همه چیز درباره ی Xbox Live

reza.kh71

کاربر سایت
Jun 18, 2011
61
سلام بچه ها من میخواستم گیمرتگم رو عوض کنم پوینت خریدم و وارد هم کردم و تموم شد ولی حالا که میخوام عوض کنم اسم رو میزنم بعد خرید رو میزنم بعد ارور میده و میگه can't retrieve information from xbox live چی کارکنم؟

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
با سلام دوباره خدمت زوستان که خیلی زود جواب میدن ،
من کلّا 1 سوال داشتم اونم این بود که :
اگر من سر LT3 بزنم سر X360 ، میتونم با بازی کپی با اکانت گلد ، مولتی پلیر بازی کنم:d؟
اگر راهی نداره که هیچ =(( ؛ ولی اگر کسی راهی بلده جان خودم و خودش بگه:d.

با سپاس جان خودتون سریع جواب بدین من دارم میمییییییرم:-s
ف.ک

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
از ژوينت واكانتم ميشه رو دستگاه ديگه استفاده كرد بعد بن؟ من ژسورد م رو يادم رفته چون سيو هست ميرم و وصل ميشه چطوري پيداش كنم ؟

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

پسورد منظورم بود:)
اقا سيو اكانتمو چطور پيدا كنم؟

---------- نوشته در 06:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 PM ارسال شده بود ----------

از ژوينت واكانتم ميشه رو دستگاه ديگه استفاده كرد بعد بن؟ من ژسورد م رو يادم رفته چون سيو هست ميرم و وصل ميشه چطوري پيداش كنم ؟

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

پسورد منظورم بود:)
بازم سوتي شد.پسورد اكانتمو از كجا پيدا كنم يادم رفته؟

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
با سلام دوباره خدمت زوستان که خیلی زود جواب میدن ،
من کلّا 1 سوال داشتم اونم این بود که :
اگر من سر LT3 بزنم سر X360 ، میتونم با بازی کپی با اکانت گلد ، مولتی پلیر بازی کنم:d؟
اگر راهی نداره که هیچ =(( ؛ ولی اگر کسی راهی بلده جان خودم و خودش بگه:d.

با سپاس جان خودتون سریع جواب بدین من دارم میمییییییرم:-s
ف.ک

ببخشید طاقت ندارم ولی خوب ضروری ، به من جواب بدین:(

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
من وقتی می خوام چیزی بخرم یا پوینت وارد کنم بهم این ارور رو میده cant retrive information from xboxlive please try again later

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

اقا می شه سریع جواب بدین

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
من وقتی می خوام چیزی بخرم یا پوینت وارد کنم بهم این ارور رو میده cant retrive information from xboxlive please try again later

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

اقا می شه سریع جواب بدین
az connectionet hast

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا

اقا می شه سریع جواب بدین
دوست عزیز منم همین مشکلو دارم که موقع وارد کردن پوینت این ارور رو میده... در همین راستا دیروز با ساپورت رسمی مایکروسافت چت کردم و بهم گفت که تنها راه اینه که کارتت رو ببری پیش فروشنده بگی واست اکتیوش کنه ... بهش گفتم هیچ راهی نداره اینترنتی اکتیوش کنم که گفت نه...
ولی اینکه چرا موقع خرید هم این ارور رو میده یه خورده بو داره ... این که دیگه به اکتیو و این حرفا ربطی نداره که ...
حالا شما قبلا خرید کرده بودی؟؟؟

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
نه من از سایت بینگ مجانی گرفتم

---------- نوشته در 02:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 PM ارسال شده بود ----------

برای لایو باید از چیز پی ان استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر