همه چیز درباره ی Xbox Live

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان مسخره نکنید ولی یک سوال داشتم .
360 چقدر با پی اس 2 و کامپیوتر متفاوت است . همه الان میگن 360 را نمیشه با پی اس 2 مقایسه کرد . اون موقع که پی اس 2 اومده بود همه می گفتن عالی روش نیومده از کامپیوتر بهتره و ... ولی بازی های اون را بیشتر می شد با کامپیوتر هم انجام داد . آیا واقعا ارزش خریدن دارد ؟ آیا بازی هایی خواهد داشت که برای کامپیوتر نخواهد آمد ؟ تا چند سال دیگر این 360 بازی خواهد داشت و معتبر خواهد بود ؟ اگر ممکن است یک توضیح به من بدهید .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان مسخره نکنید ولی یک سوال داشتم .
360 چقدر با پی اس 2 و کامپیوتر متفاوت است . همه الان میگن 360 را نمیشه با پی اس 2 مقایسه کرد . اون موقع که پی اس 2 اومده بود همه می گفتن عالی روش نیومده از کامپیوتر بهتره و ... ولی بازی های اون را بیشتر می شد با کامپیوتر هم انجام داد . آیا واقعا ارزش خریدن دارد ؟ آیا بازی هایی خواهد داشت که برای کامپیوتر نخواهد آمد ؟ تا چند سال دیگر این 360 بازی خواهد داشت و معتبر خواهد بود ؟ اگر ممکن است یک توضیح به من بدهید .
کامپیوتر که بحثس جداس و بسته به پولی که براش خرج می کنی قدرت می گیری و اگه یه pc قوی جمع کنی از 360 هم کارایی بهتری داره.
در مورد مقایسه ps2 و x360 هم سبک بازی هاشون تقریبا مثل همه ولی گرافیک بازی هاشون از زمین تا آسمون فرق داره.
مهمترین امتیاز 360 بازی های زیاد و اختصاصی هست که براش میاد و برای کنسول های دیگه نمیاد. در مورد این که عمر 360 چند ساله نمی شه گفت هنوز ولی حدودا تا سال 2010 باید قاعدتا براش بازی ساخته شه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه از بازی اورجینال برای بازی کردن در XBOX live استفده بشه، باز هم میتونن شناسائی کنن دستگاه هک شده رو :confused:
یه حرف مسخره زدی !
ببین اگه فریمور هکک شده باشه بازی های اوریجینال رو اینجور که من شنیدم اجرا نمی کنه

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
یه حرف مسخره زدی !
ببین اگه فریمور هکک شده باشه بازی های اوریجینال رو اینجور که من شنیدم اجرا نمی کنه[/QUOTE
]

حرف شما مسخره تره!
شما از کجا شنیدی اجرا نمی کنن؟!
اولا تو readme خود Firmware ها نوشته که اجرا می کنه!
دوما من خودم هم تست کردم! اجرا می کنه!

======================

خوب چه کاریه!
اگه می خوای از بازی اصل استفاده کنی ، خوب Firmware رو هم برگردون!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگه از بازی اورجینال برای بازی کردن در XBOX live استفده بشه، باز هم میتونن شناسائی کنن دستگاه هک شده رو

بله .

چون بعصی از بجه ها با آپدیت کردن بن شدن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,079
یه حرف مسخره زدی !
ببین اگه فریمور هکک شده باشه بازی های اوریجینال رو اینجور که من شنیدم اجرا نمی کنه
:biggrin1: اشتباه شنیدی چون 4 تا بازی اورجینال دارم و همشون اجرا میشن ;)
خوب چه کاریه!
اگه می خوای از بازی اصل استفاده کنی ، خوب Firmware رو هم برگردون!
ممنونم دوست عزیز. من فقط یه جواب اره یا نه میخواستم :cheesygri باز هم ممنون :love:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشید دوستان فرق اکانت gold و silver چیه
با اکانت گلد میتونی بازی کنی ( این اکانت پولی هست )

با اکانت سیلور نمیتونی بازی کنی و فقط باهاش میتونی دانلود کنی ( این اکانت مجانی هست ) ;)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
یعنی چی با Gold میشه بازی کرد ولی با Silver فقط دانلود . اگه میشه یکم بیشتر توضیح دهید . بعد با 360 میشه هر جا تو اینترنت خواست رفت ؟ بعد اگه بازی دانلود کنی می تونی اون بازی را بازی کنی ؟راستی این Gold Card همونی هست که شما گفتی ؟ اگه ممکن است در این باره هم کمی توضیح دهید Gold کارت چیه .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یعنی چی با Gold میشه بازی کرد ولی با Silver فقط دانلود . اگه میشه یکم بیشتر توضیح دهید .

یعنی با سیلور نمیتونی آنلاین بازی کنی .

ولی با گلد میتونی .

بعد با 360 میشه هر جا تو اینترنت خواست رفت ؟

نه :cheesygri

بعد اگه بازی دانلود کنی می تونی اون بازی را بازی کنی ؟

بله .

ولی بازی ها مجانی نیستند .

میتونی دمو دانلود کنی ( دمویی که باهاش میتونی یه کم بازی کنی )

راستی این Gold Card همونی هست که شما گفتی ؟ اگه ممکن است در این باره هم کمی توضیح دهید Gold کارت چیه .

کارت گلد دیگه .

مثله کارت اینترنت .

P10062938.jpg

این 12 ماهست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر