هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
سلام من یه سوال داشتم:
وقتی وارد بازی uncharted 2 میشم رزولوشن صفحه از 1080p میشه 720p میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟
سلام.
ذوست عزیز اگه پشت پک بازی هارو نیگاه کنین نوشته که تا چه رزولوشنی ساپورت میشه و uncharted 2 هم بیشتر از 720p ساپورت نمیکنه.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام.
ذوست عزیز اگه پشت پک بازی هارو نیگاه کنین نوشته که تا چه رزولوشنی ساپورت میشه و uncharted 2 هم بیشتر از 720p ساپورت نمیکنه.

اگه ساپورت هم نکنه باید بشه تغییرش داد یا تلوزیونت ساپورت نمیکنه یا کابل تصویرت

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
اگه ساپورت هم نکنه باید بشه تغییرش داد یا تلوزیونت ساپورت نمیکنه یا کابل تصویرت

نه دوست عزیز. تا اونجا که من اطلاع دارم، بازیهاش مثل کامپیوتر نیس که بشه رزولوشنشون رو عوض کرد و مثل یه فیلم میمونه، در نتیجه به این بستگی داره که بازی با چه رزولوشنی تولید شده باشه.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود
پلي 3 بازي فول اج دي هم داره......؟؟؟؟؟؟؟؟

This is a list of games which have 1080p output (includes Native 1080p and Upscaled 1080p):
* 1942: Joint Strike
* Age of Booty
* Astro Tripper
* Bioshock
* Blast Factor
* The Bourne Conspiracy
* Burnout Paradise Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Call of Duty 4 Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. *this is not correct it is native 720p only and will be downgraded to a lower res if you do this.
* Call of Duty: World at War
* Calling All Cars
* Civilization Revolution
* College Hoops 2K7
* Cuboid
* '
* Dead Space Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Echochrome
* Everyday Shooter
* Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
* Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
* FIFA 09
* FIFA Street 3
* flOw
*
* Full Auto 2
*
* '
* '
* Gran Turismo HD (not in PSN store anymore)
* Gran Turismo 5: Prologue
* Grand Theft Auto IV Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
*
* High Velocity Bowling
* The Incredible Hulk
* Joust
* Kung Fu Panda
* Killzone 2 Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. *this is not correct it is native 720p only and will be downgraded to a lower res if you do this.
* Lair
* The Last Guy
* Legendary
* LEGO Batman: The Videogame
* LEGO Star Wars: The Complete Saga
* Linger in Shadows
* '
* Mainichi Issyo
*
* Mahjong Tales: Ancient Wisdom
* Marvel Ultimate Alliance
* Medal of Honor: Airborne
* Mega Man 9
* Mesmerize
* Metal Gear Solid 4
* Metal Gear Online
* Midnight Club: Los Angeles
* Mirror's Edge Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
*
*
* Mortal Kombat 2
*
* NBA 2007/2008/2009
* NBA 2K7/2K8/2K9
* NBA Street Homecourt Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* NHL 2K8/2K9
* Ninja Gaiden Sigma
* NBA Street Homecourt
*
* Nucleus
* The Elder Scrolls IV: Oblivion
* Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* PixelJunk Eden
* PixelJunk Monsters
* PixelJunk Racers
* PlayStation Home Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Piyotama
* Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
* Quantum of Solace
* Rampage
* Rampart
* Ratchet & Clank: Quest for Booty Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Ratchet & Clank Future: Tools Of Destruction Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Ridge Racer 7
* Rocketmen: Axis of Evil
* Saints Row 2
* ' All versions.
* Snakeball
* Söldner-X: Himmelsstürmer
* Soldier of Fortune Payback
*
* Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
*
* Super Stardust HD
* Super Street Fighter II Turbo HD Remix
* Tekken 5: Dark Resurrection
* Tony Hawk's Proving Ground
* Tori-Emaki
* The Trials of Topoq
* Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. (not available in the PAL version)
* Warhawk
* Wipeout HD
* Wolf of the Battlefield: Commando 3
* Virtua Fighter 5
* Virtua Tennis 3

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بچه ها یه مشکل اورژانسی دارم یکی کمکم کنه:biggrin1:
کابل گرفتم یه طرفش hdmi ه یه طرفش کامپوننت (سبز-آبی-قرمز) هر کاری میکنم تصویر نمیده:(
خواهشا زودتر جواب بدین:love:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,907
نام
کیارش
بچه ها یه مشکل اورژانسی دارم یکی کمکم کنه:biggrin1:
کابل گرفتم یه طرفش hdmi ه یه طرفش کامپوننت (سبز-آبی-قرمز) هر کاری میکنم تصویر نمیده:(
خواهشا زودتر جواب بدین:love:
شما اول یه کابل Component رو به تلویزیون بزن، اون کابل HDMI هم وصل کن. برای Set کردن تصویر روی HDMI شما برو تو قسمت Setting و بعد قسمت Display ، تو اونجا شما میتونی از طریق گزینه ها تصویر رو روی اون کابل مورد نظر که عکسش هم تو هر گزینه هست Set کنی.
فقط بگم که شما برای اینکه بتونی قسمت Setting رو ببینی گفتم که اول کابل کامپوننت معمولی رو وصل کن. بعدش دیگه نیازی نیست.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
شما اول یه کابل Component رو به تلویزیون بزن، اون کابل HDMI هم وصل کن. برای Set کردن تصویر روی HDMI شما برو تو قسمت Setting و بعد قسمت Display ، تو اونجا شما میتونی از طریق گزینه ها تصویر رو روی اون کابل مورد نظر که عکسش هم تو هر گزینه هست Set کنی.
فقط بگم که شما برای اینکه بتونی قسمت Setting رو ببینی گفتم که اول کابل کامپوننت معمولی رو وصل کن. بعدش دیگه نیازی نیست.

ممنون دوست عزیز من با فیش سه رنگ معمولی(زرد-سفید-قرمز)وصل کردم ولی وقتی کابل کامپوننت رو وصل میکنم تصویر میره:(
تو قسمت display خرجی رو روی کامپوننت میزارم تصویر میره و بعد 30 ثانیه میاد نمیدونم مشکلش چیه
در ضمن tv من lcd26" پاناسونیک هستش و متاسفانه ورودی hdmi نداره

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
میشه لطفا یکی جواب من رو بده؟

دوست عزیز جواب شما داده شد.
U2 برای 1080p تولید نشده بلکه تولیدش 750p هست، مثل این میمونه که بگی من یه فیلم 750p را میخوام Full HD ببینم. که خوب این نمیشه.
در نتیجه هیچ کاری نمیشه کرد. مگر اینکه این بازی با رزولوشن 1080p تولید بشه...............

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
دوست عزیز ps.gamer تا اونجایی که من میدونم باید کابل کامپوننت رو تنها وصل کنی در حالی که کنسول

خاموشه و بعد 5 ثانیه دست رو روی کلید پاور روشن - خاموش نگه دار خودش با کابل جدید تنظیم میشه .و بعد

میری تو setting تو قسمت تنظیمات تصویر تنظیم نهایی رو انجام میدی .

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
من سيو بازي pes2010 رو دانلود كردم ولي نميدونم چيكار كنم

اين راهنماي سيو هست
1. Run the Setup-File with path to your USB-Device
2. Go to PS3 at Game->SaveData-Program
3. USB Device -> Copy all PES2010 Files to PS3

* Create folder named ‘PS3′ on a usb stick.
* Create folder inside ‘PS3′ folder called ‘SAVEDATA’.
* Copy all downloaded files into ‘SAVEDATA’ folder.
* Start PS3.
* Copy all data from usb stick to PS3 hdd.

تازه ps3 گرفتم و 1 درصد هم حاليم نيست
فلش رو جلو وصل كردم ولي نميدونم شناخته يا نه
كجا برم مختويات فلش رو نمايش بده ؟

mrg66

کاربر سایت
Feb 4, 2010
128
خوب کاری نداره.تو قسمت تنظیمات رزولیشن تیک 720p و 1080i رو بردار و فقط 1080p تیکش رو فعال کن.با این حال تمام بازی ها full hd اجرا می شند.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر