همه چیز درباره ویندوز 7

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
این آپدیت اگه سیستم رو گذاشته باشید که دنبال آپدیت بگرده اما خودتان برای دانلود و نصب انتخاب کنید به صورت انتخابی است و مینونید نصب نکنید و مخفی ش کنید.این آپدیت کلا انتخابی هست نگران نباشید حتی در صورت آپدیت خودکار.

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
من توی بخش important updates اپدیت KB971033 رو مخفی کردم و الان دیگه نشونش نمیده.
حالا اگر اتواپدیتو فعال کنم این اپدیت دیگه نصب نمیشه؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
انتی ویروس

دوستان من 64 بیت رو نصب کردم :cheesygri , اما انتی ویروس هر چی میام بریزم میگه 32 بیت میخواد . بعد من میخوام برم ارجینال بخرم یعنی اونم ارور میده ؟؟؟؟:((
بعد من بخوام مشخصات یک اهنگ رو عوض کنم باید چی کار کنم ؟؟؟؟ مثلا بخوام Artist یه اهنگ رو عوض کنم نمیزاره !!!!!! لطفا کمک کنید .

آخرین ویرایش:

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
سلام

این ویندوز سون که من دیدم پایداری زیادی نداره نسبت به xp نظرتون چیه؟

برای کار سخت افزار چند بار ویندوز رو ریست کردم قبل بالا اومدن دیدم خیلی مشکل پیدا کرده

یجوری هم ساخته شده که هر چی مشکل هست و آدم میخواد سر در بیاره کار مشکل هست

مثلاً توی ویندوز xp با نگاه به ایونت وییور مشخص میشد مشکل از چی هست

توی 7 هم تا حدودی مشخصه اما محیط اینقدر نا مانوس هست که کاربر براحتی نمیتونه سر در بیاره

مزیت 7 محیط جالبترش بوده ولی مسلط شدن بهش ظاهرا مشکلتر هست و کلی سخت افزار رو درگیر خودش میکنه و لازمه یه سیستم قویتر با حافظه بیشتر و مصرف بالاتر انرژی داشت که نهایتاً یه سیستم عامل داشت که فقط بستر رو برای انجام کارهای مختلف قراره آماده بکنه .
من طرفدار سیستم عامل ساده اما سخت جون هستم که مشکل نداشته باشه

در مورد پایداری 7و آموزش کاملش اگه مطلبی دارید ممنون میشم بذارید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من جدیدا ویندوز 7 رو PCـم ریختم ولی امروز که میخواستم روشن کنم این صفحه ی Start windows میاد اون چندتا نقطه ی رنگی تبدیل به ویندوز میشه ، بعدش که میخواد پسورد بزنم صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاره !
چی کار کنم ؟ بعد وقتی که reset میکنم میگه searching for problems بعد هیچی پیدا نمیکنه !
کــــمـــک

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
سلام

این ویندوز سون که من دیدم پایداری زیادی نداره نسبت به xp نظرتون چیه؟

برای کار سخت افزار چند بار ویندوز رو ریست کردم قبل بالا اومدن دیدم خیلی مشکل پیدا کرده

یجوری هم ساخته شده که هر چی مشکل هست و آدم میخواد سر در بیاره کار مشکل هست

مثلاً توی ویندوز xp با نگاه به ایونت وییور مشخص میشد مشکل از چی هست

توی 7 هم تا حدودی مشخصه اما محیط اینقدر نا مانوس هست که کاربر براحتی نمیتونه سر در بیاره

مزیت 7 محیط جالبترش بوده ولی مسلط شدن بهش ظاهرا مشکلتر هست و کلی سخت افزار رو درگیر خودش میکنه و لازمه یه سیستم قویتر با حافظه بیشتر و مصرف بالاتر انرژی داشت که نهایتاً یه سیستم عامل داشت که فقط بستر رو برای انجام کارهای مختلف قراره آماده بکنه .
من طرفدار سیستم عامل ساده اما سخت جون هستم که مشکل نداشته باشه

در مورد پایداری 7و آموزش کاملش اگه مطلبی دارید ممنون میشم بذارید

شما به یک MAC OSX دارید
(خیلی ببخشید تو این تاپیک اینو می گم ولی خودم زیاد با سون کار کردم)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من جدیدا ویندوز 7 رو PCـم ریختم ولی امروز که میخواستم روشن کنم این صفحه ی Start windows میاد اون چندتا نقطه ی رنگی تبدیل به ویندوز میشه ، بعدش که میخواد پسورد بزنم صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاره !
چی کار کنم ؟ بعد وقتی که reset میکنم میگه searching for problems بعد هیچی پیدا نمیکنه !
کــــمـــک
مشکل حل شد !

navid_k

کاربر سایت
Aug 24, 2007
40
سلام دوستان

من یه سری مشکلات گرافیکی دارم با کارت جدیدم در ویندوز 7

وقتی سیستم بصورت خودکار به خواب میره، همینطور خودبخود هم گاها بیدار میشه واسه خودش و بدتر از اون اینکه به نظر میرسه رزلوشن موقع به خواب رفتن تغییر میکنه و حسابی پایین میاد و لذا موقع بیدار شدن که رزلوشن به حالت عادی برگشته، صفحات کوچک شده و مثلا مسنجر که سمت راست دسکتاپ بوده میفته وسط و ....

همچنین در بازی PES2010 هم در رزلوشن اصلی مانیتور (1080) و حالت تمام صفحه فوق العاده frame rate پایین هست و بصورت واضح رفرش شدن رو میشه دید. اما خوب وقتی از حالت تمام صفحه خارجش میکنم مشکلی وجود نداره.

فکر میکنم مشکل در درایور باشه ، منتها از اونجا که گرافیک 5770 هست و درایور مخصوص 7 ، کاری از دستم بر نمیاد و درایور جدیدتری هم براش موجود نیست.

شما تابحال با همچین مشکلی روبرو شدید ؟ راهی میشناسید برای حلش ؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان عزیز من یه مشکلی با این ویندوز دارم و اینکه نمی تونم برنامه های ALCOHOL 120% و NERO رو تو ویندوز نصب کنم.لطفا بگید چطوری این مشکل حل میشه.
دوم اینکه من ویندوزم ULTIMATE BUILD 7600 هست و ویندوز میگه کپی هست و اکتیو نیست.لطفا بگید چطور اکتیو کنم ویندوز رو.
ممنون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر