همه چیز درباره ی Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اااااااااااا پس این گلد اینا به چه درد میخوره در اصل .مثلا 400 واسه چه کارایی خوبه یعنی چند مقته تموم میشه؟؟؟؟چقدر مسخرس این xblبابا !!!!!!!!!!!!!!

مثلا 800 تا پوینت میگیری فیفا بازی میکنی دوست عزیز قانونشم همینه خوب .

یعنی دیگه بن نمیشیم؟؟؟؟؟

مگه چیکار کردین که بن بشین و جدیدا هم میگن ماکروسافت بن نمیکنه ولی باز مشخص نیست یهو دیدی بن کرد . نمیشه اعتماد کرد اصلا به این حرفا .

آقا یه سوال...من یکی از دوستام وصل شد لایو,سه ماه فریش هم هست ولی الان زد xbox live free...چطوری می تونه گلد یه ماهش رو راه بندازه؟

خوب یه اکانت یا پروفایل بسازه حله دیگه . اموزششم تو گوگل یه سرچ کنین روش ساختنشو موجوده موفق باشین .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من یه 360 دست دوم یه سالی هست خریدم چند روز پیش وصل شدم باهاش به لایو برای اولین بار.دیدم زده لایو فری.برای بازی آنلاین هم باید گلد بخرم.میخواستم ببینم مگه هر 360 یه ماه گلد رایگان نداره؟الان یعنی اون یه ماه گلدش استفاده شده؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من یه 360 دست دوم یه سالی هست خریدم چند روز پیش وصل شدم باهاش به لایو برای اولین بار.دیدم زده لایو فری.برای بازی آنلاین هم باید گلد بخرم.میخواستم ببینم مگه هر 360 یه ماه گلد رایگان نداره؟الان یعنی اون یه ماه گلدش استفاده شده؟

شاید استفاده شده باشه . ولی اگه استفاده نشده باشه هم گرفتنش دردسر داره! چون باید از خود لایو 1 دولار بدی که نیاز به credit card یا paypal داره!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مثلا 800 تا پوینت میگیری فیفا بازی میکنی دوست عزیز قانونشم همینه خوب .

مگه چیکار کردین که بن بشین و جدیدا هم میگن ماکروسافت بن نمیکنه ولی باز مشخص نیست یهو دیدی بن کرد . نمیشه اعتماد کرد اصلا به این حرفا .

خوب یه اکانت یا پروفایل بسازه حله دیگه . اموزششم تو گوگل یه سرچ کنین روش ساختنشو موجوده موفق باشین .
ُاخته دیگه,ولی Free شده....

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
سلام به دوستان من امروز که اومدن MW3 بازی کنم می زنه باید آپدیتش کنی و از این آپدیتهای 2 یا 3 مگی نیست فکر کنم یه چیزی حدود 100 مگ باشه کسی می دونه که خطری داره یا نه؟من LT3 هم دارم و تا دیشب هیچ مشکلی نداشتم.دوستانی که آپدیت کردن لطفا جواب بدن.
مرسی

Last edited by a moderator:

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
*یر خوردیم رفت
C4 گفته بررسی میکنه
آپدیت 15572 هست
فعلا که میگن آواتار مارکت پلیس رو آپدیت کنه
تا ببینیم که چی از تو آستینش بیرون میاد

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
میخواستم ببینم که اگه بازی پچ LT3 داشته باشه خطر بن شدن کمتره؟؟؟؟بعد من PES 2012 رو با دی وی دی 97% رایت بازی کردم آیا بن میشم؟؟؟؟

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:40 PM ارسال شده بود ----------

:-s:-s:-s:-s:-s

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
بابا بخدا چی میگن تابستون فنا شد اینا؟ اقا lt3 بنداز برو لایو حالشو ببر همین و بس بنم نمی کنند بخدا م نبا ساپورت ایکس باکس صحبت میکردم میگفت بعد از اپدیت اول مشکل ارور 412 به گفته ی خودشون یش اومده بود در سیستم لایو که با این اپدیتو ب ااپدیت بعدی ک ه قرار بود 1 ماه دیگه بیاد یکی کردن الان دادن بیرون حیف بلد نیستم با کامپیتر از متن عکس بگیرم وگرنه نشون میدادم

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
برای بازی مولتی باید هر دفعه 800 point بدیم ؟(یعنی مثلا اگه امروز بازی call of duty کنم و 800point بدم و بعد فردا پاشم واسه مولتی call of duty باید باز دوباره point بدم؟)

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
معلومه نه اولا مادر وارفا کلا به پوینت نیاز نداره و مجانیه بازی کردنش بعدشم بازی های ea مثه فیفا یا بتلقیلد 3 به 800 پوینت نیاز دارند که همیشگیه یعنی حتی تا 1 قرن

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
معلومه نه اولا مادر وارفا کلا به پوینت نیاز نداره و مجانیه بازی کردنش بعدشم بازی های ea مثه فیفا یا بتلقیلد 3 به 800 پوینت نیاز دارند که همیشگیه یعنی حتی تا 1 قرن

مال ea همیشگل نیست گه

مثلا الان واسه 13 باید بازم بدی

من 11 رو داشتم واسه 12 هم دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر