هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

freeones

کاربر سایت
Mar 29, 2008
21
برای بازی کردن ریجن بازی مهم نیست چون همه ی بازی ها رو همه ی ریجن ها اجرا می شن ولی برای آپدیت کردن فریمور کنسول از طریق دیسک بازی باید ریجن دستگاه و ریجن بازیتون یکی باشن!

ممنون از توضیحی که دادید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها!خوب هستید؟
می خواستم چند تا سوال ازتون بپرسم!
اینکه روی هر پکی از پلی 3 اسلیم 120 گیگ یه بازی هست؟این اسلیم های 120 گیگ ارزون ترین پلی 3 هایی هستند که پیدا میشن؟
برای وصل شدن به به اینترنت به چه لوازمی نیاز دارم؟
برای وصل کردن پلی 3 به یه مانیتور ال سی دی که برای xbox 360 فقط کابل vga میخوره باید چه کابلی خرید؟چند هست؟
هر مغازه که بازی پلی 3 تعویض میکنه چقدر روش می گیره؟
باتری های دسته پلی چیه وطری هستند و شارژرشون چطوریه و چه قیمت هایی دارن؟
در خرید پلی چه کارهایی رو انجام بدم تا کلاه سرم نره؟
برای نگه داری پلی 3 به چه مواردی توجه کنم؟
اگه پلی دسته دوم بگیرم خطری داره؟و در هنگام خرید پلی 3 دسته دوم به چه مواردی اشاره کنم؟
فریمورش رو چطوری آپدیت کنم؟
چطوری بریک میشه؟تو ایران درست می کنن؟
ممنون!
- اره اینها ازون ترین هستند که فعلا توی بازار هستند

-به این تاپیک ها برو کامل توصیح داده
نحوه اتصال PS3 به اینترنت
مهم: آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired
-شما با همون سه فیش هم میتوانی وصل بشی ولی گرافیگی انچنان نداره و اگر مانیتور شما فیش hdmi میخوره که چه بهتر یکدونه فیش میخری و راحت وصل میکنی و لذت بازی را میبری
-بستگی داره که بازی جدید باشه یا قدیمی اگر جدید با جدید بخواهی تعویض کنی فقط روش 5 تومان میگیره اگر جدید با قدیم که اون 30 تومان میگیره البته اگر خیلی قدیمی باشه
-ببین عزیز دسته پلی 3 ویرالیسی هست یعنی شما اگر شارژش تا اخر تمام شد شما کافی هست که اون را با usb وصل کنی به پلی 3 و اونم خودش شارژ میشه البته شارژ اولیش هم هست که شما باید بزاری کامل به مدت 6 ساعت شارژ بشه فقط برای اولین بار و اصلا اونها باطری نیستند که شما بخواهی برایش باطری بخری باطری داخله خوده دسته هست
-در خرید پلی 3 شما وقتی میخواهی بخری فقط حواست باشه که اول دستگاه هیچ گونه ای صدا از خودش نداشته باشه یعنی صدایی عیره عادی نه صدای فنش بعد وقتی دستگاه را برای اولین بار میخواهی روشن کنی اولین چیزی که ازت میخواد تنظیم تصویر و بعد تنظیم ساعت و تاریخ همین و بعد اگر بازی چیزی روش گذاشت و بعداز 5 دقیقه مشکلی نداشت یعنی فریز کردن نداشته باشه اصلا و اخرش هم ریجن کنسولت هم j باشه یادت نره چون بهتره
-سعی کن همیشه تمیز نگه اش داری و در جای کردو غبار نزاریش و بعد جای که میخواهی پلی 3 را بزاری درو ورش چیزی نباشه و به اندازه 2ه سانتیمتر فاصله برای هوا داشته باشه
-اگر دسته دوم بگیری این امکانش هست که لنزش به سرعت خراب بشه یا طرف دستکاریش کرده باشه یا طرف دسته را عوض کرده باشه از این موارد یا شایدم برعکس :biggrin1:
-در این تاپیک برو جواب سوالت اونجا هست PS3 Firmware ( معرفی - اطلاعات - راهنمایی )
-اگر بریک شد که مصیبت مثلا یکی از خطاهاش این که اگر صحفه قرمز امد درست کردنش که دیگه کاره سونی هست باید دستگاه را برایشان بفرستی
البته این گونه اتفاقات به احتمال 1 درصد امکان داره پیش بیاد چون خیلی کم پیش میاد پلی 3 خراب بشه
موفق باشی :biggrin1:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام بچه ها كسي هست كه آخرين قيمت بازيهاي زير رو بدونه؟

Tekken 6 ( 1
pes 2010 ( 2
assassins creed 2 ( 3
mgs4 ( 4
5 ) GTAIV​
Tekken 6 ( 1
65
pes 2010 ( 2
70
assassins creed 2 ( 3
75
mgs4 ( 4
40
5 ) GTAIV​
40

شاید 5تومن اینور اونور داشته باشه تو فروشگاه ها !

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
سلام
من مونیتورم samsung b1750 هست.ورودی دیجیتالم داره.می خواستم ببینم اگه یه کابل hdmi به dvi بگیرم.مشکلی نداره؟یعنی وصل می شه؟
ممنون.اگر اینجا جای سوالم نبود ببخشید دیگه/

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام
من مونیتورم samsung b1750 هست.ورودی دیجیتالم داره.می خواستم ببینم اگه یه کابل hdmi به dvi بگیرم.مشکلی نداره؟یعنی وصل می شه؟
ممنون.اگر اینجا جای سوالم نبود ببخشید دیگه/
اره ميشه وصل كرد به بيشتر مدل ها
تبديلشو نميدونم چيه.
ولي هيچ وقت انتظار كيفيت hd نداشته باش.
ولي خوبه در كل

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
چرا وصل می کنم نمی شه؟اصلا تصویر نمیاد:(یعنی ساپورت نمی کنه؟!

سعی کن قبل از وصل کردن کابل HD رویه یک رزولیشن پایینتر بگزاریش که راحت بخونه
اگر نشد دکمه پاور رو در حالت خاموش 10 ثانیه نگاه دار تا بیاد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر