هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
بچه ها من یه موو باندل گرفتم که تو تاپیک فروشم هست و اکثرا دیدن چون 3.60 هست کپ نمیشه حالا کم کم دارم راغب به این میشم که نگهش دارم و اما در مورد استارتر پک تا بهش دست نزدم و نو هست / ایا ارزش داره یعنی بازیاش جالبه که نگهش دارم و یا بفروشمش؟

اگه کسی قیمت استارتر پک رو داره ممنون میشم جدا بگه تقریبا چه حدودیه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بچه ها من یه موو باندل گرفتم که تو تاپیک فروشم هست و اکثرا دیدن چون 3.60 هست کپ نمیشه حالا کم کم دارم راغب به این میشم که نگهش دارم و اما در مورد استارتر پک تا بهش دست نزدم و نو هست / ایا ارزش داره یعنی بازیاش جالبه که نگهش دارم و یا بفروشمش؟

اگه کسی قیمت استارتر پک رو داره ممنون میشم جدا بگه تقریبا چه حدودیه

حدود 90 * 110 تومنه آکش فکر کنم ..

بازی هاش جالبه بد نیست ولی باید اتاق بزرگ داشته باشی .. می تونی تو سایت Game Spot سرچ کنی بازی هاش رو تریلراش رو بببینی بعد تصمیم گیری کنی !

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
من یه مورتال کومبت پلمپ شده خریدم ولی توش اون کد آنلاینش نیست ! بازی ورژن اصلی هست و پلات نیست ! جالبه توش نوشته توی جعبتون کد رو نوشته ! اون کاغذه که معمولا کد روش می نویسند فقط تبلیغ چند تا بازی رو داره ! نمیشه پیگیری کرد ؟

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
پلات یعنی پلاتینیوم دیگه ! یه سری بازیهای پرفروش رو بعد از اینکه تعداد فروششون از یه مقدار گذشت با کیفیت چاپ دفترچه ی کمتر و جلد ارزون قیمت تر و با قیمت کمتر می فروشن و بهش می گن نسخه ی پلاتینیوم ! حالا تکلیف voucher code ما چی میشه ؟؟؟ نمهیش پی گیری کرد ؟ امکان نداره که کلا کد آنلاین دیگه نخواد ؟ هنو نزفتم بخش آنلاینش آخه ...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دوستان من تو یزد زندگی میکنم و هوا داره کم کم گرم میشه . کلا هوای اتاق من هم یه جورایی دمه . با اینکه هر وقت میخوام Ps3 رو روشن کنم کولر رو قبلش روشن میکنم و هوا خنک میشه ولی بازم یه جورایی گرمه :D . یکی از دوستام گفت واسه دستگام ( 320 Slim ) از این فن های لپتاپی بخرم بزارم زیرش . من دیگه ازش چیزی نپرسیدم . این کار فایده داره اصلا ؟ البته من دستگام رو خیلی روشن بزارم 3-4 ساعت پشت سر هم ولی بازم کار از محکم کاری عیب نمیکنه .

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
دوستان من تو یزد زندگی میکنم و هوا داره کم کم گرم میشه . کلا هوای اتاق من هم یه جورایی دمه . با اینکه هر وقت میخوام Ps3 رو روشن کنم کولر رو قبلش روشن میکنم و هوا خنک میشه ولی بازم یه جورایی گرمه :D . یکی از دوستام گفت واسه دستگام ( 320 Slim ) از این فن های لپتاپی بخرم بزارم زیرش . من دیگه ازش چیزی نپرسیدم . این کار فایده داره اصلا ؟ البته من دستگام رو خیلی روشن بزارم 3-4 ساعت پشت سر هم ولی بازم کار از محکم کاری عیب نمیکنه .

آره ، چرا فایده نداره ؟ :d

جدا از شوخی به نظر من بیشترین جایی از PS3 های اسلیم که گرم میشه زیر اون هستش و این Cooling هایی که ذکر کردی عالی هستش برای PS3
راستش رو بخوای من امروز داشتم تلویزیون نگاه میکردم که یه مطلب راجع USB گفت ، گفتش که هرچقدر میزان USB های وصل شده به دستگاه زیاد باشه ، دستگاه برق بیشتری نیاز داره و طلب میکنه برای همین هم فنش باید بیشتر کار کنه پس اگر تلویزیونتون USb میخوره سعی یا هر دستگاه دیگه ای میتونی Cooling رو وصل کنی به اون و بزاری زیر Ps3 ولی یو اس بی رو به خود دستگاه وصل نکن.

واای چقدر زیاد شد #:-s

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

و حالا سوال خودم:

دوستان این XMB که میگن چیه ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آره ، چرا فایده نداره ؟ :d

جدا از شوخی به نظر من بیشترین جایی از PS3 های اسلیم که گرم میشه زیر اون هستش و این Cooling هایی که ذکر کردی عالی هستش برای PS3
راستش رو بخوای من امروز داشتم تلویزیون نگاه میکردم که یه مطلب راجع USB گفت ، گفتش که هرچقدر میزان USB های وصل شده به دستگاه زیاد باشه ، دستگاه برق بیشتری نیاز داره و طلب میکنه برای همین هم فنش باید بیشتر کار کنه پس اگر تلویزیونتون USb میخوره سعی یا هر دستگاه دیگه ای میتونی Cooling رو وصل کنی به اون و بزاری زیر Ps3 ولی یو اس بی رو به خود دستگاه وصل نکن.

واای چقدر زیاد شد #:-s

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

و حالا سوال خودم:

منوی Ps3 + دکمه وسط که شبیه آرم Playstation است !

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان

و حالا سوال خودم:

xmb اسم سیستم عامل ps3 هست سیستم عاملی که رو psp و تلویزیونهای سونی هم هست
که با زدن دکمه home تو وسط بازی میتونی از بازی خارج شی و وارد xmb یا همون سیستم عامل ps3 بشی

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
xmb اسم سیستم عامل ps3 هست سیستم عاملی که رو psp و تلویزیونهای سونی هم هست
که با زدن دکمه home تو وسط بازی میتونی از بازی خارج شی و وارد xmb یا همون سیستم عامل ps3 بشی

کاملا درسته.اینم اضافه کنم که مخفف Cross Media Bar هستش.چون منوی XMB به صورت صلیبی هستش.یعنی چند ستون و چند سطر

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان ، روتر ADSL ـم فقط جای یه پورت Lan داره. اگر بخواهم هاب بگیرم برای به اشتراک گذاری ، مینیمم تعداد پورت و بهترین جنسش چیه ؟ اگر قیمتش هم بگویید ممنون می شوم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه مورتال کومبت پلمپ شده خریدم ولی توش اون کد آنلاینش نیست ! بازی ورژن اصلی هست و پلات نیست ! جالبه توش نوشته توی جعبتون کد رو نوشته ! اون کاغذه که معمولا کد روش می نویسند فقط تبلیغ چند تا بازی رو داره ! نمیشه پیگیری کرد ؟
خب از اونی که خریدی بپرس ببین چرا کد نداره توش
دوستان من تو یزد زندگی میکنم و هوا داره کم کم گرم میشه . کلا هوای اتاق من هم یه جورایی دمه . با اینکه هر وقت میخوام Ps3 رو روشن کنم کولر رو قبلش روشن میکنم و هوا خنک میشه ولی بازم یه جورایی گرمه :biggrin1: . یکی از دوستام گفت واسه دستگام ( 320 Slim ) از این فن های لپتاپی بخرم بزارم زیرش . من دیگه ازش چیزی نپرسیدم . این کار فایده داره اصلا ؟ البته من دستگام رو خیلی روشن بزارم 3-4 ساعت پشت سر هم ولی بازم کار از محکم کاری عیب نمیکنه .
بهتر از هیچیه خنک میکنه و باعث میشه هوا از هر جهت جریان داشته باشه فقط کارت با کنسول تموم میشه فن هم خاموش کن و usb شو به کنسول وصل نکن یه آداپتور براش بخر بزن تو برق
دوستان هدست مشابهی شبیه 7.1 سونی هستش که صدای بازی رو هم بگیره؟کلا همان عملکرد رو داشته باشه
یه مدل طرح CODMW3 ساختن ولی هم تو بازار نیستش هم قیمتش اگه باشه بالاتره (از همون 7.1) و اگه منظورت اینه که کلا یه مدل دیگه کار اونو بکنه که متاسفانه باید بگم نیستش
دوستان ، روتر ADSL ـم فقط جای یه پورت Lan داره. اگر بخواهم هاب بگیرم برای به اشتراک گذاری ، مینیمم تعداد پورت و بهترین جنسش چیه ؟ اگر قیمتش هم بگویید ممنون می شوم.
هاب یا سویچ بخوای بخری قیمتش تقریبا هم قیمت یه مودم ADSL با 4 پورت لن و وایرلس میشه به نظر من برو بفروش همین مودمتو و یه مدل از مدل های tplink بگیر من این مدلشو پیشنهاد میکنم TD-W8901 G

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر