هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقایون من میخوام از فلش آهنگ بریزم تو هارد ps3 چجوری؟ (ارجینال) اصلا میشه؟
ممنون میشم کمک کنید.

شما تو فلش یه فولدر به اسم MUSIC بساز (حروف بزرگ باشه) بعد آهنگاتو بریز اون تو وصل کن به کنسول بعد برو بخش music آهنگات میاد
یه صدایی که وقتی دیسکو میزاریم توش شروع میکنه (رو مخه)
واسه شما هم اینجوریه؟

صداش طبیعیه دوست من لنز داره حرکت میکنه صداش شنیده میشه
سلام دوستان. دسته ps3 من شارژ نمیکنه. یعنی باتریش خراب شده؟
سلام
به احتمال زیاد خراب شده ولی برای محکم کاره با کامپیوتر و کنسول بزار شارژ بشه اگه دیدی بازم شارژ نمیکنه مطمئنا خراب شده

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
سلام دوستان
هارد دستگاه من 80 گيگ هستش در ظاهر ولي وقتي بازي ميريزم 50 گيگ جاداره 4 گيگ هم خودش گرفته انگار25 گيگ كم دارم انگار غيبه من اينو كاركرده از يه بنده خدايي گرفتم كه وقتي ازش پرسيدم چرا اينجوريه اصلا نميفهميد من چي ميگم انگار دارم به يه زبون ديگه صحبت ميكنم:-oباهاش
حالااز اساتيد كسي ميدونه چرا اينجوريه و چجوري ميشه 25 گيگو بدون فرمت كردن برگردوند؟:d

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
سلام دوستان
هارد دستگاه من 80 گيگ هستش در ظاهر ولي وقتي بازي ميريزم 50 گيگ جاداره 4 گيگ هم خودش گرفته انگار25 گيگ كم دارم انگار غيبه من اينو كاركرده از يه بنده خدايي گرفتم كه وقتي ازش پرسيدم چرا اينجوريه اصلا نميفهميد من چي ميگم انگار دارم به يه زبون ديگه صحبت ميكنم:-oباهاش
حالااز اساتيد كسي ميدونه چرا اينجوريه و چجوري ميشه 25 گيگو بدون فرمت كردن برگردوند؟:d

دوست من مثلا ps3 320 گیگ 287 گیگ رو نشون میده و طبیعیه ،

---------- نوشته در 06:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 AM ارسال شده بود ----------

آقایون من میخوام از فلش آهنگ بریزم تو هارد ps3 چجوری؟ (ارجینال) اصلا میشه؟
ممنون میشم کمک کنید.

کاری نداره دوست من توی فلشت این فولدر هارو با حروف بزرگ درست کن بعد آهنگ رو بریز تو قسمت موزیک:

MUSIC
PICTURE
VIDEO
PS3

نکته: فلش باید فرمتش FAT32 باشه ، اگر نیست روش کلیک راست کن بزن فرمت بعد توی Files System ، Fat 32 رو انتخاب کن و بزار فرمت شه

نکته بعدی: توی فولدر PS3 فایل هایی امثال تم و سیو و آپدیت و اینا میریزن.

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
دوستان من دانگل دارم ps3 هم فت 40 هست مجبورم همیشه هارد اکسترنال و دانگلو به جای usb بزنم به همین خاطر نمیتونم move بازی کنم
یه تبدیل 1 به 4 یو اس بی هم گرفتم ولی دانگل و هاردو که به اون وصل میکنم سیستمم نمیشناستشون
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:(

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
336
نام
ُSoheil

کاری نداره دوست من توی فلشت این فولدر هارو با حروف بزرگ درست کن بعد آهنگ رو بریز تو قسمت موزیک:

MUSIC
PICTURE
VIDEO
PS3

نکته: فلش باید فرمتش FAT32 باشه ، اگر نیست روش کلیک راست کن بزن فرمت بعد توی Files System ، Fat 32 رو انتخاب کن و بزار فرمت شه

نکته بعدی: توی فولدر PS3 فایل هایی امثال تم و سیو و آپدیت و اینا میریزن.
ممنون، اما قبلش خودم پیدا کرده بودم راهشو. به این سختی نیست. تو ps3 و قسمت آهنگ ها مثلث رو میزنی بعد کپی، به همین راحتی میرن تو هارد.

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
به دستگاه دیگه هم زدی؟

یه دسته دیگه دارم اون سالمه و شارژ میکنه.

شما تو فلش یه فولدر به اسم MUSIC بساز (حروف بزرگ باشه) بعد آهنگاتو بریز اون تو وصل کن به کنسول بعد برو بخش music آهنگات میاد

صداش طبیعیه دوست من لنز داره حرکت میکنه صداش شنیده میشه

سلام
به احتمال زیاد خراب شده ولی برای محکم کاره با کامپیوتر و کنسول بزار شارژ بشه اگه دیدی بازم شارژ نمیکنه مطمئنا خراب شده

میشه عوض کرد باتریش رو؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان

سلام احتمالا دستگاه هک شده بوده توش بازی مونده یه دور فورمتش کنی درست میشه
ولی راهی که بشه بدون فرمت برگردوند وجود نداره باید فرمتش کنی

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

یه دسته دیگه دارم اون سالمه و شارژ میکنه.

میشه عوض کرد باتریش رو؟

میشه ولی تا جایی که امکانش هست باز نشه بهتره اگه خودتون بلدید باز کنید که هیچی یه باطری بخرید و عوض کنید ولی اگه نه بلد نیستید بدید یه تعمیرکار خوب براتون عوض کنه
تاریخ ساخت کنسول رو کجا مینویسه؟
از رو شماره سریالش بهم بگو بهت بگم واسه چه سالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر