همه چیز درباره ی Xbox Live

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
خوب اینو کی استدلال کرده ، مایکرو چیزی گفته ، اگه نگفته باز هم این کارو میکنه ، وبا استدلال شما من اینو میگم که فقط ممکنه بعده بن یه پولی بگیره آنبن کنه !
آخه مگه مایکروسافت میاد کنسول ها رو آنبن میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))
آنبن کردن یه کاره بسیار زمان بر و پر هزینه هست که اگه بری یه کنسول دیگه بخری با صرفه تر هست تازه وقتی که کنسول های نسل بعد بزودی به بازار می آیند آخه کی میره کنسول بن شدش رو بفروشه و بره یه کنسول بن نشده بخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
آموزش برداشتن قفل هارد دیسک، هنگامیکه کنسول بن شده است با این روش میشه دوست عزیز

مگه میشه مایکروسافت دیگه بن ویو نزاره ، یکم بیشتر توضیح میدی رفیق ، منبعی چیزی ؟

اون اولی که گذاشتی هیچ ربطی به بحث فلگ شدن نداره.:d
دوما می دونی آخرین بن ویو تو چه سالی بود؟ ما الان تو چه سالی هستیم؟ اون موقع با وجود چه بازی هایی بن ویو راه افتاد تا کپی بازی نکنند؟ الان داریم چه بازیهایی می کنیم؟ آیا بازی های الانو می شه مقایسه کرد با بازی های سال 2008؟ پس اگر قرار بود بن ویوی در کار باشه، اولا تو این چهار سال یه اتفاقی می افتاد و در ضمن هر سال چون بازی های بهتر برای لایو میاد باید قضیه ی بن ویو راه می افتاد. در ضمن از موقعی که هک IxThreme واسه ایکس اومد مایکروسافت می دونست که دیگه بن ویو کاری رو حل نمی کنه. و هی با ریلیز داشبورد جدید سنگ مینداخت جلوی پای این هک. چون می دونست دیگه نمی تونه با بن ویو مشکلی رو حل کنه. الانم که دیگه کلا با اومدن LT3 تسلیم شده و هیچ کاری هم نمی تونه بکنه. الان داره فقط وفقط روی امنیت نسل بعدی کنسولهاش کار می کنه. اینم از استدلال:d

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
آخه مگه مایکروسافت میاد کنسول ها رو آنبن میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))
آنبن کردن یه کاره بسیار زمان بر و پر هزینه هست که اگه بری یه کنسول دیگه بخری با صرفه تر هست تازه وقتی که کنسول های نسل بعد بزودی به بازار می آیند آخه کی میره کنسول بن شدش رو بفروشه و بره یه کنسول بن نشده بخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من دستگاه وقتی بن میشه تو قسمتی از مادربورد ( secdata ) عوض میشه به طوری که به دستگاه اجازه خوندن بازی از رو هارد رو نمیده ! این کار برای کسایی که غیر قانونی آنبن میکنن سخته ! وگرنه مایکرو با یه تغییر تو یه آپدیت حتی میتونه این قسمت رو تمیز کنه ! قضیه لایو هم مربوط به سریال نامبره دستگاست که بن میشه دیگه نمیزاره وصل شی ! حالا به نظرت واسه مایکرو سخته این کار ؟ اگه این فکرو میکنی متاسفانه میتونم بگم هیچ اطلاعاتی راجع به xbox و live نداری !
یه کنسول 200 تومن هم حساب کنی ! خرج آنبن کردن خییییییییییییلی بخواد بشه میشه 50 تومن ! حالا به صرفه تره بری یه کنسول دیگه بخری ؟
منظوره منم از آنبن کردن به صورت انلاین بود که یه چیزی مثل point میدی انبن میکنه !

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

اون اولی که گذاشتی هیچ ربطی به بحث فلگ شدن نداره.:d
دوما می دونی آخرین بن ویو تو چه سالی بود؟ ما الان تو چه سالی هستیم؟ اون موقع با وجود چه بازی هایی بن ویو راه افتاد تا کپی بازی نکنند؟ الان داریم چه بازیهایی می کنیم؟ آیا بازی های الانو می شه مقایسه کرد با بازی های سال 2008؟ پس اگر قرار بود بن ویوی در کار باشه، اولا تو این چهار سال یه اتفاقی می افتاد و در ضمن هر سال چون بازی های بهتر برای لایو میاد باید قضیه ی بن ویو راه می افتاد. در ضمن از موقعی که هک IxThreme واسه ایکس اومد مایکروسافت می دونست که دیگه بن ویو کاری رو حل نمی کنه. و هی با ریلیز داشبورد جدید سنگ مینداخت جلوی پای این هک. چون می دونست دیگه نمی تونه با بن ویو مشکلی رو حل کنه. الانم که دیگه کلا با اومدن LT3 تسلیم شده و هیچ کاری هم نمی تونه بکنه. الان داره فقط وفقط روی امنیت نسل بعدی کنسولهاش کار می کنه. اینم از استدلال:d

استدلالتو اصلا قبول ندارم !
NAND-X Installation Guides *UPDATED JULY 9TH* - Team Xecuter
How To Unflag Your Xbox 360 With NAND-X (NO JTAG Required) !
لینک اول واسه تیم xecuter شاخ ترین گروه تو هک ایکسباکس! دیگه اینو میتونی قبول نکنی ؟، اگه مطلبشو بخونی میبینی همونیه که اول لینک دادم و فرقی نمیکنن !

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
دوست من دستگاه وقتی بن میشه تو قسمتی از مادربورد ( secdata ) عوض میشه به طوری که به دستگاه اجازه خوندن بازی از رو هارد رو نمیده ! این کار برای کسایی که غیر قانونی آنبن میکنن سخته ! وگرنه مایکرو با یه تغییر تو یه آپدیت حتی میتونه این قسمت رو تمیز کنه ! قضیه لایو هم مربوط به سریال نامبره دستگاست که بن میشه دیگه نمیزاره وصل شی ! حالا به نظرت واسه مایکرو سخته این کار ؟ اگه این فکرو میکنی متاسفانه میتونم بگم هیچ اطلاعاتی راجع به xbox و live نداری !
یه کنسول 200 تومن هم حساب کنی ! خرج آنبن کردن خییییییییییییلی بخواد بشه میشه 50 تومن ! حالا به صرفه تره بری یه کنسول دیگه بخری ؟
منظوره منم از آنبن کردن به صورت انلاین بود که یه چیزی مثل point میدی انبن میکنه !

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

استدلالتو اصلا قبول ندارم !
NAND-X Installation Guides *UPDATED JULY 9TH* - Team Xecuter
How To Unflag Your Xbox 360 With NAND-X (NO JTAG Required) !
لینک اول واسه تیم xecuter شاخ ترین گروه تو هک ایکسباکس! دیگه اینو میتونی قبول نکنی ؟، اگه مطلبشو بخونی میبینی همونیه که اول لینک دادم و فرقی نمیکنن !

می تونی قبول نداشته باشی ولی درسترین استدلاله.
حالا لینکت درست شد ولی با این کار دیگه فکر نمی کنم تو لایو بتونه مثل قبل کار کنه. چون اطلاعات کنسول تو لیست فلگ شده ها موجوده و هر لحظه احتمال بن هست.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
الان که در آستانه ورود به نسل جدید هستیم دیگه هزینه کردن برای شناسایی و بن کردن کاربرای غیر قانویی بصرفه نیست برای مایکروسافت، الان مایکروسافت وقت و هزینه رو بیشتر برای تامین سیستم امنیتی نسل بعد بکار گرفته که تو 4 یا 12 ماه هک نشه.

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
الان که در آستانه ورود به نسل جدید هستیم دیگه هزینه کردن برای شناسایی و بن کردن کاربرای غیر قانویی بصرفه نیست برای مایکروسافت، الان مایکروسافت وقت و هزینه رو بیشتر برای تامین سیستم امنیتی نسل بعد بکار گرفته که تو 4 یا 12 ماه هک نشه.

بفرما همه همین عقیده رو دارند.!!! دیگه بن ویوی در کار نیس.

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
می تونی قبول نداشته باشی ولی درسترین استدلاله.
حالا لینکت درست شد ولی با این کار دیگه فکر نمی کنم تو لایو بتونه مثل قبل کار کنه. چون اطلاعات کنسول تو لیست فلگ شده ها موجوده و هر لحظه احتمال بن هست.
آره این راه واسه وقتیه که با AP2.5 آفلاین فلگ بشی و هنور تو لیست آنلاین نرفته باشی . اوکی رفیق حالا یه کاریش میکنم اگه تونستم آنفلگ کنم که هیچی ، اگه نه همینچوری میرم ! D: .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم عقیده ام با آقا شاهین یکیه شک نکنین هر چی ایشون میگه درسته.من خودم از 2010 تا حالا اصلا هیچ باز رو پچ نمی کردم و همینجوری بازی کپی از مغازه می خریدم و می زاشتم تو دستگاه و بازی میکردم .حتی بازی های Xgd3 هم که تازه اومده 97% اجرا میکنم و هنوز هیچ اتفاقی برام نیوفتاده.میکروسافت هم داره روی کنسول بعدیش کار میکنه ولی هر چی بسازه هک میشه شاید 1 سال دوم بیاره ولی دوباره میشه کپی آنلاین زد.
به نظرم هم کسایی که دارن برنر مکس می کنن بازی ها رو و پچ میریزن و... فقط خرجه اضافست و تا حالا شاید پول یک کنسولو داده باشند .
اینم عقیده شخصی (اگه یک زمانی مایکروسافت بن ویو بفرسته که هیچ وقت نمیفرسته یک موقعی میفرسته که همه کپی بازی ها چه اونایی که مثل من 97% و بدون پچ بازی میکنن و چه اونایی که برنر مکس و... میکنن رو ین میکنه.)
خودمم نفهمیدم چی شد!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان.
برای لایو حتما باید Hard داشته باشیم؟!
بدون هارد نمیشه؟!
الان من یه هارد 20Gb دارم که بعید میدونم اصل باشه:D با این برم امکان داره بن بشم؟!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام دوستان.
برای لایو حتما باید Hard داشته باشیم؟!
بدون هارد نمیشه؟!
الان من یه هارد 20Gb دارم که بعید میدونم اصل باشه:D با این برم امکان داره بن بشم؟!
نه نری با هارد غیر اصل!بدون هاردم میشه بری لایو ولی زود هاردت پر میشه .

AMINHETFIELD

کاربر سایت
Mar 17, 2009
4
با سلام خدمت دوستان.
من چندتا سوال ابتدایی داشتم.
ممنون میشم که جوابمو بدین.
من امروز برای اولین بار میخوام برم لایو.
چند تا سوال داشتم.
1- فلگ چیه؟
2-بن چیه؟
3-وقتی که فلگ و بن بشم فقط با بازی کردن به صورت آنلاین به مشکل میخورم یا با آفلاین هم به مشکل میخورم؟
4-اگر بن بشم ، پروفایلم و Save هام چی میشه؟ از بین میره؟ این برام مهمه؟
کلا میخوام بدونم ریسکش در چیه؟؟

ممنون میشم جواب بدین

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
با سلام خدمت دوستان.
من چندتا سوال ابتدایی داشتم.
ممنون میشم که جوابمو بدین.
من امروز برای اولین بار میخوام برم لایو.
چند تا سوال داشتم.
1- فلگ چیه؟
2-بن چیه؟
3-وقتی که فلگ و بن بشم فقط با بازی کردن به صورت آنلاین به مشکل میخورم یا با آفلاین هم به مشکل میخورم؟
4-اگر بن بشم ، پروفایلم و Save هام چی میشه؟ از بین میره؟ این برام مهمه؟
کلا میخوام بدونم ریسکش در چیه؟؟

ممنون میشم جواب بدین
1.فلگ شدن یعنی اینکه از طرف مایکروسافت شناسایی شدی و در بن ویو بعدی بن میشی .
2.بن شدن یعنی اینکه دیگه نمیتونه به live وصل بشی و آنلاین بازی کنی.
3. فقط وقتی که بن بشی نمیتونی بازی ها رو آنلاین بازی کنی.
4. برای سیو ها هیچ اتفاقی نمیفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر