هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
این تصاویر از محل قرار گیری کنسول من است :

http://www.pic.iran-forum.ir/images/kaeh62bn87pui8ow0y1q.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/o1tr4gzljwaog2w1arm.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/0mjraaof7pi117h9x84d.jpg
http://www.pic.iran-forum.ir/images/n11xfwj1eebadcm5xpmh.jpg

حالا بفرمایید که آیا جاش خوبه ؟ جا به جایی و تهویه هوا خوب صورت میگیره ؟

اگه نه اون لایه چوبی پشت میز رو در بیارم چی ؟

من نگرانم که یه وقت کنسول به خاطر گرما مشکلی براش پیش نیاد چون خیلی داغ میکنه

ممنون
جاش خوبه مشکلی پیش نمیاد !
تو یکی از تاپیکها خوندم که پردازنده 40 گیگ بهتره و کمتر داغ میکنه ولی تاپیکش رو پیدا نکردم آیا این موضوع صحت داره؟
نه هیچ فرقی نمیکنه !

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
نه عزیز ربطی نداره اون سه بعدی رو با آپدیت هم میشه آورد ! اصلا قیمت 160 از 250 بیشتر نیست که !

منظورتونو متوجه نشدم یعنی چی که میشه اون سه بعدی رو با آپدیت آورد؟ منظورم اینه که بازی سه بعدی kill zone 3 رو اگه بخوام با 3d tv بازی کنم ساپورت میکنه یا نه؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,917
منظورتونو متوجه نشدم یعنی چی که میشه اون سه بعدی رو با آپدیت آورد؟ منظورم اینه که بازی سه بعدی kill zone 3 رو اگه بخوام با 3d tv بازی کنم ساپورت میکنه یا نه؟
آقا ps3 های تو بازار هیچ فرقی از نظر سخت افزاری ندارن و وقتی آپدیت میکنی یک سری امکانات مثل همین 3d اضافه میشه که اونم از طریق اینترنت انجام میشه....

• Like
Reactions: gamer20

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,733
نام
Javad

بله جواب میده .3D بودن ه PS3 بر میگرده به Frimware کنسول .
شما با هر مدل از PS3 چه فت چه اسلیم میتونید فیلم یا بازی تون رو 3D ببینید .
برای 3D دیدن فیلم یا بازی باید کنسولتون Frimwareش 3.50 به بالا باشه !

• Like
Reactions: gamer20

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
نحوه نصب آپدیت بازیها باید به ترتیب باشه
مثلا اگه بازی 3 تا آپدیت A1 , A2 , A3 داشته باشد به ترتیب از پایین به بالا باید نصب بشن
ولی این سوال را داشتم که با نصب هر کدام از آنها باید یکبار بازی را اجرا کنم و بعد آپدیت بعدی را نصب کنم یا اول همگی را نصب کنم بعد بازی را اجرا کنم؟
ممنون

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
ضمن تشکر از دوستان
اگه ممکنه فرق نویگاتور و موو رو بگین در چیه و آیا برای بازیهای موو باید اینها با هم باشن یا هر کدام برای کار خاصیه؟ ممنون

ضمنا مدل فت 80 بگیرم خوبه یا اسلیم 160 و چرا؟

آخرین ویرایش:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
ضمن تشکر از دوستان
اگه ممکنه فرق نویگاتور و موو رو بگین در چیه و آیا برای بازیهای موو باید اینها با هم باشن یا هر کدام برای کار خاصیه؟ ممنون

ضمنا مدل فت 80 بگیرم خوبه یا اسلیم 160 و چرا؟
سوال 1 جوابش در بخش مربوط به موو هست ولی بازم یه توضیح کوچولو میدم،نویگیشن همونطور که از اسمش معلومه دستیار و کمک کننده موو هستش.در بازیهای اکشن برای راه رفتن کاراکتر باید از نویگیشن استفاده کنی

در مورد اسلیم و فت هم بگم ما ایرانیا همیشه فکر میکنیم اونی که اول تولید شده از کیفیت بهتری برخورداره در صورتی که این موضوع فقط در ایران اتفاق میافته.
اسلیم از لحاظ سخت افزاری یه تغییراتی درش داده شده که گرمای کمتری تولید میکنه ،صدای کمتری نسبت به فت داره،فضا برای ورود خاک کمتر داره ،جمو جورتره.البته اگه خواستی اسلیم بکیری حتما نگاه کن که فریمورش از 3.55 بالاتر نباشه

mahy

کاربر سایت
Sep 5, 2010
17
با سلام خدمت دوستان و اعضاي محترم سايت
من جديدا ps3خريدم لطفا جواب سوالاي منو بديد:

1. دستگاه من فت 80گيگه آيا دستگاه خوبيه
  2. از دستگاه در حالت خوابيده استفاده كنيم يا ايستاده كدوم بهتره
  3. در كل با اين دستگاه چند ساعت ميشه بازي كرد
  4. مشكل گرمايي نداره
  5. اگه بازيها رو از رو هارد اكسترنال پاك كنيم سيوها ميمونه
  6. من اولين بازي گاد آو وار2 رو بازي ميكنم يكي دوبار در در طول بازي هنگ كرد و فقط با خاموش روشن كردن دستگاه برطرف شد ، ديشب دوباره وسط بازي بعد از سيو روي پريدن از يه پلي هي هنگ ميكنه علت از چي ميتونه باشه دل چركين شدم نسبت به كنسولم

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran

1. در كل با اين دستگاه چند ساعت ميشه بازي كرد
  2. مشكل گرمايي نداره
  3. اگه بازيها رو از رو هارد اكسترنال پاك كنيم سيوها ميمونه
  4. من اولين بازي گاد آو وار2 رو بازي ميكنم يكي دوبار در در طول بازي هنگ كرد و فقط با خاموش روشن كردن دستگاه برطرف شد ، ديشب دوباره وسط بازي بعد از سيو روي پريدن از يه پلي هي هنگ ميكنه علت از چي ميتونه باشه دل چركين شدم نسبت به كنسولم

دستگاه خوبی هستش خیالت راحت.. هر 2 3 ساعت نیم ساعت بهش استراحت بده.
ایستاده و خوابیده هم فرق زیادی نمیکنه.
بازی ها رو هم پاک کنی سیو جای دیگه هستش و پاک نمیشه
شما یه بازی دیگه هم تست کن ببین باز هم هنگ میکنه یا نه ( اگر دیسک اورجینال داری -حالا هر چی میخواد باشه- با اون تست کن) ببین باز هم هنگ میکنه یا نه ؟

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد

3. در كل با اين دستگاه چند ساعت ميشه بازي كرد
  4. مشكل گرمايي نداره
  5. اگه بازيها رو از رو هارد اكسترنال پاك كنيم سيوها ميمونه
  6. من اولين بازي گاد آو وار2 رو بازي ميكنم يكي دوبار در در طول بازي هنگ كرد و فقط با خاموش روشن كردن دستگاه برطرف شد ، ديشب دوباره وسط بازي بعد از سيو روي پريدن از يه پلي هي هنگ ميكنه علت از چي ميتونه باشه دل چركين شدم نسبت به كنسولم

سلام دوست عزیز
آقا مهرداد تقریبا همه چیز رو فرمودن
فقط اینکه وقتی شما کنسولو هک میکنی و باهاش بازیهای کپی اجرا میکنی دیگه هنگ کردن و قفل کردن دستگاه تقریبا طبیعیه و برای همه ماها ( کپیخورا ) پیش میاد
بهر حال شما نباید از کنسولت دل چرکین بشی چون طذاحی شده واسه ارج بازی نه کپیخوری !

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام
نحوه نصب آپدیت بازیها باید به ترتیب باشه
مثلا اگه بازی 3 تا آپدیت A1 , A2 , A3 داشته باشد به ترتیب از پایین به بالا باید نصب بشن
ولی این سوال را داشتم که با نصب هر کدام از آنها باید یکبار بازی را اجرا کنم و بعد آپدیت بعدی را نصب کنم یا اول همگی را نصب کنم بعد بازی را اجرا کنم؟
ممنون

سلام
در مورد ترتیب نصب که صحیح فرمودین
ولی نیاز به اجرای بازی و بعد نصب مرحله بعدی نیست
موفق باشید

• Like
Reactions: drak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر