هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من ps3 رو تازه گرفتم همین امروز یه یک ساعتیم با سیم شارژ کننده که به دستگاه وصل میشه بازی کردم بعد سیم رو کشیدم اما دیگه دسته کار نمیکرد و چشمک میزد و چهار تا چراغش روشن و خاموش میشد بعد دستگاه رو خاموش کردم و دوباره دسترو به سیم وصل کردم وکار کرد میخواستم بدونم ایراد از دستست یا اینکه دسته هنوز کامل شارژ نشده البته یک ساعت هم موقعه کپی دستگاه تو مغازه دسته به سیم وصل بود

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من ps3 رو تازه گرفتم همین امروز یه یک ساعتیم با سیم شارژ کننده که به دستگاه وصل میشه بازی کردم بعد سیم رو کشیدم اما دیگه دسته کار نمیکرد و چشمک میزد و چهار تا چراغش روشن و خاموش میشد بعد دستگاه رو خاموش کردم و دوباره دسترو به سیم وصل کردم وکار کرد میخواستم بدونم ایراد از دستست یا اینکه دسته هنوز کامل شارژ نشده البته یک ساعت هم موقعه کپی دستگاه تو مغازه دسته به سیم وصل بود

احتمالا دسته تقلبی هستش و در حالت وایرلس کار نمیکنه
البته در صورت تقلبی بودن باید ۲ چراغ روشن بشه

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
الان که وصله 1 چراغ روشنه ،ولی وقتی سیم و در میارم 4 تا چراغ روشن خاموش میشه.

شما يكبار از پشت دسته رو رست كن(با يه چيز تيز....سوراخ رست مشخصه)...و دوباره با كابل وصل و جدا كن...بايد مشكلت حل شه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amino-Danger

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
در بازی Mortal Kombot که روی هارد PS3 دارم فقط میتونم حرکات مشت و لگد ساده بزنم و هر کاری میکنم حرکات ترکیبی نمیزنه ، میخوام بدونم راه خاصی واسش هست یا چون کپی خور شده چنین مشکلی پیش میاد؟

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
332
نام
Amir
در بازی Mortal Kombot که روی هارد PS3 دارم فقط میتونم حرکات مشت و لگد ساده بزنم و هر کاری میکنم حرکات ترکیبی نمیزنه ، میخوام بدونم راه خاصی واسش هست یا چون کپی خور شده چنین مشکلی پیش میاد؟
اینجا باید سوالتون رو میگفتید:سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها یه سوال ! من اسلیم 320 دارم ، بعضی وقت ها تو بازی یا یه چند دقیقه بعد خاموش کردن کنسول یه صدایی از ادستگاه میاد مثل " تـــــق " کسی می دونه این جریانش چیه ؟
از یکی پرسیدم گفت بخاطر یه چیزه پلاستیکی تو کنسوله :d

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
بچه ها یه سوال ! من اسلیم 320 دارم ، بعضی وقت ها تو بازی یا یه چند دقیقه بعد خاموش کردن کنسول یه صدایی از ادستگاه میاد مثل " تـــــق " کسی می دونه این جریانش چیه ؟

داداش اگه صدای تق آرومه مشکلی نداره مربوز به چرخش دیسکه.

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29

ها ها! آره ولي بيشتر شبيه 2 تا تق مي مونه...بعضي وقتا هم بعد از خاموش شدن كنسول اين صدا مياد... طبيعيه ولي منم ميخوام بدونم از چيه...اگه كسي اطلاعات دقيق داره بگه :/

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
دوستان هارد ps3 رو چجوری میتونم به fat32 یا ntfs تبدیل کنم و ازش استفاده کنم( فرمت کنم )؟ حتما لازم دارم ممنون میشم کمکم کنید... منتظرم

هارد رو ميتونيد از داخل سيستم ستينگ بصورت فول يا كوئيك فرمت كنيد ولي فرمتش كه دست شما نيست....
اگه دستگاهتون جيل بريك شدست با بكاپ منيجرها يا FTP server ميشه همه چيو كپي كرد...اگه هم نه...دستگاه بهتون اجازه ميده يسري فايل ها رو مثل عكس روي هاردش سيو كنيد...البته بايد يسري چيزارو قبلش از پي اس نتورك دانلود كنيد!;;)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
هارد رو ميتونيد از داخل سيستم ستينگ بصورت فول يا كوئيك فرمت كنيد ولي فرمتش كه دست شما نيست....
اگه دستگاهتون جيل بريك شدست با بكاپ منيجرها يا FTP server ميشه همه چيو كپي كرد...اگه هم نه...دستگاه بهتون اجازه ميده يسري فايل ها رو مثل عكس روي هاردش سيو كنيد...البته بايد يسري چيزارو قبلش از پي اس نتورك دانلود كنيد!;;)
ممنون اما می خوام هاردش رو واسه لپ تاپ استقاده کنم ... اطلاعاتشم مهم نیست واسم... فقط می خوام فرمت شه به fat32 یا NTFS همین... میدوم برنامه های هست که باهاش میشه این کار رو کرد...ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر