هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
درود بر ایرانی های مقیم خارج:D

والا خودت میگی درست بوده تا 1ماه پیش...ما چیپس بگیم دیگه:D...
کنسول شما فت هست یا اسلیم:D.آخه یه سری از فت ها تا 1080I ساپورت میکنن...
یه بارم video out putرو بذار رو 1080p........شاید دوباره ردیف شد

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام در باره دسته ps3 یه کمکی کنید ممنون اینو چند جای دیگه هم پرسیدم این دسته مشکل پیدا کرده با یه فشار کم قاطی میکنه دکمه ها خودشون عمل میکنن مشکلش قابل تعمیر هست یا نه؟؟؟؟؟
حالا اگه دسته قلابی باشه تعمیر میشه ؟؟؟
من الان با دسته ps2 بازی میکنم برای مدت طولانی واسه ps3 مشکل ساز که نیست ؟؟؟
اگه تمام دوستانی که میتونن کمک کنن به هر3 سوال جواب بدن ممنون

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درود بر ایرانی های مقیم خارج:D

والا خودت میگی درست بوده تا 1ماه پیش...ما چیپس بگیم دیگه:D...
کنسول شما فت هست یا اسلیم:D.آخه یه سری از فت ها تا 1080I ساپورت میکنن...
یه بارم video out putرو بذار رو 1080p........شاید دوباره ردیف شد
درود بر شما
سپاس.
آره راستش . تا همین 1 ماه پیش کار می کرد. منم TV عوض کردم. حالا با PC راحت روی این TV دارم 1080p و 3d میگیرم. ولی روی PS3 نمیشه. این کارم که گفتید می کنم ولی بازم نمیشه! سری فت هست . ولی آخه چطور قبلا میشد روی 1080p ولی الان نمیشه؟! میشه از خود دستگاه باشه؟ یعنی سخت افزاری؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام در باره دسته ps3 یه کمکی کنید ممنون اینو چند جای دیگه هم پرسیدم این دسته مشکل پیدا کرده با یه فشار کم قاطی میکنه دکمه ها خودشون عمل میکنن مشکلش قابل تعمیر هست یا نه؟؟؟؟؟
حالا اگه دسته قلابی باشه تعمیر میشه ؟؟؟
من الان با دسته ps2 بازی میکنم برای مدت طولانی واسه ps3 مشکل ساز که نیست ؟؟؟
اگه تمام دوستانی که میتونن کمک کنن به هر3 سوال جواب بدن ممنون

سلام
پشت دسته یک سوراخ داره ، یک سوزن توی سوراخ کن تا دسته ریست بشه
احتمالا این مشکل به دلیل مرطوب شدن دسته در فصل تابستان (عرق کردن دست ها) و نفوذ رطوبت به داخل دسته بوجود اومده
در مورد قابل تعمیر بودن نمیدونم
استفاده از دسته PS2 فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
با سلام به دوستان خوب بازی سنتر
سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا پلی نمیشن؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا پلی نمیشن؟

خو بازی ها تو اکانتت هست دیگه..با اکانت جدید رفتی استور یا اکانتی که باهاش بازی هارو دانلود کرده بودی؟..سئواتو 3بار خوندم هنو نگرفتم چی گفتی:D خودمم نفهمیدم چه جوابی دادم الان:D

درود بر شما
سپاس.
آره راستش . تا همین 1 ماه پیش کار می کرد. منم TV عوض کردم. حالا با PC راحت روی این TV دارم 1080p و 3d میگیرم. ولی روی PS3 نمیشه. این کارم که گفتید می کنم ولی بازم نمیشه! سری فت هست . ولی آخه چطور قبلا میشد روی 1080p ولی الان نمیشه؟! میشه از خود دستگاه باشه؟ یعنی سخت افزاری؟
خو TVرو عوض کرده صد در صد ایراد از TVهست...شاید TVتا 1080I بیشتر ساپورت نمیکنه

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
خو TVرو عوض کرده صد در صد ایراد از TVهست...شاید TVتا 1080I بیشتر ساپورت نمیکنه
نه! LED 3d هستش! همین الان PC با 1080p یهش وصله! اگه TV کلا مشکل داشته باشه نباید واسه PC هم 3d ساپورت کنه! چون روی 1080p فعال میشه

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
نه! LED 3d هستش! همین الان PC با 1080p یهش وصله! اگه TV کلا مشکل داشته باشه نباید واسه PC هم 3d ساپورت کنه! چون روی 1080p فعال میشه

خو والا چی بگیم:D اگه بلوری FULL-HDداری با اون تست کن ببینم بازم 1080 Iمیده

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
دوستان عزیز ، سلام ، بعد از مدتی دوباره برگشتم و حالا یه سوال فنی ( ساده ) و همینطور احمقانه دارم :d

چطوری میشه PS3 رو برد روی حالت اسنتد بای؟ ( Stand By )

4.30 دارم.
:p

ashkanshahrooz

کاربر سایت
Dec 28, 2010
91
دوستان نمیدونم کجا باید این پستو بدم ولی جای خاصی براش پیدا نکردم ببخشید
دوستان میدونین از کدوم سایتا میشه بازیهای کپی PS3 رو دانلود کرد ؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
ویرایش:

سوال داشتم:
این بازی فقط در PSP اجرا میشود آیا می‌خواهید کپی آنرا در PS3 داشته باشید؟ لطفا PSP خود را به وسیلهٔ سیم USB وصل کنید.
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا باز نمیشن؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
الان با همون اکانت قبلیت میری استور . و پی اس ان دیگه؟
اون قرمزه که خودت جواب خودتو دادی..بازیهای pspرو با ps3دانلود میکنی از طریقusbمیریزی تو pspدیگه........
چطوری میشه PS3 رو برد روی حالت اسنتد بای؟ ( Stand By )
خودش داره که..! یه 5دیقه ولش میکنی خودش میره تو استند بای:D
چون احساس کردم بچه خوبی هستی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر