همه چیز درباره ی Xbox Live

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
این کارو بکن 3 سوته پیدا می کنه :
1- تو داشبورد sign out کن
2-برو تو بازی Geow2
3- start بزن
4- ازت می خواد که sing in کنی , ولی تو این کارو نمی کنی . (یک اخطار هم بهت می ده که می گه چیزی save نمی شه )
5- حالا می ری تو multiplayer
6-اونجا کلید Xbox روی دسته می زنی , بعد x (آبی) , بعد پروفایل لایو sign in می کنی .
7 - sing in که شدی خودش میاد صفحه اول menu
8 - حالا بری تو multyplayer و search کنی پیدا می کنه .
البته اینم بگم هر بازی طرفدار نداره , تو Gears2 بیشتر گاردین و اکسکیوشن و وینگمن بازی می کنن ...
شدیدا از شما سپاسگزارم.درست شد.فقط حیف که دیسکم خراب هست و وقتی میره تو بازی ارور دیسک رو میده.واقعا ازت ممنونم.مرسی.:x:d:-*

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
آقا این عکس پروفایل مجانی رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ تو MarketPlace پولی بود تا اونجایی که من دیدم...
بیشتر عکسای پروفایل پولین ولی اگه بگردی مجانی هم پیدا میکنی.
مثلآ از فیلمای I am legend,final destinationعکس پروفایل مجانی هست.

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
مایکروسافت پوینت مجانی

سلام دوستان با مراجعه به سایت زیر بدون پرداخت پول صاحب مایکروسافت پوینت و لایو گلد میشید
http://thelivegenerator.com/?r=316406

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
دوستان معذرت تعداد صفحات خیلی زیادهه:-oبرای همین دویاره میپرسم(اگه کسی پرسیده و جواب داده شده بازم ببخشید)
من می خام برای اولین بار به لایو وصل شم یه پروفایل هم توی خوده ایکس باکس دارم ولی یه بار سعی کردم به لایو وصل شم ولی یه پروفایل جدید ساخت حالا باید چیکار کنم که حدود هفت هزار گیم اسکورم ازبین نره و بتونم با همون پروفایل قدیم ام به لایو وصل شم
لطفا کمکم کنید

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
دوستان معذرت تعداد صفحات خیلی زیادهه:-oبرای همین دویاره میپرسم(اگه کسی پرسیده و جواب داده شده بازم ببخشید)
من می خام برای اولین بار به لایو وصل شم یه پروفایل هم توی خوده ایکس باکس دارم ولی یه بار سعی کردم به لایو وصل شم ولی یه پروفایل جدید ساخت حالا باید چیکار کنم که حدود هفت هزار گیم اسکورم ازبین نره و بتونم با همون پروفایل قدیم ام به لایو وصل شم
لطفا کمکم کنید
یکی به ما نمی خاد جواب بده! ضروری است!

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام دوستان
همونطور که مطلع نیستید , من قبلا PSN بودم و هستم ولی الان به خواست بعضی از بچه اومدم XBL و در حال حاضر از Silver استفاده میکنم , البته Gold خریدم ولی هرکاری کردم نتونستم فعالش کنم ! وقتی کد گلد رو وارد میکنم میگه که باید بعضی از اطلاعات رو کامل کنید(آدرس,کد پستی و...) آدرس رو وارد میکنم , شهر رو وارد میکنم اما کد پستی رو هرچی میزنم ایراد میگیره !
از بعضی ها پرسیدم که چیکار کنم , گفتن که باید ببینی ریجن اکانتت چنده ! حالا من میخوام بدونم ریجن اون اکانتی که تو live.com ساختم یا اینی که تو xbl ساختمه ؟! :d وقتی میخوام تو live.com هم یه ایمیل جدید واسه xbl بسازم , هر چی که میسازم ایراد میگیره , مایکروسافت ازش تو XBL ! حالا نمیدونم چشه ! آخه کشورم رو هم میزنم UK :d شاید هم باید با وی پی ان بیام :d
جونه هرکی دوست دارید کمک کنید :x:d

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من خیلی از لایو disconect میشم بدون این که اینترنتم قطع بشه میخواستم ببینم که برای شما هم این مشکل به وجود میاد؟؟؟:(

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام دوستان
همونطور که مطلع نیستید , من قبلا PSN بودم و هستم ولی الان به خواست بعضی از بچه اومدم XBL و در حال حاضر از Silver استفاده میکنم , البته Gold خریدم ولی هرکاری کردم نتونستم فعالش کنم ! وقتی کد گلد رو وارد میکنم میگه که باید بعضی از اطلاعات رو کامل کنید(آدرس,کد پستی و...) آدرس رو وارد میکنم , شهر رو وارد میکنم اما کد پستی رو هرچی میزنم ایراد میگیره !
از بعضی ها پرسیدم که چیکار کنم , گفتن که باید ببینی ریجن اکانتت چنده ! حالا من میخوام بدونم ریجن اون اکانتی که تو live.com ساختم یا اینی که تو xbl ساختمه ؟! :d وقتی میخوام تو live.com هم یه ایمیل جدید واسه xbl بسازم , هر چی که میسازم ایراد میگیره , مایکروسافت ازش تو XBL ! حالا نمیدونم چشه ! آخه کشورم رو هم میزنم UK :d شاید هم باید با وی پی ان بیام :d
جونه هرکی دوست دارید کمک کنید :x:d
اول از همه باید یک hotmail داشته باشی.
بعدش هر کشوری رو که انتخاب کردی zip code اون کشور و اون شهر رو باید وارد کنی:d
که میتونی برای zip code از google هم کمک بگیری...

mohamad2157

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2
سلام
شرمنده اینجا میپرسم .. آخه تو قسمت خودش هیچکس نمیومد ....

تو بازی PES2010 ... تو قسمت لایو چطور میشه تو مسابقات لیگ و کاپ شرکت کرد ..؟؟؟
تا میخوام وارد اون قسمت بشم میگه باید بری سیستم ستینگ رو آپدیت کنی ... اما انگار اونجا پولیه ...البته فکر کنما ... چطوری میتونم وارد مسابقات بشم ؟؟؟

البته دوستانه میشه اما مسابقات ؟؟؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اول از همه باید یک hotmail داشته باشی.
بعدش هر کشوری رو که انتخاب کردی zip code اون کشور و اون شهر رو باید وارد کنی:d
که میتونی برای zip code از google هم کمک بگیری...

هات میل نمی خواد که !
شما ایمیل یاهوتو بده برات یه هات میل هم قدش میسازه !
یعنی بعد از ثبت نام یه ایمیل هات میل برات میاد !

milad_gow

کاربر سایت
Jan 4, 2010
86
نام
milad
روی جعبه x360 من نوشته 12 ماه اشتراک gold xbox live دارم ولی هنوز به live وصل نشدم .

یعنی این 12 ماه تا وقتی که به live وصل نشم استفاده نمیشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
روی جعبه x360 من نوشته 12 ماه اشتراک gold xbox live دارم ولی هنوز به live وصل نشدم .

قانونا 1 ماه اشتراک گُلد به صورت رایگان روی دستگاه ها هست که وقتی برای اولین بار به XBox Live متصل میشید،فعال میشه.
در کل شما تا وصل نشید به XBox Live مصرف نمیشه این اکانتی که روی خود دستگاه هست.

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد

هر دستگاه یک ماه اکانت گلد مجانی داره ولی شما میتونین علاوه بر 1 ماه رایگان 2 ماه دیگه با ساختن دوتا پروفایل جدید مجانی اکانت گلد بگیرین که در مجموع 3 ماه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر