هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
من هم 360 دارم هم ps3 .
بنظرم xbox حالش بیشتره....
البته ps3 هم حال میده ولی xbox باحال تره بنظر من..
راستی دوستان یه سوال؟
چرا اینقدر شارژ دسته های ps3 زود تموم میشه؟
تقریبا 2 روز دووم آورد!
مال همه همین جوریه؟؟؟؟

نه دوست عزیز ، من الان حدود 11 روزه دارم هوی رین که نیاز خیلی زیادی به سیک آکیز و اینا داره بازی میکنم 1 دونه هم شارژ داره هنوز

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام دوستان.یه سوال مهم دارم .این که آیا میشه از دسته ی کامپیوتر در ps3 استفاده کرد یا نه.چون دسته های ps3 الآن گرون هستن.واگه میشه استفاده کرد آیا باید نوع خاصی از دستهpc باشه یا فرقی نداره.پیشاپیش ممنونم از پاسختون.

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
سلام من یک ps3 دارم فنش صدا می دهد حالا فنش ادم تحمل می کنه این ارور می ده اعصابم خورد می شود می گه دستگاه داغ کرده ولی همون دقیقه رفتم تو بازی کسی می دونه کجا می تونه 90% تا100% درست کنه هر کسی می دونه به من پیام بده هر کی جا خوبه تو تهران بگه و درست شه یک عمر دعاش می کنم لطفا کمک کنید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,103
نام
شایان
خو حالا من باید چی کار کنم؟
برم یه دسته دیگه بخرم؟
حالا دسته چنده؟

دسته قیمت های مختلفی داره ولی من یه 70 تومنی گرفتم عالیه و قشنگ یه هفته بیشتر دووم میاره گرون تر هم هست حتی بعضی جاها به اسم اصل 100 تومن هم میدن ولی قیمتش همون حدود 80 الی 60 هست

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.یه سوال مهم دارم .این که آیا میشه از دسته ی کامپیوتر در ps3 استفاده کرد یا نه.چون دسته های ps3 الآن گرون هستن.واگه میشه استفاده کرد آیا باید نوع خاصی از دستهpc باشه یا فرقی نداره.پیشاپیش ممنونم از پاسختون.

سلام دوست عزیز بله میشه و بازی ها میشناسنش اما مشکل اینجاست که دکمه ها جا به جا هستن . الان با خودت میگی خوب توی تنظیمات ادم میره درست میکنه ولی نه نمیشه چون توی فوتبال مثلا شوت روی دکمه select هست که اصلا توی تنظیمات نیست ولی بعضی از دسته هارو درست میشناسه و دکمه ها درست هستن

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
دوستان یکی از دوستان من گفت که میشه دسته xbox رو برای ps3 و بلعکس استفاده کرد!
همچین چیزی واقعا هست؟من یه خورده تعجب کردم چون این دوتا شرکت باهم دشمن خونی ان!!!:gunner::boxing:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,103
نام
شایان
همچین چیزی واقعا هست؟من یه خورده تعجب کردم چون این دوتا شرکت باهم دشمن خونی ان!!!:gunner::boxing:

با استفاده از یه کیت که گیر اوردنش کار حضرت فیل هست :D:D:D:D میشه دسته xbox رو به ps3 وصل کرد ولی ps3 رو به xbox نمیشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اگر نسخه های قدیمی ترو بریزیم چی ؟
نمیتونی بریزی بهت ارور میده میگه باید یا بالاتر نصب کنی یا همونی که با هارد قدیمی بوده
من هم 360 دارم هم ps3 .
بنظرم xbox حالش بیشتره....
البته ps3 هم حال میده ولی xbox باحال تره بنظر من..
راستی دوستان یه سوال؟
چرا اینقدر شارژ دسته های ps3 زود تموم میشه؟
تقریبا 2 روز دووم آورد!
مال همه همین جوریه؟؟؟؟
سلام دوست من باطری دستت مشکل داره که زود خالی میکنه یا همینجوری باهاش کنار بیا (چون ارزش باز کردنو نداره) یا دسته نو بخر در کنار این (دسته دسته دوم هم میتونی بخری تو همین سایت میفروشن خیلی ها (از جمله خودم:d))
سلام
خودم به شخصه از دسته های 3 هزار تومنی تا دسته های 200 هزار تومنی رو تست کردم باهاش همشون جواب میدن (ممکنه شوک کار نکنه!)
سلام من یک ps3 دارم فنش صدا می دهد حالا فنش ادم تحمل می کنه این ارور می ده اعصابم خورد می شود می گه دستگاه داغ کرده ولی همون دقیقه رفتم تو بازی کسی می دونه کجا می تونه 90% تا100% درست کنه هر کسی می دونه به من پیام بده هر کی جا خوبه تو تهران بگه و درست شه یک عمر دعاش می کنم لطفا کمک کنید
سلام
کنسولت بیش از حد کثیف شده و خمیر سیلیکون روی چیپ های گرافیکش و cpu خشک شده کلا میتونم کنسولتو برات باز کنم تمیز کنم خمیرشم عوض کنم به بیرون نده چون خط و خش زیادی روش میندازن و زیاد ازش کار نکش تا صدمه بیشتر از این نبینه
همونطور که گفتن با یه کیت میشه ولی به دردسر و هزینش نمیارزه (خودمم شنیدم با کیت میشه ولی امتحان نکردم)
بهتره بیخیالش بشی چون به قول خودت اینا آبشون با هم تو یه جوب نمیره
--------------
دوستان شرمنده چند روز نبودم داشتم سیستممو ارتقا میدادم دسترسیم از اینترنت قطع بود

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام دوستان
یه سوال.من موقع ساخت اکانت psn ریجن و کشور رو uk زدم.و تا حالا چند بار هم با خود دستگاه چک کردم و دیدم که همون uk هست.ولی این portable id که دارم توش پرچم بریتانیا رو نشون نمی ده و در عوض یه پرچم دیگست که نمی دونم مال استرالیاست یا نیوزلند.ولی من کشور رو uk زدم.می شه بگید چرا این جوریه؟؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان من میخوام ps3 رو به مانیتوره کامپیوتر نصب کنم ولی pc فقط یه سیم داره که اونم اصلا تو ps3 نیست کابلی هست بشه وصل کرد؟؟؟ مانیتورم سری لبخنده:d اگه نمیشه به مانیتور LED یا LCD وصل میشه؟

aj lee

کاربر سایت
Aug 10, 2012
1
آقایون من امروز یه ps3 slim خریدم یه چند تا سوال دارم لطف کنید جواب بدید؟
1.آقا می خواستم بدونم همیشه وقتی می خوام روشن کنم دستگاه رو باید دکمه ی اون رو حدود ده ثانیه نگه دارم یه تنظیمات داره و می تونم تغییرش بدم؟
2.رجین دستگاهم رو از کجا باید پیدا کنم و اینکه بازی های اورجینال رجین های دیگه هم به دستگاهم میخوره یا نه؟
3. از کجا بفهمم که دستگاهم کپی خور هست یا نه؟ ممنون

Game_Dominator

کاربر سایت
Aug 7, 2012
14
دوستان من میخوام ps3 رو به مانیتوره کامپیوتر نصب کنم ولی pc فقط یه سیم داره که اونم اصلا تو ps3 نیست کابلی هست بشه وصل کرد؟؟؟ مانیتورم سری لبخنده:d اگه نمیشه به مانیتور LED یا LCD وصل میشه؟

نه کلاً نمیشه ...

شما باید یه LED بخری که خروجی HDMI داشته باشه و البته کابل HDMI مرغوب هم تهیه کنی ...

البته میتونی کنسول رو با اون سه فیش رنگی DVI به تلویزیون معمولی وصل کنی ولی بار اول که کنسول رو روشن میکنی باید انگشتت رو چند ثانیه روی پاورش نگه داری تا صدای بوق بیاید و بعد انگشتت رو برداری.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
یه سوال.من موقع ساخت اکانت psn ریجن و کشور رو uk زدم.و تا حالا چند بار هم با خود دستگاه چک کردم و دیدم که همون uk هست.ولی این portable id که دارم توش پرچم بریتانیا رو نشون نمی ده و در عوض یه پرچم دیگست که نمی دونم مال استرالیاست یا نیوزلند.ولی من کشور رو uk زدم.می شه بگید چرا این جوریه؟؟
فکر نکنم مشکلی باشه شما یه چک کن ببین واحد پولش به چی هستش اگه پوند باشه انگلیسه و پرچمش عوض شده که مشکلی نیست
شما باید vga box بخری که دیگه نیستش!
بهترین راه تعویض مانیتوره تو مدل های LCD بهتون پیشنهاد میکنم w2261vp ال جی بگیرید خیلی کیفیتش خوبه
تو مدل های LED سری های جدید سامسونگ خیلی کیفیت بالایی دارن
آقایون من امروز یه ps3 slim خریدم یه چند تا سوال دارم لطف کنید جواب بدید؟
1.آقا می خواستم بدونم همیشه وقتی می خوام روشن کنم دستگاه رو باید دکمه ی اون رو حدود ده ثانیه نگه دارم یه تنظیمات داره و می تونم تغییرش بدم؟
2.رجین دستگاهم رو از کجا باید پیدا کنم و اینکه بازی های اورجینال رجین های دیگه هم به دستگاهم میخوره یا نه؟
3. از کجا بفهمم که دستگاهم کپی خور هست یا نه؟ ممنون
1 نه فقط یه بار تنظیم میکنی و بعد ذخیره میشه
2 ریجن روی جعبه نوشته شده یه مربع کوچیک هست توش یه عدد نوشته اون ریجن کنسولتونه ، اگه بخواین شماره سریالش بگید بهتون ریجنو بگم، بله بازی های اوریجینال ریجن های دیگه بهش میخوره
3. اگه تو قسمت game برنامه ای به اسم multiman و پوشه هایی به اسم package installer هستش کپیخوره دستگاهتون

SaeidEagle

کاربر سایت
May 6, 2012
2
سلام دوستان من تازه بازی COD:MW2 رو گرفتم
یه چند روز بازی میکردم اما تازگیا وقتی آنلاین میرم تو بازی میپره بیرون اما وقتی آفلاین میشم قشنگ پخش میکنه ، چند بار هم آپدیت رو از اول دان کردم اما تاثیری نداشت :(
چند روز پیش اینطوری شد اما دوباره درست شد ، کسی میدونه باید چیکار بکنم ؟؟؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر