همه چیز درباره ی Xbox Live

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
دوستان من یه کم عجله دارم و پست های قبلی رو نخوندم . فقط ممنون میشم دوستان چند تا سوالم رو پاسخ بدن . . .

1- آپدیت lt3 اومده ؟
2- این که میگید باید بازی های lt3 رو بگیری یعنی چی ؟ یعنی بعد از ریختن این آپدیت این بازی های قفل داری که قبلا گرفتیم و با lt2 بازی کردیم دیگه به درد نمیخوره ؟
3- من آپدیت رو برای لایو می خوام . از بعد شهریور هم نه به لایو وصل شدم نه آپدیتی انجام دادم . برای انجام این آپدیت دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم که بدون دردسر به لایو وصل بشم . اعم از نوع بازی و ترتیب کارها ( خواهش میکنم یکی یکی مراحل رو بگید که اگه قرار شد ببرم پیش مغازه دار بهش بگم .)

خیلی ممنون میشم اگه کامل جواب بدید . قربونتون برم .
1-بله
2-بله.باید همه ی بازی های XGD3 وap2.5 دوباره پچ کنی
3-باید آپدیت 14699 رو دانلود کنی

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
1-بله
2-بله.باید همه ی بازی های XGD3 وap2.5 دوباره پچ کنی
3-باید آپدیت 14699 رو دانلود کنی

دستت درد نکنه ولی میشه این شماره 3 رو بیشتر توضیح بدی ؟ ( یعنی مرحله به مرحله از اول چکار کنم و کدوم آپدیتو اول بریزم ، کدومو بعدش؟ کامل اگه میشه بگید )

ممنون

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دستت درد نکنه ولی میشه این شماره 3 رو بیشتر توضیح بدی ؟ ( یعنی مرحله به مرحله از اول چکار کنم و کدوم آپدیتو اول بریزم ، کدومو بعدش؟ کامل اگه میشه بگید )

ممنون

رایت و نصب آپدیت از طریق CD و یا USB Flash
روش رایت آپدیت داشبورد برروی دیسک CD بسیار آسان است و شما باید از سیستم رایت خود ویندوز XP Vista se7en برای این کار استفاده کنید.

بعد از دانلود فایل اپدیت با کمک برنامه Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید (برروی فایل راست کرده و بر Extract Here کلیک کنید تا پوشه ای به نام SystemUpdate$ ایجاد شود)

شما باید پوشه ی SystemUpdate$ را با کمک آموزش زیر بروری دیسک CD رایت کنید (سرعت رایت همیشه برروی Max است)
آموزش رایت دیسک CD در ویندوز XP توسط سایت مایکرسافت

برای USB فلش ها نیز باید همان پوشه ی SystemUpdate$ را در مسیر اصلی درایو USB فلش کپی کنید.

در نهایت دیسک CD و یا USB فلش خود را درون کنسول قرار داده و کنسول را Reset کنید تا آپدیت رو انجام دهد.

نکته برای USB Flash ها: در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.

دانلود UPDATE نسخه ی Avatar دار با حجمی معادل 90MB

2.0.14699.0 Avatar - USB Flash Version
2.0.14699.0 Avatar - CD/DVD Version

توجه: بهتره که اول بری و دستگاتو بدی بیرون و LT+3 بریزی و بعد داشبوردرو دانلود کنی و بریزی. زیاد فرقی نمی کنه کدومو اول انجام بدی.
برای آپدیت داشبورد از دستور بالا استفاده کن.

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
رایت و نصب آپدیت از طریق CD و یا USB Flash

توجه: بهتره که اول بری و دستگاتو بدی بیرون و LT+3 بریزی و بعد داشبوردرو دانلود کنی و بریزی. زیاد فرقی نمی کنه کدومو اول انجام بدی.
برای آپدیت داشبورد از دستور بالا استفاده کن.

دستت درد نکنه . کاملا متوجه شدم . ولی یه سوال دارم بازم ببخشید . . . این آپدیت داشبورد جدید توی مغازه ها هست که من بدم دو تاش رو با هم انجام بدم ؟ منظورم اینه از لحاظ سخت افزاری مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ . . . چون حقیقتش میترسم خودم انجام بدم یه موقع کنسولم مشکل پیدا کنه .

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دستت درد نکنه . کاملا متوجه شدم . ولی یه سوال دارم بازم ببخشید . . . این آپدیت داشبورد جدید توی مغازه ها هست که من بدم دو تاش رو با هم انجام بدم ؟ منظورم اینه از لحاظ سخت افزاری مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ . . . چون حقیقتش میترسم خودم انجام بدم یه موقع کنسولم مشکل پیدا کنه .

موقعی که رفتی LT+3 بریزی به یارو بگو واسم 2.0.14699.0 بریز. اگه پول زیادی ازت گرفت دستگاه رو بکوبون تو سرش. اصلا این کار بهتره که بدی بیرون واست بریزن. مطمئن تره.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
lt3 با lt+3 فرق داره؟ من که lt3 ریختم میتوانم با خیال راحت بازیهای برنرمکس را بخرم؟ تو سایت نکست جن گفته بود برای لایو نامطمئن هست ولی تو سایت xboxshop گفته بود از هر نظر مطمئن هست!به نظر شما بازیها را از این سایتها بخرم؟ کدام سایت بهتر است؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
lt3 با lt+3 فرق داره؟ من که lt3 ریختم میتوانم با خیال راحت بازیهای برنرمکس را بخرم؟ تو سایت نکست جن گفته بود برای لایو نامطمئن هست ولی تو سایت xboxshop گفته بود از هر نظر مطمئن هست!به نظر شما بازیها را از این سایتها بخرم؟ کدام سایت بهتر است؟

یکیه فرقی نداره.
نکس جن بازیاشو مکس برنر می فروشه اما چون نسخه ی جدید ABGX برای پچ کردن بازی های ایکس جی دی 3 نیومده نکس جن می نویسه نامطمئنه. اون تا بازیهاشو پچ نکنه نمی نویسه مطمئنه. سر LT+2 هم یه همچین قضیه ای بود. به ما گفت نرین لایو چون پچ نشده در صورتیکه می رفتی هیچ مشکلی نداشتی. ولی چون نکس جن می خواد یه کاری رو با اطمینان تمام انجام بده، می گه نا مطمئنه.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام.

من پست های قبل رو نخوندم (هر چند میدونم جوابم توش نیست) لطفا می شه بگید که من می تونم با پینتم یه بازی رو بخرم و هر وقت خواستم لایو بازی کنم؟;;)

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
اره میتونی بخری ولی یه بازی معمولی نزدیک1200 پوینت میخواد- البته ماکروسافت پوینت ها نه این پوینت که از بازی کردن بدست میاری- و نزدیکه 4 گیگ هم باید دانلود کنی که اگه سرعت اینترنتت پایینه بیخیال شو بازی اوریجینال بگیر راحت شو یا lt3 بزن و صبر کن تا یه هفته دیگه همه بازیا با پچ جدید رایت بشه بیاد بازار راحت برو لایو بازی کن-

haaaamed

کاربر سایت
Dec 30, 2011
7
FIFA 12 آنلاین

سلام،

من تا امروز به LIVE وصل نشدم.

آخرین داشبورد و LT3 رو امروز دادم آپدیت کردن.

اولین هدفم FIFA 12 آنلاین بازی کردنه...

سوالات:

0- دیسک فیفای من هنوز پچ LT3 نشده ولی تو آفلاین که داره کار میکنه! ایرادی نداره؟!

1- برای ساخت اکانت XBOX Live کجا برم و مشخصاتم رو چگونه پر کنم که مشکل نباشه (کشور، آدرس...)

2- آیا من یکماه اکانت Live رایگان دارم؟ یا از ابتدا باید اکانت Live خریده باشم؟

3- آیا Point هم برای FIFA 12 لازمه واسه لایو؟ (چقدر؟)

متشکرم

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام من تازه adsl 256 نامحدود گرفتم و میخوام بدم lt3 بزنن بشینم live بازی کنم زیاد اطلاعات هم ندارم.میشه به چند تا سوال من پاسخ بدین؟
1.آیا رایگان میشه بازی کرد یا باید پول پرداخت کرد؟
2.من نمیدونم پینگ چیه که همه میگن.چجوری بفهمم که چنده و چه فایده ای داره؟ ولی سرعت دانلودم 25 kb/s هست.
فقط اینا به ذهنم رسید خواهشا جواب بدین...:-b
فقط وقتی تو start>run>ping yahoo.com t مینویسم300ms نشون میده

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
الان با LT3 جدید وصل شیم لایو و آخرین آپدیت رو بگیریم مشکلی نیست یا باید 14699 باشه حتما ؟

آخرین آپدیت همین هست.شما از سایت مایکروسافت دانلود و با فلش بریز که بهتره

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

سلام من تازه adsl 256 نامحدود گرفتم و میخوام بدم lt3 بزنن بشینم live بازی کنم زیاد اطلاعات هم ندارم.میشه به چند تا سوال من پاسخ بدین؟
1.آیا رایگان میشه بازی کرد یا باید پول پرداخت کرد؟
2.من نمیدونم پینگ چیه که همه میگن.چجوری بفهمم که چنده و چه فایده ای داره؟ ولی سرعت دانلودم 25 kb/s هست.
فقط اینا به ذهنم رسید خواهشا جواب بدین...:-b
فقط وقتی تو start>run>ping yahoo.com t مینویسم300ms نشون میده

1.رایگان نمیشه
2.از سایت speedtest.net یک سرورو رو انتخاب کن و تست بزن

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من چند روز که وقتی به لایو وصل میشم بعد که میرم تو بازی DC میشه!! چرا!؟ مشکل از چیه!؟
نیامد آن روزی که من با خیال راحت لایو بازی کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر