همه چيز درباره مدلهاي جديد (arcade pack - elite - halo edition)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان.
ببخشيد كه دستتونو درد اوردم.مثل اينكه سوالات ابتدايي ما تمومي نداره!
آقا يه توضيح بدين ببينيم اين X-clamp و 12 ولت كردن كه ميگيد منظورتون چي هست؟هزينه ي اينكار چقدر هست؟اينكار رو از همون جايي كه ميخريم بايد بگيم بكنه؟مثلا بايد بگيم آقا اينو X-clmap هم كن!:laughing:خوب مرده ميزنه زير خنده ديگه!!!!در كل دوستان جايي رو تو تهران يا اگه بود تو كرج ميشناسن كه همه ي كارا رو بدون دردسر بكنه؟
دوستان ببخشيد.همم اينكه به سوالات من نخنديد:biggrin1: مرسي.

X-Clamp پایه زیر مادربورد کنسول میگذارن که هوا به خوبی توی کنسولتون رد بشه.عمر مادربورد کنسول رو مثل این که بیشتر می کنه.12 ولت کردن هم که فن های کنسول رو 12 ولت می کنی که با سرعت بالاش هوای سرد وارد کنسول کنه و هوای گرم رو خارج کنه.

برای این کار ها هم برو NextGen که سایتشون هم Nextgen.IR هست.

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
سلام دوستان.
ببخشيد كه دستتونو درد اوردم.مثل اينكه سوالات ابتدايي ما تمومي نداره!
آقا يه توضيح بدين ببينيم اين X-clamp و 12 ولت كردن كه ميگيد منظورتون چي هست؟هزينه ي اينكار چقدر هست؟اينكار رو از همون جايي كه ميخريم بايد بگيم بكنه؟مثلا بايد بگيم آقا اينو X-clmap هم كن!:laughing:خوب مرده ميزنه زير خنده ديگه!!!!در كل دوستان جايي رو تو تهران يا اگه بود تو كرج ميشناسن كه همه ي كارا رو بدون دردسر بكنه؟
دوستان ببخشيد.همم اينكه به سوالات من نخنديد:biggrin1: مرسي.
بچه محل عزیز تو کرج که فک نکنم کسی از اینکارا بکنه، تو تهران اونم چند جا هستن که اینکارن که سرآمدشونم طاهرNextGen هست. اما شما برای اینکه کنسولت یجورایی تضمین شه و مشکلی پیش نیاره باید اولا یه تاریخ جدید با برد Falcon یا Zephyr با هیت سینک اضافه گیر بیاری که الان تو مدلهای بعد تاریخ تولید 8/07 وجود داره. بعد از اینکار کافیه که فقط 12 ولتش کنی و روش ShroudDivider بنظر من با اینکار میتونی خیلی زیاد کنسولتو بیمه کنی که حالا حالاها بهت حال بده. X-Clamp هم اگه دوست داری انجام بده اما اگه ندادی هم زیاد مهم نیست چون این یه روش تقریبا درمان سه چراغ تا پیشگیری از اون .الیت اگه گفته میشه که نگیری بخاطر هزینه یکم بالا و شاید لازم نبودن هارد 120 گیگ اون باشه یا بلا استفاده بودن کابل Hdmi اون .
پ.ن: همونطور که گفتم برای 12 ولت کردن و تقسیم کانال میتونی چند صفحه مونده به آخر تاپیک معرفی روشهای فیکس و کولینگ رو بخونی اونجا با عکس بچه ها یاد دادن(کار خیلی آسونیه). برای X-Clamp یکم پیچیده تر اگه دوست داری میتونی همونجا آموزششو گیر بیاری .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام، هنوز اثبات نشده كه 12ولت باعث بن شدن نميشه، اين مساله منو يكم نگران ميكنه.

خوب درسته هنوز هم معلوم نشده.نیاز نیست تا دستگاه خریدی بزنی همه نوع فوت و فن روش انجام بدی.1-2 ماه کار کن ببین اگر اذیت می کنه برای گرماش و ... اون موقع دست به کار بشو... ;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب درسته هنوز هم معلوم نشده.نیاز نیست تا دستگاه خریدی بزنی همه نوع فوت و فن روش انجام بدی.1-2 ماه کار کن ببین اگر اذیت می کنه برای گرماش و ... اون موقع دست به کار بشو... ;)
قربونت برم،
اونطور كه من فهميدم آخه اصلا سه چراغ شدن علامتي نداره، حتي گرماي كنسول و كم كم كنسول به سمت سه چراغ پيش ميره.
اونطور كه من خوندم كه ميگن كنسول خودشن x-clamp شده و تو لحيم هاش از مواد بدون سرب استفاده شده، به نظر مياد مشكل نداشته باشه.

من به شخصه 12ولت كردن رو زياد موافق نيستم، والله من كه ديگه هنگِ هنگ كردم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
قربونت برم،
اونطور كه من فهميدم آخه اصلا سه چراغ شدن علامتي نداره، حتي گرماي كنسول و كم كم كنسول به سمت سه چراغ پيش ميره.
اونطور كه من خوندم كه ميگن كنسول خودشن x-clamp شده و تو لحيم هاش از مواد بدون سرب استفاده شده، به نظر مياد مشكل نداشته باشه.

من به شخصه 12ولت كردن رو زياد موافق نيستم، والله من كه ديگه هنگِ هنگ كردم.

این ارور های 3 چراغ + دلایلش :

Code:
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726

از رو این راحت می تونی بفهمی چرا ارور 3 چراغ داده.البته این برای تک تک چراغ های قرمز توضیح داده. :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان اگه میشه یه توضیحی درباره Arcade بدین.آیا بغیر از لوازم جانبی در کل فرق دیگه ای با Premium داره؟

غیر از لوازم جانبی هارد نداره.کابل تصویر Composite هست و فاقی کابل Component.

همچنین یه DVD از بازی های آرکید با این کنسول هست. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر