هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

gladiatur67

کاربر سایت
Jun 19, 2011
22
سلام به شما. دوست عزیز مهم ترین نکته برای خرید کنسول با چنین شرایطی اینه که باید دقت کنی به فریمور کنسول. یعنی شما باید کنسولی رو بخری که فریمور اون 3.55 یا پایین تر باشه. اگه فریمور دستگاه از 3.55 بالاتر باشه، شما نمیتونی هکش کنی.

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون. ولی فریمور کنسول رو از کجا باید تشخیص داد ؟ روی جعبه نوشته ؟ یا باید از مغازه دار پرسید؟ و الان بهترین فریمور و معمولترین کدوم هست؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
سلام دوستان وقتی میخوام از بخش photo کنسولم استفاده کنم میگه باید از اینترنت برنامه ای دانلود شه و منم نمیتونم کنسولم رو به psn وصل کنم باید چیکار کنم؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون. ولی فریمور کنسول رو از کجا باید تشخیص داد ؟ روی جعبه نوشته ؟ یا باید از مغازه دار پرسید؟ و الان بهترین فریمور و معمولترین کدوم هست؟

شما باید فریمور رو از داخل دستگاه در بخش systeme settings بفهمی و بین فریمور ها اگه میخوای کنسولت رو هک کنی باید حتما 3.55 باشه یا 3.41 .

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
یعنی روی جعبه کنسول ورژن فریمور ننوشته؟
آخه میخوام از مکه بخرم . نمیتونه که جعبه رو باز کنه و روشن کنه ببینه فریمورش چی هست.
دوست عزیز به نظر من از همین ایران خودمون بگیر خیالت راحت تر. درست پول اضافه می دی ( البته شما هنوز از قیمت های اونجا خبری نداری و ممکن اختلاف قیمتش خیلی کم باشه ) اما اگه از اینجا بگیری می گی می خوام هک کنم که فروشنده هم یه کنسولی میده دستتون که بشه هکش کرد. شما اینو در نظر بگیر میری، از اونجا می خری بعد یهو فریمور کنسول 3.60 در اومد. بعد می خوای بری مکه پسش بدی ؟ /:):d
البته 3.60 هم یه روزی ممکن هکش بیاد. ولی در کل شما از اینجا بگیرید بهتره.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
جریان این فن ها چیه که می گن گردوخاک کنسول رو خودش می ریزه بیرون ؟ چیکار باید بکنم ؟ به دستگاه آسیب نمی رسونه ؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
جریان این فن ها چیه که می گن گردوخاک کنسول رو خودش می ریزه بیرون ؟ چیکار باید بکنم ؟ به دستگاه آسیب نمی رسونه ؟
این روش فقط برای دستگاهای فت جواب میده اسیبی هم به کنسول نمیزنه ولی بهتره هر 2 3 ماه یک بار اینکارو انجام بدی !
شما دکمه پشت کنسولت رو بزار روی 0 بعد بزار روی 1 همینطور دستت رو روی دکمه ی Eject بزار همینطور نگه دار تا دور فن بره بالا بعد دستت رو بردار !

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
سلام دوستان وقتی میخوام از بخش photo کنسولم استفاده کنم میگه باید از اینترنت برنامه ای دانلود شه و منم نمیتونم کنسولم رو به psn وصل کنم باید چیکار کنم؟
دوست عزیز شما می تونی تصاویر خودتون رو به صورت اسلاید ببینید و اون Photo هایی که شما می گی یه سری آلبوم هستند، که شما می تونی دانلود کنی. ( البته فکر کنم :d )
برای دیدن تصاویر خودتون به صورت اسلاید کافی بر روی عکس های خودتون مثلث بزنید و بعد اسلاید مورد نظر رو انتخاب کنید.;)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
این روش فقط برای دستگاهای فت جواب میده اسیبی هم به کنسول نمیزنه ولی بهتره هر 2 3 ماه یک بار اینکارو انجام بدی !
شما دکمه پشت کنسولت رو بزار روی 0 بعد بزار روی 1 همینطور دستت رو روی دکمه ی Eject بزار همینطور نگه دار تا دور فن بره بالا بعد دستت رو بردار !
هرکاری می کنم که نمیشه ؟!!!!! یه 3-4 سالی می شه که داره مثل بنز کار میکنه :D

اگه میشه کاملتر بنویسین.

ممنون

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid

اگه میشه کاملتر بنویسین.

ممنون
دوست عزیز شما وقتی کنسول خاموشه و به برقه، کلید پاور رو بزن ( وقتی میزنی چراغ قرمز که روشن بوده، خاموش میشه ) بعد انگشتتون رو در حالی که گذاشتید روی دکمه ی Eject دوباره کلید پاور رو بزنید و می بینید که فن های کنسول روی آخرین دور کار می کنن.;)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad

اگه میشه کاملتر بنویسین.

ممنون
اخ شرمنده شما وقتی دکمه پشت کنسول روی 0 میزارید باید دستتون رو بزارید روی دکمه ی Eject و بعد دکمه پشت رو بزنید روی 1 .

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دقیقا همین کار رو کردم.دستم رو گذاشتم روی eject بعد دکمه پاور پشت رو زدم روی 1 , فقط بوق زد ودیگه هیچ چیز.

بعد من کنسولم روی 1080p هست توی سیتینگ ولی وقت بازی کردن فکر کنم می شه 720 اخه از رزولوشین بازی کاملا مشخصه و وقتی دکمه PS رو می زنم هم آیکون های XMB یه کم بزرگتر می شه.حتی وقتی می خوام مولتی من هم اجرا کنم همین جوری میشه.چی کار کنم ؟ یعنی مشکل از کابل هست ؟

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
درود.تی وی من 1080 رو ساپرت نمیکنه.وقتی که پی اس 3 رو با کابل اچ دی وصل میکنم فقط صفحه سیاه میاد که کنارش میکنویشه 576p مینویسه.حالا باید از کدوم قسمت تنظیمات رو تغییر و رویه چه رزولوشنی تنظیم کنم.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر