه تاخیر بوده یعنی اگر فرد مورد نظر رو تو حرکت در نظر بگیریم اون موقع که شما شلیک کردی طرف 1 متر اونطرف تر بوده!
یا مثلا تو Gears of War شما عملا تاثیر سرعت رو می تونی ببینی! تو ایم بازی شما وقتی شلیک می کنی ، کاملا تاخیر رو می تونی مشاهده کنی! می بینید که گلوله ها نیم ثانیه بعد از شلیک شما از اسلحه خارج میشن!
در ضمن پینگ مناسب برای بازی در لایو ، اگر Host خارج باشه ، 200 میلی ثانیه خوبه!
که البته همچین پینگی کم گیر میاد ، ما داریم با 400 میلی ثانیه بازی می کنیم!
بماند که در کشور های پیشرفته تر از ما پینگ ارتباطشون با تمام دنیا بالای در بدترین وضعیت بالا 80-90 نمی ره! یعنی چند صدم ثانیه! در شرایط معمولی 10-20 هست!
پهنای باندت هم باز تاثیر داره در بازیت! هرچی پهنای باندت بیشتر باشه ارتباط قوی تری می تونی با Host برقرار کنی و کمتر Out میشی! 256 سرعت مناسبیه! هر چند که با 128 هم میشه! زیر این دیگه جواب نمی ده!

در ضمن من تو کدوم قبرستونی می تونم مودم 360 پیدا کنم ؟

چیزی با اسم مودم 360 وجود نداره! هیچ جای این تاپیک هم اسم چنین وسیله ای آورده نشده!
کی اینو بهت گفته!

بعد از اینهمه گفتگو در مورد پینگ وای پی و از این حرفا اخر سر یه جواب درست درمون می دید یا نه که با این سیستم اینترنت ایران میشه تو لایو بازی کرد یا نه ؟ لطفا فقط بگین آره یا ن

آره ولی به شرط اینکه از کیفیت سرویس خوبی برخوردار باشی! ( اگر User سرویس ADSL کم تو شهرتون هست زیاد به مشکل بر نمی خوری )

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در ضمن پینگ مناسب برای بازی در لایو ، اگر Host خارج باشه ، 200 میلی ثانیه خوبه!
که البته همچین پینگی کم گیر میاد ، ما داریم با 400 میلی ثانیه بازی می کنیم!
یک سوال ؟!
شما چجوری میتونین Ping رو توی XBOX تشخیص بدین؟!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
توی داس بزن :

Ping yahoo.com -t

بجای yahoo هر سایت دیگه ای هم میتونی بزنی
1. جواب سوالی رو بلد نیستی مجبور نیستی پست بزنی دوست عزیز. من دارم میگم Ping XBOX رو شما از کجا می بینین شما اومدی میگی برو Yahoo رو پینگ کن؟!

2. پینگ کردن Yahoo خیلی کار مسخره ای هست ! چون اطلاعات خاصی به آدم نمیده. ;) الان مثلا پینگ کردم چی شد؟! باید ببینی با اونجایی که بازی میکنی پینگت چنده ! شما که با Yahoo بازی نمیکنین.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
دوستان این ADSL لعنتی ما بلاخره راه افتاد الان واسه لایو باید DNS Server Address رو از سرویس دهنده بگیرم الان تلفنش جواب نمیده هی فکر می کردم بهش چی بگم؟ بگم DNS رو واسه چی می خوام ؟
راه دیگه ای هست من تا امشب بدون تلفن زدن حلش کنم ؟
روش Port Forwarding ه Router رو امتحان کردم ولی مشکلم حل نشد سر تست لایو DNS رو Failed میده
یه چیز دیگه: لطفا برین در Command Prompt
ipconfig/all
رو وارد کنین در قسمت کانکشن اینترنتون DNS رو ببینین بعد چک کنین که این همون آدرس DNُS ایه که ISP بهتون داده ؟ اگه خودشه که من یه کاریش بکنم امشب که ای اس پی جواب نمیده ما به لایو وصل شیم;)

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام
من یه مشکل واسم پیش امده که فکر میکنم یکی از دوستان آقای Hotgoal قبلا اینجا گفته باشه :
وقتی که میخواستم به لایو وصل شم با پروفایل اصلی خودم وصل شدم! الان هم پروفایلم شده واسه لایو!:( اما تا حالا هر چی بازی کردم کار کرده و Gamescore بهم اضافه شده. حالا اگه میشه چند تا سوال رو جواب بدید:
تمام بازی ها کار میکنن؟
هر چی Gamescore و Achioment هست میمونه و اگه از لایو هم بگیرم رو همون پروفایل اضافه میشه؟!
ممکنه یه موقع تو لایو پروفایلم بپره؟!:(:((:((
اصلا نمیشه برگردوندش به حالت قبلیش؟:confused::((

اگه میشه جواب کامل رو بهم بدین ;) منتظرم...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
هر چی Gamescore و Achioment هست میمونه و اگه از لایو هم بگیرم رو همون پروفایل اضافه میشه؟!

بله .

ممکنه یه موقع تو لایو پروفایلم بپره؟!

خیر .

اصلا نمیشه برگردوندش به حالت قبلیش؟

نه .

اگه میشه جواب کامل رو بهم بدین منتظرم...

سوالات نیازی به جواب بلند نداره .

ولی کامله .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر