هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
فرق کنسول ریفر با کنسولای دیگه چیه؟
منظروم اینه که زودتر خراب میشن یا مشکلات اینچنینی دارن؟
از کجا میشه فهمید کنسول ریفر هست یا نه؟
اسلیم هم ریفر داره یا این فقط مخصوص فت هاست؟
دوست عزیز 10 صفحه آخر تاپیکو بخون توضیح دادم تفاوتشون چجوریه
اسلیم ریفر نداره
ریفر کلا تعمیری خود کمپانی سونی هستش
میخواستم ببینم میشه کاری کرد که بازی های ps2 رو تو دستگاه ps3 اجرا کرد ؟
مدل های اولیه داشتن مدل های الانم باید از استور دانلود کنی

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
,وحید جان شما فرض کن دانلود کردی از ادامه راه برو

يعني از ادامه راه جواب ميده حامد جان ؟؟ يا اينكه خودت بايد دانلودشون كني و بعد هم انتقالشون بدي ؟؟

---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

یعنی شما دسترسی به نت برای دانلود ندارید؟!اگه اینجوریه که فکر نکنم راهی باشه.ولی اگه امکان دانلود دارید ولی حجم و یا وقت ندارین با این روش میشد.

نه نه دسترسي كه به نت دارم :d ولي اين فايل ها دانلود شدن و مشكل الان انتقالشون به ps3 هست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقایون برا دیدن فیلمای بلو ری حتما باید رجین دستگاه با رجین کنسول یکی باشه؟
برا بازی چی؟
آره برای بلوری باید هم ریجن باشه مثلا 1 با1 و 2 با 2 و البته بعضی از بلوری ها فری ریجن هم دارند که روی هر دستگاهی کار میکنند
برای بازی نه هر ریجنی رو اجرا میکنه فق طبرای فیلم بلوری یکمی اذیت میکنه
موفق باشی
;)

fear factory

کاربر سایت
Jul 8, 2012
8
نام
mehran
آره برای بلوری باید هم ریجن باشه مثلا 1 با1 و 2 با 2 و البته بعضی از بلوری ها فری ریجن هم دارند که روی هر دستگاهی کار میکنند
برای بازی نه هر ریجنی رو اجرا میکنه فق طبرای فیلم بلوری یکمی اذیت میکنه
موفق باشی
;)

اگه دستگاه کپی خور باشه یا بلو ری کپی باشه چی؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام

یه فت 40 دارم..میخوام بازش کنم و رنگش کنم......میخواستم بدونم که باز کردن فت و دوباره جمع کردنش راحته؟.....ممنون میشم این لینک آموزش باز کردن ps3رو هم بدبد...(هر چه گشتم پیدا نکردم:biggrin1:).

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اقایون برا دیدن فیلمای بلو ری حتما باید رجین دستگاه با رجین کنسول یکی باشه؟
برا بازی چی؟

بله باید یکی باشه چه کپی چه غیر کپی (هم کنسول هم دیسک)
بعضی فیلم ها ریجن فری هستن که تو همه نوع پخش میشه
يعني از ادامه راه جواب ميده حامد جان ؟؟ يا اينكه خودت بايد دانلودشون كني و بعد هم انتقالشون بدي ؟؟
---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------
نه نه دسترسي كه به نت دارم :d ولي اين فايل ها دانلود شدن و مشكل الان انتقالشون به ps3 هست
آره وحید جان جواب میده نیازی به دانلوشون نیست شما فقط استارت دانلود رو از تو لیست دانلودتون تو بخش استور میزنی بعد استاپ میکنی و فایلو از کامپیوترت منتقل میکنی
سلام

یه فت 40 دارم..میخوام بازش کنم و رنگش کنم......میخواستم بدونم که باز کردن فت و دوباره جمع کردنش راحته؟.....ممنون میشم این لینک آموزش باز کردن ps3رو هم بدبد...(هر چه گشتم پیدا نکردم:biggrin1:).

سلام
نه راحت نیست چند ساعت زمان میبره
Playstation 3 Disassembly Tutorial

aslow

کاربر سایت
Apr 6, 2011
59
آخه یه تلویزیون HD داریم.گفتم دیگه 300 تومن هم بره Full HD ندم.
اکثر رزولوشن ها همون 720p هستند به غیر از چند تا بازی و یه سری بازی PSN دیگه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
آخه یه تلویزیون HD داریم.گفتم دیگه 300 تومن هم بره Full HD ندم.
اکثر رزولوشن ها همون 720p هستند به غیر از چند تا بازی و یه سری بازی PSN دیگه؟
اکثر بازی ها رو 720p اجرا میشن الا تعداد انگشت شماری مثل : Metal Gear Solid 4 , FFXIII و ............

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آره وحید جان جواب میده نیازی به دانلوشون نیست شما فقط استارت دانلود رو از تو لیست دانلودتون تو بخش استور میزنی بعد استاپ میکنی و فایلو از کامپیوترت منتقل میکنی

حامد جان نگاه كنيد بنده قبلا اين فايل ها رو اصلا تو PS3 دانلود نكردم و حتي تو دانلود ليست هم نيستند . حالا چجوري بايد ادامشون بدم ؟؟

اين يه نكته و نكته بعد هم اون برنامه ازم يه دانلود لينك ميخواد براي add كردن برنامه ها به ps3 كه من نميدنم چجوري بايد بدستش بيارم !!

ممنون ميشم واقعا كمك كنيد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر