همه چیز درباره ی Xbox Live

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
دوستان کسی می دونه کپی زدن یک دیسک فاقد پچ روی هارد ایکس باکس (اینستال کردن بازی) بدون اینکه دی وی دی توی دستگاه باشه خطر فلگ شدن رو داره یا نه؟ یعنی مثلا یک بازی که پچ نشده رو اینستال کنم برای بازی آفلاین، بعد با یک بازی دیگه برم لایو ممکن هست اون بازی ها که نصب شدن روی هارد مشکل ایجاد کنند یا فقط مربوط به دی وی دی ها هست؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نمی دونم به خاطر اپدیت چند وقت پیش بود یا نه ولی من الان یه سری بازی های نه چندان قدیمیم اجرا نمی شه دیگه!

مثل fable3 cod mw2 halo reach black ops ..یه تست می کنید این 4 تا بازی رو ببینید ماله شما هم اجرا نمی شه؟

من دستگاهم اسلیم ال تی 2 اخرین ورژن هست ..یان 4 تا بازیم روی دستگاه قبلیم که فت بود اجرا می شد.
کسی می دونه باید چیکار کنم اینا اجرا بشن؟

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
بازی های شما بازی های پچ نشده ap25 هست. باید بازی ها رو با برنامه abgx پچ کنی و دوباره روی dvd9 کپی کنی و بازی کنی!!! آموزش این کارها تو سایت هست!!!
نمی دونم به خاطر اپدیت چند وقت پیش بود یا نه ولی من الان یه سری بازی های نه چندان قدیمیم اجرا نمی شه دیگه!

مثل fable3 cod mw2 halo reach black ops ..یه تست می کنید این 4 تا بازی رو ببینید ماله شما هم اجرا نمی شه؟

من دستگاهم اسلیم ال تی 2 اخرین ورژن هست ..یان 4 تا بازیم روی دستگاه قبلیم که فت بود اجرا می شد.
کسی می دونه باید چیکار کنم اینا اجرا بشن؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازی های شما بازی های پچ نشده ap25 هست. باید بازی ها رو با برنامه abgx پچ کنی و دوباره روی dvd9 کپی کنی و بازی کنی!!! آموزش این کارها تو سایت هست!!!
مگه وقتی halo reach اومد ap25 اومده بود؟و چرا روی کنسول قبلیم راحت اجرا می شد ولی رو اسلیم ال تی 2 اجرا نمی شه؟

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
مگه وقتی halo reach اومد ap25 اومده بود؟و چرا روی کنسول قبلیم راحت اجرا می شد ولی رو اسلیم ال تی 2 اجرا نمی شه؟
چرا بود اما دو مدل ap25 داریم یک مدل challenge 1 هست یک مدل 2 که وقتی اپدیت می کنی کنسول میشه برای نوع 2 اما دیسک های قدیمی نوع یک هستند که باید ری پچ بشن

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دوستان خواهشا یکی بیاد جواب ما رو بده.
بابت هر 1 ساعت انلاین بازی کردن در لایو چقدر از پهنای باند کم میشه.
بستگی داره والا. هر کودوم یه مقداری کم میشه.
مثلا من 4 ساعت gears بازی میکنم 20 مگ کم میشه :|

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
بستگی داره والا. هر کودوم یه مقداری کم میشه.
مثلا من 4 ساعت gears بازی میکنم 20 مگ کم میشه :|

ممنون دوست عزیز ولی من 2 ساعت cod که بازی میکنم 200 مگابایت کم میشه.
سرعت من هم 1 مگابایت هست و پینگ هم 180 تا 200 هست.
هیچگونه لگی هم در بازی ندارم.

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اقا یکی یه استارتی بزن ما رو راه بی اندازه من تو سایت xbox.com یه اکانت ساختم xbox هم اسلیم وایلس هم دارم یخ کمکی به ما بکنید چطوری لایو رو راه اندازی کنم؟می دونم سوالم خیلی تکرار ی و کلیشه ای اما به هر حال هرکس طالب بود و لطف کرد برام تو پ.خ راهنمایی روش بزاره منون می شم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا بود اما دو مدل ap25 داریم یک مدل challenge 1 هست یک مدل 2 که وقتی اپدیت می کنی کنسول میشه برای نوع 2 اما دیسک های قدیمی نوع یک هستند که باید ری پچ بشن
جملتون خیلی مبهم بود...ببنید من این بازی ها رو روی کنسول قبلیم که فت بود اجرا می کردم الان که اجرا نمی شه روی اسلیم دلیلش به خاطر اپدیت چند هفته پیش بوده؟؟
یعنی طبق حرفای شما من جز دسته دوم می شم که با پچ کردن هم مشکلم حل نمی شه؟ اگه یکم توضیح بدید من چیکار کنم ممنون می شم

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
جملتون خیلی مبهم بود...ببنید من این بازی ها رو روی کنسول قبلیم که فت بود اجرا می کردم الان که اجرا نمی شه روی اسلیم دلیلش به خاطر اپدیت چند هفته پیش بوده؟؟
یعنی طبق حرفای شما من جز دسته دوم می شم که با پچ کردن هم مشکلم حل نمی شه؟ اگه یکم توضیح بدید من چیکار کنم ممنون می شم

شما قبلا دسته یک بودی الان دسته دو شدی که با پچ جدید مشکلت حل میشه نه پچ قدیمی
پچی که برای فت شما وجود داشت(به دلیل فیرم ویر قدیمی) دیگه برای اسلیم جدید مناسب نیست و باید دوباره با پچ جدید و آپدیت شده دیسک ها پچ بشن که abgx این کار رو اتوماتیک خودش انجام میده (کلا دیگه پچ قدیم توی abgx نیست پس نگران این نباشید که دیسک هاتون بعد از پچ، جدید هستن یا قدیمی)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شما قبلا دسته یک بودی الان دسته دو شدی که با پچ جدید مشکلت حل میشه نه پچ قدیمی پچی که برای فت شما وجود داشت(به دلیل فیرم ویر قدیمی) دیگه برای اسلیم جدید مناسب نیست و باید دوباره با پچ جدید و آپدیت شده دیسک ها پچ بشن که abgx این کار رو اتوماتیک خودش انجام میده (کلا دیگه پچ قدیم توی abgx نیست پس نگران این نباشید که دیسک هاتون بعد از پچ، جدید هستن یا قدیمی)
مرسی متوجه شدم امروز که همه فروشگاه هارو گشتم هیچ کس قیبل3 رو نداشت که پچ شده باشه...اصلا نه انگار بازی انحصاری هست. کاش اپدیت نمی کردم

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
مرسی متوجه شدم امروز که همه فروشگاه هارو گشتم هیچ کس قیبل3 رو نداشت که پچ شده باشه...اصلا نه انگار بازی انحصاری هست. کاش اپدیت نمی کردم

خودت پچ کن کار سختی نیست
فقط کافی دی وی دی 9 بخری بعد یک ایمج بگیری(Xbox backup creator) از بازیت بعد با abgx تست و فیکس کنی بعد هم رایت کنی(Image burner)
توی همین قسمت ایکس باکس لایو هست آموزش هاش

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خودت پچ کن کار سختی نیست
فقط کافی دی وی دی 9 بخری بعد یک ایمج بگیری(Xbox backup creator) از بازیت بعد با abgx تست و فیکس کنی بعد هم رایت کنی(Image burner)
توی همین قسمت ایکس باکس لایو هست آموزش هاش
مرسی دوست عزیز اتفاقا دی وی دی 9 هم گیرم اومد ولی نمی دونم چرا فیبل 3 رو روی پی سی می زارم اصلا هیچی فایلی تو dvd rom کامپیوتر نشون نمی ده!
چند تا بازی رو تست کردم روی پی سی بعضی هاش رو نشون نمی ده بعضی هاشو نشون می ده..دی وی دی رامم ال جی هست..باید دی وی دی رام خاصی داشته باشم؟

Gin

کاربر سایت
Aug 31, 2010
60
مرسی دوست عزیز اتفاقا دی وی دی 9 هم گیرم اومد ولی نمی دونم چرا فیبل 3 رو روی پی سی می زارم اصلا هیچی فایلی تو dvd rom کامپیوتر نشون نمی ده!
چند تا بازی رو تست کردم روی پی سی بعضی هاش رو نشون نمی ده بعضی هاشو نشون می ده..دی وی دی رامم ال جی هست..باید دی وی دی رام خاصی داشته باشم؟

نه دی وی دی رام خاصی که نمی خواد
با برنامه سعی کن این کار رو انجام بدی
وقتی دی وی دی رو می ذاری باید یک فیلم کوتاه نشون بده که دی وی دی رو بذارید توی ایکس باکس نه پی سی اگر اون رو نشون داد که مشکلی نداره اما اگر نشون نداد یعنی دیسک یا لنز با هم تطابق ندارند و با یک رام دیگه باید امتحان کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر