هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام به همه رفقا بازی سنتریم
بچه ها اگر یه رورزی خدایی نرده کشور عزیز چین ps3 کپی خور بزنه که انشالله خدا اون روز رو نیاره تکلیف ps3 اورجینال ها چی می شه ؟
منظورم اینه که آیا بازی های کپی هم بهش می خوره یا فقط بازی های اورجینال؟
گر چه شرکت sony گفته بود که فقط در صورت خیانت سازندگان دستگاه و کارمندان این بخش امکان کپی خور شدن وجود داره
از که تا الان کنسول کپی خور تولید میکنن که این دفعه دوم باشه !! :laughing:
دوست عزیز شما متوجه شدین که اصلا چی گفتین !!

e7emad

کاربر سایت
Sep 10, 2008
14
نام
emad
سلام دوستان....... ما هم امروز پلی3 گان متال خریدیم با GTA IV 640تومن دوستان دستگاهمن داغ میکنه و وقتی هم داغ میکنه سرعت فنش زیاد میشه... (بعد از 1.20 دقیقه بازی...) طبیعیه؟ یا نه؟؟؟ خیلی نگرانم....

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان....... ما هم امروز پلی3 گان متال خریدیم با GTA IV 640تومن دوستان دستگاهمن داغ میکنه و وقتی هم داغ میکنه سرعت فنش زیاد میشه... (بعد از 1.20 دقیقه بازی...) طبیعیه؟ یا نه؟؟؟ خیلی نگرانم....
اره دوست عزیز کاملا طبیعی هست !! شما بعد از اینکه از بازی بیایی بیرون و چند دقیقه ای داخل XBL باشی دوباره دور فن به حالت اولیه برمیگرده !!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

تو دفترچه راهنمای کنسول تو قسمت مشکلاتش نوشته گرمای کنسول یه چیز طبیعی هستش و نباید نگرانش بود ( البته نه تا اون حد که نقش بخاری را بازی کنه :-" )

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
مگه ps2 کپی خور نشد
وگرنه بازی هاش دونه ای 700 تومان نمی شد
(( کلا منضورم اینجوری بشه ))
دوست عزیز اگر ps2 که بازیهاش کپی هست و دونه ای 700 تومان کنسول همان کنسول تولید شده سونی هست و ربطی به تولید چین نداره ! اما داخل ایران به دلیل اینکه قانون کپی رایت وجود نداره بازی های کپی دونه ای 700 تومان هست به این دلیل که کنسول به وسیله مدچیپ کپی خور میشه و وارد بازار میشه و همینطور xbox360 از اول تولید که کپی خور نیست !!
اما ps3 اول باید کنسول قابلیت اجرای بازی های کپی براش به وجود بیاد ! که خوب هنوز کنسول کپی خور نشده تا بازی های کپی اجرا بشه !

mohammad_re

کاربر سایت
Mar 10, 2007
122
ببخشید که باز سوال می کنم
می خواستم بدونم سیستم ذخیره بازی ها در همه ی پلی استیشن ها یکیه؟
آیا مموری کارت پلی یک به پلی سه هم می خوره؟
آخه من می خوام آرشیو سیو فاینال فانتزی که بازی کردم رو از مموری کارت به کامپیوتر منتقل کنم

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سرعت اینترنت خیلی بالاست شما هم عکس سلندیون تو پستهات میذاری........
شما نمیتونی PS3 مستقیم با کابل به PC وصل کنی ولی با دیسک های سخت (مموری استیک)یا حافظه USB میتونی تم بریزی
توی PS3 نمیتونی اهنگ یا فیلم بریزی مگر اینکه از PSN دانلود کنی!!
شرمنده . گفتم ماه مبارکی صوابی برده باشم:wallbash:
راستی واسه بازیهای
assassin`s creed
(1)region
و
gta IV
(2)region
میتونین سیو برام معرفی کنین؟ آدرسش؟
مرسی

آخرین ویرایش:

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
لطفا برای بازیهای
assassin`s creed
(1)region
و
gta vi
(2)region
میتونین سیو برام معرفی کنین؟ادرسش؟:hurted1:

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ببخشید که باز سوال می کنم
می خواستم بدونم سیستم ذخیره بازی ها در همه ی پلی استیشن ها یکیه؟
آیا مموری کارت پلی یک به پلی سه هم می خوره؟
آخه من می خوام آرشیو سیو فاینال فانتزی که بازی کردم رو از مموری کارت به کامپیوتر منتقل کنم
اره یکی هست در تمام ps3 ها !
میتونی از همچین تبدیلی استفاده کنی که نمیدونم کجا میتونی پیدا کنی !
FS18056%20PS2-PS3%20Memory%20Card%20Converter-A2.jpg

لطفا برای بازیهای
assassin`s creed
(1)region
و
gta vi
(2)region
میتونین سیو برام معرفی کنین؟ادرسش؟
برای دریافت سیو بازی ها یا درخاست سیو بازی ها میتونی به اینجا بری !
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13697

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
سلام میخواستم بدونم که ps3 میتونه بازی های ps2 رو که اورجینال باشه رو اجرا کنه 40 gig هم هست ریجن j بازی هم اورجیناله

yes or no???

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر