هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
دوستان ، سلام ، دیروز یکی از کاربرا یه سوال پرسید راجع به پر بودن الکی هارد داخلی ، منم در جواب این بنده خدا گفتم که طبیعیه ! ولی حالا خودم به این مشکل درگیر شدم الان فقط یه بازی تیکن 6 روی هارد داخلی هستش و 160 گیگ هاردشه ، ولی توی سیستم اینفورمیشن که میرم نوشته 40 گیگ ، راه حلی وجود داره اندازه ی دقیقش رو بدونم ؟

با تشکر.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام به همه من تازه ps3 گرفتم و امروز هم gta iv گرفتم و وقتی گذاشتم تو دستگاه data رو هم نصب کرد.
اما بعدش که بازی میخواد شروع بشه کلا دستگاه هنگ میکنه. (تو اون قسمتی که نوشته starting a new game)
در ضمن دستگاه من اسلیم هست.
ممنون میشم کمکم کنید.

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
يه سوال دارم ارزش داره ps3 بگيرم 360 دارم فقط واسه بازي انحصاريش ميترسم بگيرم آخر امسال ps4 رونمايي بشه ميشه راهنمايي كنيد ؟؟؟
مگه E3 سونی یو ندیدی؟
اونا تازه می خوان GOW 4 / Beyond / Last of Us بدن بیرون
GTA V که شده برا این نسل با کلی بازیه دیگه پس کم کم دو سال دیگه از PS4 رونمایی میشه
بعد تو داری PS3 رو با XBOX مقایسه می کنی سونی سرور :>

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
سلام.
این دسته های ps3 من دکمه هاش خیلی سفت شده و جرم گرفته و اصلا خوب کار نمیکنم....یکیشونو باز کردم و اون پلاستیکرو با الکل تمیز کردم و فایده نداشت خیلی پیچده بوده حتی سیم یکی از شوکاشو هم با چاقو اشتباهی قطع کردم و بعد از اینکه دسترو بستم L1 هم خوب جا نیفتاده و کار نمیکنه(کلا خراب کاری کردم)...حالا خواست بپرسم چی کارشون کنم؟..یعنی ببرم توپخون بدم سرویسشون کنن یا نه؟کسی از یچه ها تا حالا دستش و داده سرویس کنن؟پول یه دسترو ازمون نگیرن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
سلام.
این دسته های ps3 من دکمه هاش خیلی سفت شده و جرم گرفته و اصلا خوب کار نمیکنم....یکیشونو باز کردم و اون پلاستیکرو با الکل تمیز کردم و فایده نداشت خیلی پیچده بوده حتی سیم یکی از شوکاشو هم با چاقو اشتباهی قطع کردم و بعد از اینکه دسترو بستم L1 هم خوب جا نیفتاده و کار نمیکنه(کلا خراب کاری کردم)...حالا خواست بپرسم چی کارشون کنم؟..یعنی ببرم توپخون بدم سرویسشون کنن یا نه؟کسی از یچه ها تا حالا دستش و داده سرویس کنن؟پول یه دسترو ازمون نگیرن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
چرا می خوای پوله الکی بدی
بستن دسته کار زیاد سختی نیست آموزشش هم تو فروم هست می تونی ببینی
اگه خونه هم هویه داری اون سیمو لحیم کن یا هویه رو از یجا جور کن محیم کردن زیاد کار سختی نیست بعدشم روش یه چسب برق بزن همین ;)

arash12500

کاربر سایت
Jul 18, 2012
4
نام
arash
سلام ,چندتا سوال داشتم!
میخواستم بدونم که این چراغ زرد ps3 چیه؟
راسته میگن فقط روی فت چراغ زرد میشه؟
اسن فت بهتره یا اسلیم؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام ,چندتا سوال داشتم!
میخواستم بدونم که این چراغ زرد ps3 چیه؟
راسته میگن فقط روی فت چراغ زرد میشه؟
اسن فت بهتره یا اسلیم؟
چراغ زرد یک ایراد سخت افزاریه که تو مدل های فت بیشتر بوده و نه اینکه فقط رو فت بوده، اسلیم هم چراغ زرد میده اما امکانش خیلی خیلی کمه.
صد در صد اسلیم بهتره.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
کنسولم از همون اول با کابل hd متصله اما الان که با کابل av وصل میکنم به نمایشگر جواب نمیده؟؟؟(میخواستم تفاوت کیفیت رو به کسی نشون بدم)

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کنسولم از همون اول با کابل hd متصله اما الان که با کابل av وصل میکنم به نمایشگر جواب نمیده؟؟؟(میخواستم تفاوت کیفیت رو به کسی نشون بدم)
دستت رو 2 ثانیه نگهدار رو دکمه پاور تا دوتا بوق بزنه:D....بیکاری میخوای کلاس بذاری:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر