همه چیز درباره ی Xbox Live

black_ruz

کاربر سایت
Nov 1, 2010
62
سلام دوستان
من یک اسلیم 4 گیگ خریدم
قبلش هم از طریق اینترنت یک گیمر تگ ساخته بودم و با ایکس باکس وارد لایو شدم و گیمر تگ رو ریکاور کردم
وقتی تو سایت چک کردم اکانت سیلور بود
اصلا اسلیم اکانت گلد هدیه داره یا نه
اگه داره چطور فعال میشه فکر کنم باید با خود ایکس باکس بسازم تا درست بشه
لطفا راهنمایی کنید

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
دوستان همون طور که میدونید در لایو هر چند وقت یکبار و یا هفته ای چند بار
فروش های ویژه یک روزه در محیط لایو در اختیار کاربران قرار میگیره و میشه مثلا بازی ها و آواتار و ... رو با تخفیف های 50 درصد و یا 30 درصد خرید

میخوام بدونم از کجا میشه آمار این فروش های ویژه رو در آورد اصلا سایتی چیزی هست که مثلا گفته باشه در فلان تاریخ این نوع بازی ها تخفیف خواهند خورد ؟

من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم

ممنون ;)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام دوستان
من یک اسلیم 4 گیگ خریدم
قبلش هم از طریق اینترنت یک گیمر تگ ساخته بودم و با ایکس باکس وارد لایو شدم و گیمر تگ رو ریکاور کردم
وقتی تو سایت چک کردم اکانت سیلور بود
اصلا اسلیم اکانت گلد هدیه داره یا نه
اگه داره چطور فعال میشه فکر کنم باید با خود ایکس باکس بسازم تا درست بشه
لطفا راهنمایی کنید

باید با خود دستگاه گیمر تگ بسازید تا گلد بشه

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
دوستان سلام
يه سوال,براي live بايد اينترنت نا محدود داشته باشيم,اگر نا محدود نميخاد حدودا ماهي چند گيگ نيازه؟
خيلي ممنون

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دوستان سلام
يه سوال,براي live بايد اينترنت نا محدود داشته باشيم,اگر نا محدود نميخاد حدودا ماهي چند گيگ نيازه؟
خيلي ممنون
نه خیر فرقی نمیکنه محدود نا محدود.اگه خیلی بازی میکنه ماهی 10 گیگ کافیه من خودم 256 6 گیگ دارم هر شب لایو میزنم

black_ruz

کاربر سایت
Nov 1, 2010
62
سلام دوستان 1 مشکل دیگه
من اکانتمو ریکاور کردم یک بار
بعد از روی کنسول پاک شده برا ریکاور بعدی پیغام میده storage divice شما فضا نداره برای saveکردن چکار کنم من اصلا فلش رو به دستگاه نزدم هارد دستگاهم 3 گیگ جا داره

شناسه

کاربر سایت
Jan 5, 2011
31
سلام یه سوال خیلی مهم که اینقدر دنبال جواب گشتم سرم درد گرفت اما پیدا نکردم کشور من تو لایو چیه و چه شهری رو انتخاب کردم برای رجیون میگم چون می خوام (postal code) رو پیدا کنم. جون هرکی دوست داری جواب بدید.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام یه سوال خیلی مهم که اینقدر دنبال جواب گشتم سرم درد گرفت اما پیدا نکردم کشور من تو لایو چیه و چه شهری رو انتخاب کردم برای رجیون میگم چون می خوام (postal code) رو پیدا کنم. جون هرکی دوست داری جواب بدید.

کشور و شهر رو شما خودت انتخاب کردی.اگر یادت رفته باید از سایت xbox.com وارد بشی از اونجا اطلاعات بیشتر رو ببینی

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
میخواستم بدونم برای وصل شدن به live مهمه که مودممون چی باشه ؟ ( یعنی با همه ی مدما میشه راحت به لایو وصل شد ؟ )

آره بستگی داره.شما اگر مودمی بخری که روتر باشه بهتره و اینکه بشه NAT مودم رو در صورت نیاز باز کرد.بنظر من طرف TP-Link نرو(خودم دارم هرکاری کردم NAT باز نشد)

good life

کاربر سایت
Aug 13, 2010
71
نام
Amir
tp-link خیلی هم مودم خوبی هست آقا رضا شما بلد نیستی
باید confiuge کنی از حالت bridge در بیاری NAT type اوپن میشه
به همین سادگی به همین خوشمزگی:d

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
tp-link خیلی هم مودم خوبی هست آقا رضا شما بلد نیستی
باید confiuge کنی از حالت bridge در بیاری NAT type اوپن میشه
به همین سادگی به همین خوشمزگی:d

من تمام اینکار ها رو انجام دادم.فایده نداشت.مودمم هم bridge نیست و pppoe هست

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
آره بستگی داره.شما اگر مودمی بخری که روتر باشه بهتره و اینکه بشه NAT مودم رو در صورت نیاز باز کرد.بنظر من طرف TP-Link نرو(خودم دارم هرکاری کردم NAT باز نشد)

الان چه مودمی ( برای لایو ) از همه بهتره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر