هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
الان رنج قیمت های بازی های پی اس تری چنده ؟
من می خوام به زودی یه super slim یا slim بخرم و موندم کدوم بهتره
از طرفی معلوم نیست که کی قراره کپی خور super slim بیاد پس می باید خودم براش بازی بخرم
و وضعیت تعویض بازی های ps3 چطوریه ؟ چون خیلی دوست دارم با psn کار کنم می پرسم
و این که ارزش داره کنسول اورجینال استفاده کنم و کلی سختی بکشم تا بتونم از psn استفاده کنم ؟ ممنون
ممنون
راهنمای جامع خرید PS3

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
دوستان عزیز یه سوال دیگه هم دارم اینکه این کنسول های ریفر رو که میگین از روی کارتن میشه تشخیص داد, خب مگه نمیشه جعبه کارتنش رو عوض کرد و کنسول رو قالب کرد؟!! یا اینطور نیست و مثلا از روی شماره سریالی یا یه چیز خاصی میشه فهمید که مثلا این جعبه مال این کنسول نیست؟
اگه هم یه عکس از جعبه کنسول های ریفر بزارین که من دقیقا ببینم چه شکلی هستن ممنون میشم.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
دوستان عزیز یه سوال دیگه هم دارم اینکه این کنسول های ریفر رو که میگین از روی کارتن میشه تشخیص داد, خب مگه نمیشه جعبه کارتنش رو عوض کرد و کنسول رو قالب کرد؟!! یا اینطور نیست و مثلا از روی شماره سریالی یا یه چیز خاصی میشه فهمید که مثلا این جعبه مال این کنسول نیست؟
اگه هم یه عکس از جعبه کنسول های ریفر بزارین که من دقیقا ببینم چه شکلی هستن ممنون میشم.
دوست عزیز اگه قصدت خرید جنس نو هست که باید بگم Slim ها هیچکدوم ریفر نیستند و ریفر مال زمان Fat بود.
ریفرها هم معمولا اون موقع با قیمت کمتری فروخته میشدند.حتی به یه مغازه رفتم اون زمان یارو خودش گفت که مثلا این دوتا ریفر هستند اما بقیه نه.البته اگه طرف مطمئن باشه خودش 100 درصد میگه.که منم گفتم که دیگه نیستند پس خیالت راحت.

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
دوستان من متوجه شدم که یه موقع اگه بخوایم رمز جدید بگیریم یا که یادمون بره برای اکانت psn باید تاریخ تولد رو بزنیم.من اون موقع که اکانت می ساختم الکی زدم و یادم نیس که چی وارد کردم.خواستم بدونم راهی هست که اطلاعات اکانت رو ببینم؟با خود دستگاه چیزی پیدا نکردم.اگه می شه از جایی دید که تاریخ تولد رو چی وارد کردم ممنون می شم بگید.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من یه مشکل دارم شبیه دوست بالایی
من وقتی اکانت ساختم یه تاریخ تولد همینطوری زدم و از یه طرفم پسورد اکانتم الان یادم رفته ( چون توی PS3 موقع آن شدن سیو پسورد زدم میتونم آن بشم اما پسوردم بلد نیستم و میخوام دستگاهم فرمت کنم بره اکتیو کردن دوباره اکانت پسورد لازمه)
راهی به جز زدن تاریخ تولد نیست که بتونیم پسورد دوباره بگیریم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من یه مشکل دارم شبیه دوست بالایی
من وقتی اکانت ساختم یه تاریخ تولد همینطوری زدم و از یه طرفم پسورد اکانتم الان یادم رفته ( چون توی PS3 موقع آن شدن سیو پسورد زدم میتونم آن بشم اما پسوردم بلد نیستم و میخوام دستگاهم فرمت کنم بره اکتیو کردن دوباره اکانت پسورد لازمه)
راهی به جز زدن تاریخ تولد نیست که بتونیم پسورد دوباره بگیریم؟

دوستان من متوجه شدم که یه موقع اگه بخوایم رمز جدید بگیریم یا که یادمون بره برای اکانت psn باید تاریخ تولد رو بزنیم.من اون موقع که اکانت می ساختم الکی زدم و یادم نیس که چی وارد کردم.خواستم بدونم راهی هست که اطلاعات اکانت رو ببینم؟با خود دستگاه چیزی پیدا نکردم.اگه می شه از جایی دید که تاریخ تولد رو چی وارد کردم ممنون می شم بگید.
نه متاسفانه راهی نداره
مگه اینکه برید با customer support سونی به صورت زنده یا صحبت کنید یا چت کنید که خیلی خیلی کم پیش میاد کاری براتون انجام بدن

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
دوستان من یه سوالی برام پیش اومده اونم اینکهدستگاه من(اسلیم)اون قسمتی که کابل برقش میخوره بهش وقتی روشن میکنم و بازی میکنم بعده مدتی داغ میکنه این عادی هست؟
باتشکر

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اینکه بازی فریز شه طبیعیه؟ من دو سال پیش که دستگام اریج بود دو بار سابقه فریز شدن حین بازی کردن Star Wars: TFU2 و Heavy Rain رو داشتم، الانم که دستگاه رو کپی خور کردم و داشتم انچارتد2 می زدم فریز شد!
علت این فریز دقیقا چیه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اینکه بازی فریز شه طبیعیه؟ من دو سال پیش که دستگام اریج بود دو بار سابقه فریز شدن حین بازی کردن Star Wars: TFU2 و Heavy Rain رو داشتم، الانم که دستگاه رو کپی خور کردم و داشتم انچارتد2 می زدم فریز شد!
علت این فریز دقیقا چیه؟
تو هر دستگاه پخش و کنسول و dvb و امثالهم فریز ممکنه رخ بده و خطر متوجه نیست در صورتی که ب ندرت پیش بیاد! من خودمم بعضی وقتا فریز میکنم :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
علت این فریز دقیقا چیه؟
اگه آنچارتده که زیاد حساس نشو. توی گوگل درمورد فریز شدن آنچارتد سرچ کنی کلی مطلب پیدا میکنی.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
علت این فریز دقیقا چیه؟

علتش از خود بازی و مربوط به کنسول نمیشه.
تو کنسول های اورجینال با نصب آپدیت بازی مشکل حل میشه.
تو Jb ها هم یا بازی ناقص ریلیز شده یا همون مورد اول هم صدق می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر