همه چیز درباره ویندوز 7

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اینا الان فایل تصویری هستن؟منظورتون اینه که Thumb ها نمیاد؟!از ریجیستری نبستینش؟:D
آره اسمشون تو ویندوزم Thumbه؟هموناس.بعضی فورمتا محو میشن و بعضیا هم سفید میشن.عکسها هم سفید میشن.من از اول که ریختم این ایرادو داشت.چیزیم سیخ نزدم نمیدونم از کجاس:biggrin1:
گفتم اینجا بپرسم شاید مشکل قابل حلی باشه:biggrin1:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
من ویندوز رو دو روزه ریختم :biggrin1: اصلا عکس رو دیدین؟بازی چیه؟فقط آیکون فایلها دیده نمیشه.به بازی چه ربطی داره؟:biggrin1:

منظورم بازی نبود یک بار بود گفتم سیستمت رو safe mode بیار بالا عکستم دیدم

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
ممنون،درست شد!! :biggrin1:

خواهش!:D

آره اسمشون تو ویندوزم Thumbه؟هموناس.بعضی فورمتا محو میشن و بعضیا هم سفید میشن.عکسها هم سفید میشن.من از اول که ریختم این ایرادو داشت.چیزیم سیخ نزدم نمیدونم از کجاس:biggrin1:
گفتم اینجا بپرسم شاید مشکل قابل حلی باشه:biggrin1:

ببینید اینجا الان دوتا چیزه!:D اممم الان این فایل های شما اجرا میشن؟!فکر میکنم چون پسوندهاشون برای ویندوز ناشناس هست خوب تصاویر بندانگشتیش رو نمیاره!اجرا میشه؟:D

اگر ازون نظر مشکلی ندارید برید به Folder Options بعد از تب دوم یعنی View در زیر مجموعه ی Files and Folders تیک گزینه ی اول یعنی Always Show... رو بردارید ببینید درست میشه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
خواهش!:D

ببینید اینجا الان دوتا چیزه!:D اممم الان این فایل های شما اجرا میشن؟!فکر میکنم چون پسوندهاشون برای ویندوز ناشناس هست خوب تصاویر بندانگشتیش رو نمیاره!اجرا میشه؟:D

اگر ازون نظر مشکلی ندارید برید به Folder Options بعد از تب دوم یعنی View در زیر مجموعه ی Files and Folders تیک گزینه ی اول یعنی Always Show... رو بردارید ببینید درست میشه

اجرا میشن.میگم همون بند انگشتیشونم بعد از یک مدت میپره.کلا مشکل فنی وجود نداره فقط ظاهریه!الانم سالمه و ربطی به اونم نداره:biggrin1:

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
اجرا میشن.میگم همون بند انگشتیشونم بعد از یک مدت میپره.کلا مشکل فنی وجود نداره فقط ظاهریه!الانم سالمه و ربطی به اونم نداره:biggrin1:
خوب حتما اون فایل های بند انگشتی رو پاک میکنید دیگه!!از واشر خاصی استفاده میکنید؟اگر آره خوب توی آپشنش بگردید تا اینهارو پاک نکنه , موقع دیسک کلین آپ(!)کردن هم تیکش هست ورداریدُ اینا:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من build 7600 دارم و چند روزی هست اکتیویتورم از کار افتاده و میگه you may be a victim of ...
کسی کرک جدیدی براش داره بزاره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من build 7600 دارم و چند روزی هست اکتیویتورم از کار افتاده و میگه you may be a victim of ...
کسی کرک جدیدی براش داره بزاره؟

پست اول این صفحه رو چک می کردی :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=907161&postcount=301

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
سلام دوستان من ویندوز 7 دارم و از همه چیش راضیم ... فقط یه مشکل کوچولو دارم: من مانیتور 16.10 دارم و رزولوشنش 1080*1650 هست اگر بخوام بازی رو تو ویندوز سون با فرمت 4.3 رو فرکانس 60 هرتس برم این ویندوز خود به خود سمت چپ و راست مانیتور نوار سیاه میندازه و نمیشه فول اسکرینش کرد ... اینو میگم چون بعضی بازیهای قدیمی مثل splinter cell :duble agent فقط رزولوشن 4.3 دارن ... این مشکل فقط تو ویندوز سون هست کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟؟؟؟

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من یه مشکلی با ویندوز 7 دارم اونم اینه که کارت صام رو نمیشناسه هر کاری کردم هم نتونستم درایور براش گیر بیارم حالا اگه کسی از بچه ها درایور رو می دونه از کجا گیر اورد راهنمایی کنه
مدل کارت من sound blaster audigy creative

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
با سلام من یه مشکلی با ویندوز 7 دارم اونم اینه که کارت صام رو نمیشناسه هر کاری کردم هم نتونستم درایور براش گیر بیارم حالا اگه کسی از بچه ها درایور رو می دونه از کجا گیر اورد راهنمایی کنه
مدل کارت من sound blaster audigy creative
برید به آدرس زیر و از قسمت Sound blaster مدل دقیق کارتتون رو انتخاب و دانلود کنید:

http://support.creative.com/kb/showarticle.aspx?sid=61105

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر