هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
مشکل اینترنتی

با سلام
بچه ها پدرم در اومد هرکاری می کنم به نت با ps3 وصل نمی شم
سیم لن رو به کابل ethernetه ps3 و مودم وصل می کنم همه چی هم تا این جا که درسته
بعد می رم تنظیماتو چه روی custom چه روی easy تنظیم می کنم نمی شه
رو custom که هیچ اتفاقی نمی افته یعنی اصلا ip رو پیدا نمی کنه ولی رو easy ای پی رو پیدا می کنه بعد ارور 80710102 رو میده منم ps3 رو خاموش روشن می کنم دوباره تنظیماتو انجام می دم دوباره همون ارورو می ده بعد من adslام پسورد داره تو easy اصلا ازم نمی پرسه ولی تو custom pppoe رو انتخاب می کنم یوز و پسورد رو می دم اما اصلا ای پی رو پیدا نمی کنه من proxy رو هم استفاده نمی کنم یعنی غیر فعالش می کنم لطفا کمکم کنید
با تشکر

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برای آنلاین بازی کردن اینترنت 256 با پینگ 70 جواب میده ؟
آخه مهمه پینگت با کجا 70 باشه!
من با رفیقم کانتر میزدیم(سرور بودم)پینگم 12 بود:laughing:
آسیا تک پینگش چنده ؟ کسی میدونه ؟
در حال حاضر بعد ماجرای پاره شدن کابل نوری پینگ ایران کلا با کشورای اروپایی افتضاحه

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان من میخوام PS3 بگیرم به نظرتون کلا کار درستی میکنم؟؟یعنی بگیرم یا نه؟؟(وضع مالیم هم خوب نیست یعنی متوسطه);):confused:

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
بله کار درستی میکنی منم میخواستم بگیرم متاسفانه یک سفر طولانی مدت ÷یش اومد نشد وگرنه تا الان خریده بودم الته به خودت هم گاه کن اگر کسی هستی که تا بازی رو تا تهش ده بار تموم نکنی نمیری سر بازی دیگه برو بخر ولی اگر نه مثه منی ده تا ده تا بازی میخری و شاید به مرحله 5جم نرسونی نخر منم که میخواستم بخرم چون wii داشتم شما هم که 360 داری پس کم نداری ولی اگه دلت میخواهد و از دو یا سه ماه یکبار بازی خریدن ناراحت نمیشی برو بخر البته این نظر شخصی منه شاید دوستان با ترجبه تر بهتر راهنمایی بکنن

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
دوستان من میخوام PS3 بگیرم به نظرتون کلا کار درستی میکنم؟؟یعنی بگیرم یا نه؟؟(وضع مالیم هم خوب نیست یعنی متوسطه);):confused:

به نظر من بخر عزیز
بازیهای اختصاصی ps3 رو روش بازی میکنی هر چند وقت یکبار میاد .. و خوب برای بازیهای مولتی هم که مشکلی نداری اونارو رو 360 باازی میکنی دیگه ;) ارزش داره شاهکارهایی مثل mgs رو بازی کردن :love:

Codename 47

کاربر سایت
Sep 15, 2008
7
سلام دوستان :

من 2 تا سؤال داشتم ببخشيد اگه تکراری هست آخه من تازه کارم . شرمنده

1 - آيا ميشه بازی هايی که ماله ps3 هست که بلو ری هستند رايت کرد ؟

2 - آيا ميشه بازی های ps3 رو دانلود کرد و رايت کرد و بازی کرد ؟

اگه ميشه يه توضيح کوچولو هم بديد که ترکونديد . ازتون ممنونم

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام دوستان :

من 2 تا سؤال داشتم ببخشيد اگه تکراری هست آخه من تازه کارم . شرمنده

1 - آيا ميشه بازی هايی که ماله ps3 هست که بلو ری هستند رايت کرد ؟

2 - آيا ميشه بازی های ps3 رو دانلود کرد و رايت کرد و بازی کرد ؟

اگه ميشه يه توضيح کوچولو هم بديد که ترکونديد . ازتون ممنونم
1.والا من شنيدم كه مي توتند بكنند اين كارو ولا به عقيده ي من كار هر كسي نيست!PS3 Games
2.اگه اين طوري بود كه الان ملت بازي org نمي خريدن!البته بعضيا هستن كه مي گن ميشه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر