همه چیز درباره ی Xbox Live

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اره اچومنتها باز میگرده .ولی save بازیها نه.

من آخرین باری که به لایو وصل شدم 2 سال پیش بودش که حدودا 20000 تا اچیو داشتم. اگه بخوام پروفایلم رو الان دانلود کنم فقط اون 20000 تا برمیگرده یا اچیو هائی که بعد از اون گرفتم هم برمیگرده؟
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید:)

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من وقتی می خوام اپدیت بازی رو دانلود کند سرعت دانلودش خیلی کمه .مثلا یک چیزی 10 مگ که با pc شاید 5 دقیقه تموم شه توی ایکس باکس نیم ساعت طول میکشه،کسی نمیدونه چرا؟

Cpt.Omid

کاربر سایت
Sep 16, 2011
38
نام
ØM!Ð
من آخرین باری که به لایو وصل شدم 2 سال پیش بودش که حدودا 20000 تا اچیو داشتم. اگه بخوام پروفایلم رو الان دانلود کنم فقط اون 20000 تا برمیگرده یا اچیو هائی که بعد از اون گرفتم هم برمیگرده؟
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید:)
اگه بعده گرفتن اون اچیومنتا هم به لایو وصل شده باشید ینی اچیومنتای پروفایلتون در لایو ثبت شده باشه برمیگرده در غیر این صورت خیر !

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اگه بعده گرفتن اون اچیومنتا هم به لایو وصل شده باشید ینی اچیومنتای پروفایلتون در لایو ثبت شده باشه برمیگرده در غیر این صورت خیر !

راستش 2 هفته پیش به لایو وصل شدم 2 تا اپدیت هم انجام دادم ولی الان که از طریق سایت xbox.com وارد پروفایلم میشم همون 20000 تای قدیمی برام ثبت شده و خبری از بقیه اچیوها نیست!
یعنی بقیه اچیوها پریدن ؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
راستش 2 هفته پیش به لایو وصل شدم 2 تا اپدیت هم انجام دادم ولی الان که از طریق سایت xbox.com وارد پروفایلم میشم همون 20000 تای قدیمی برام ثبت شده و خبری از بقیه اچیوها نیست!
یعنی بقیه اچیوها پریدن ؟
شما حتما بعد از گرفتن اونا به لایو وصل نشدی;)
آقا کسی نیست مولتی اسیسنز بزنه؟
بعد من پینگم 39 هست ولی موقع بازیی مثل red dead یا assassin یه خورده طول میکشه تا join شه؟ چرا؟
بعد میگم این NAT چی هست؟ کسی میدونه؟

آخرین ویرایش:

Cpt.Omid

کاربر سایت
Sep 16, 2011
38
نام
ØM!Ð
یعنی بقیه اچیوها پریدن ؟
متاسفانه بله !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
وقتی LT3 داشتی باشی اپدیت کنی و لایوم بریم مشکلی براتون پیش نمیاد با خیال راحت استفاده کنین . فقط لایو رفتنی خواستی بازی کنین برنرمکس بخرین بازیاتونو همین موفق باشین .

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
اساتید تاپیک سلام .

یه سوال کوچیک داشتم ، من با اکانتی که دارم بدون مشکلی به لایو وصل میشم ، ولی پسوردی که استفاده کردم چون خیلی وقته روی سیستم بوده یادم رفته و ایمیلی هم که با اون ثبت نام کردم دیگه دسترسی بهش ندارم ، الآن هم با دستگاهی که دارم راحت لاگین میشه ولی هیچ کدوم از مشخصات اکانت رو بدون داستن پسورد قبلی نمیشه عوض کرد ، راهی برای بازیابی پسورد غیر از ایمیل نیست ؟؟

//

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر