هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,771
نام
علی
برا یکی از دوستان که اهل فیلم هست و می خواست پخش کننده ی بلوری بخره ps3 گرفتیم! حالا چندتا سوال از شما داشتم!
برا تماشای فیلم گاهی یک هارد اکسترنال وصل می کنه و از طریق showtime نگاه می کنه! خواستم بدونم راهی هست که این فیلم های داخل هارد اکسترنال رو کپی کنه داخل خود هارد ps3 ؟! اگه میشه از کدوم قسمت من که گزینه ای برا ریختن تو هارد پیدا نکردم!
دوم اینکه می خوایم از همین شوتایم چند تا فیلم پشت سر هم پخش کنیم! یعنی طوری که فیلم اولی که تموم شد سریع خودش اتوماتیک بره رو فیلم بعدی و اون رو اجرا کنه ولی نمیشه و باید به صورت دستی رفت رو گزینه ی بعدی! راه حل چی هست؟!
این فیلم ها ی داخل هارد اکسترنال هم فقط تو شو تایم میاد و اصلا تو صفحه ی اصلی و قسمت ویدیو چیزی نمیاد!

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
برا یکی از دوستان که اهل فیلم هست و می خواست پخش کننده ی بلوری بخره ps3 گرفتیم! حالا چندتا سوال از شما داشتم!
برا تماشای فیلم گاهی یک هارد اکسترنال وصل می کنه و از طریق showtime نگاه می کنه! خواستم بدونم راهی هست که این فیلم های داخل هارد اکسترنال رو کپی کنه داخل خود هارد ps3 ؟! اگه میشه از کدوم قسمت من که گزینه ای برا ریختن تو هارد پیدا نکردم!
دوم اینکه می خوایم از همین شوتایم چند تا فیلم پشت سر هم پخش کنیم! یعنی طوری که فیلم اولی که تموم شد سریع خودش اتوماتیک بره رو فیلم بعدی و اون رو اجرا کنه ولی نمیشه و باید به صورت دستی رفت رو گزینه ی بعدی! راه حل چی هست؟!
این فیلم ها ی داخل هارد اکسترنال هم فقط تو شو تایم میاد و اصلا تو صفحه ی اصلی و قسمت ویدیو چیزی نمیاد!
مسئله شما مربوط به کنسولهای کپی خوره در هر حال:

اول اینکه پلیر خود ps3 از همه فرمتها پشتیبانی نمیکنه و اگه فیلمها جزو پشتیبانیش نباشه تو لیستش نمیاد ولی برای کپی کردن اونایی که پشتیبانی میشه تو قسمت ویدیو برید و یه کلید بود {دقیق یادم نیست همون گوشه کنارا یه جا نوشته}که میتونی دستی آدرس فایلت رو بدی و بببینیش.رو فایلت مثلث و کپی میزنی میره تو هارد داخلی.
برا پخش کردن کل لیست فکر کنم که تو تنظیمات شو تایم گزینه ای داشته باشه ولی در هر حال اگه دوستت برای دیدن فیلم گرفته پیشنهاد میکنم یکی از این کنترلهای مخصوص کنسول رو بگیره که هم بلوتوثی هست و با کلاس :D هم خیلی راحتتر میتونه کنترل کنه کاراشو.

برای اومدن فیلمها هم تو لیست داخل کنسول یه پوشه با حروف بزرگ توی ROOT هارد درست کن VIDEO و فایلها رو تو این پوشه بریز.{فقط فرمتهای پشتیبانی شده رو لیست میکنه}

reza_khoshtip

کاربر سایت
Mar 23, 2010
16
نام
reza
سلام دوستان
یکی از دوستان من یه ps3 فت داره که یه هارد 250 گیگی هم روشه
وقتی دستگاه رو روشن میکنم صدای تق تق از قسمت هارد میاد که احتمالا هارد خراب شده
دستگاه رو بدون هارد یا با هارد که روشن میکنم چراغ سبز روشن میشه و بعد از حدود 1 دقیقه چراغ قرمز چشمک زن میزنه
وقتی هم که سی دی میزارم داخلش هم چراغ سبز و آبی روشن میشه و بعد دوباره چراغ قرمز چشمک زن میاد
به منوی ریکاوری هم نمیره که احتمالا به خاطر خرابی هارده
دستگاه رو باز کردم چیز خاصی متوجه نشدم فقط انگار یه جای باطری داشت که باطریش نبود
به نظرتون ایرادش کجاست و چقدر هزینه داره؟
ممنون

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
کسایی که سوپر اسلیم دارن راهنمایی کنن لطفا
من یه اسلیم داشتم فروختم حالا دوباری میخوام ps3 بگیرم
اول اینکه بین اسلیم و سوپر اسلیم کدوم ؟
دوم اینکه تو ویدیو ها دیدم سوپر اسلیم لنزش صدای جالبی نمیده نسبت به اسلیم درسته؟
در اخر هم اون در لنز قابل تحمل هست یا نه D:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان
کسایی که سوپر اسلیم دارن راهنمایی کنن لطفا
من یه اسلیم داشتم فروختم حالا دوباری میخوام ps3 بگیرم
اول اینکه بین اسلیم و سوپر اسلیم کدوم ؟
دوم اینکه تو ویدیو ها دیدم سوپر اسلیم لنزش صدای جالبی نمیده نسبت به اسلیم درسته؟
در اخر هم اون در لنز قابل تحمل هست یا نه D:

جلوه ای که اسلیم داره یه چیز دیگه هست. خیلی خوشگل تر_. سوپر اسلیم مثل سینی عزیزم ببخشید میمونه :d

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
دوستان من تازه ps3 كپي خور خريدم ( دست دو )
بعد تو همين سايت بود يا جاي ديگه خوندم كه نوشته بود
بازي هاي اورجينال رو نصب نكنين وگرنه كپي خور دستگاه ميپره !

خب يه سوال : بازي هاي اورجينال رو اصلا چه جوري تشخيص بديم ؟!!
و اينكه بازي كه ميتونيم بكنيم؟ يا بازي هم نكنيم ! :دي

شرمنده آماتور هستم ...

دوستان سوال ديگه اي هم دارم كه در قسمت سوالات فريمور پرسيدم اما حذف كردن !

والله دستگاه فريمورش rebug 4.46 هست
منم ميترسم آپديت كنم كپي بپره يا بلايي سر دستگاه بياد

سوالم اينه : اگه آپديت نكنيم به 4.55 مشكلي پيش مياد ؟!
بصورت آنلاين هم اصلا قصد ندارم بازي كنم

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان من تازه ps3 كپي خور خريدم ( دست دو )
بعد تو همين سايت بود يا جاي ديگه خوندم كه نوشته بود
بازي هاي اورجينال رو نصب نكنين وگرنه كپي خور دستگاه ميپره !

خب يه سوال : بازي هاي اورجينال رو اصلا چه جوري تشخيص بديم ؟!!
و اينكه بازي كه ميتونيم بكنيم؟ يا بازي هم نكنيم ! :دي

شرمنده آماتور هستم ...

هر وقت برای یک بازی 30000 تا 200000 تومن پول دادی بدون که اورجینال هست :d

- - -ویرایش - - -

دوستان سوال ديگه اي هم دارم كه در قسمت سوالات فريمور پرسيدم اما حذف كردن !

والله دستگاه فريمورش rebug 4.46 هست
منم ميترسم آپديت كنم كپي بپره يا بلايي سر دستگاه بياد

سوالم اينه : اگه آپديت نكنيم به 4.55 مشكلي پيش مياد ؟!
بصورت آنلاين هم اصلا قصد ندارم بازي كنم

سوالتون رو در تالار کپی خور بپرسید. ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا من ۳ اومدم GTA v رو اپدیت کنم فریز کرد کسی میدونه چرا
فریز کرده ؟ اخه قبلش انچارتد ۲و۳ رو اپدیت کردم مشکلی نبود!!

خوب ابدیت بازی رو پاک کن و از اول ابدیت کن به احتمال زیاد بد ابدیت کرده یک بار دیگه این کار رو بکن درست میشه

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
خوب ابدیت بازی رو پاک کن و از اول ابدیت کن به احتمال زیاد بد ابدیت کرده یک بار دیگه این کار رو بکن درست میشه
داداش من اصلا اپدیتش نکردم واین اولین بار هست !
game data رو هم پاک کنم ؟

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
راهنمایی

سلامیه ps3 کپی خور با فریمور 4.46 با دوتا دسته اصل،دستگاه تا بحال باز هم نشده و یه دیسک به عنوان بوت و البته فت و 80 گیگ که پورت hdmi اون بالا قرار داره نه پایین با قیمت 650 میارزه؟قراره واسه تست کردن بیارم به چه نکاتی در هنگام تست کردن اعم از خود دستگاه و دسته ها و پورتها و صدای دستگاه توجه کنم؟بنده تابحال ps3 نداشتم پس لطفا راهنماییم کنید!o_O

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر