هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان من یه هارد 500 wd my passport usb 3 دارم که وقتی وصل میکنم به دستگاهم که اسلیمه,اصلا چراغ هارد هم روشن نمیشه,جه برسه به اینکه بخواد هارد رو بشناسه,خلاه به همه فرمتی هم کردمش,از ntfs و fat32 و...
ولی به هیچ عنوان نمیشناسه,جان من هرکی بلده کمک کنه,اعصابمو به هم ریخته>:d<

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام
بچه ها من پاک گیج شدم از شدت معتادی به بازی آنلاین :d
اول خواستم New Xbox بگیرم ولی بازیهاش به شدت گرون هست و تبادل بازیش نسبت به PS3 خیلی کم هستش
بعد تصمیم گرفتم slim دسته دو بگیرم با یه نفر تا آخر هماهنگی شد ولی آخر پشیمون شد
الانم یه نفر تو همین فروم داره Fat مدل 40 گیگ آکبند میفروشه
موندم fat بگیرم یا نه
شما بودید slim دسته دو می گرفتید یا fat آکبند
راستی من اصلا قصد کپی خور کردن دستگاه رو ندارم با توجه به میزان هارد دستگاه مشکلی بابت بازی هایی مثل GOW اینا که ندارم ؟
راستی این متن رو یه نفر تو تاپیک فروش اون طرف داده راست میگه:؟
سلام دوستان من قصد جسارت ندارم ولي مدل 40گيگ از سال2006 توليد نشده و4يواس بي هست و رو دستگاه طلق پلاستيك نداره...اينا استوكن كه از چين وارد شده.از ما گفتن بود....باز ميگم قصد توهين نداشتم .من خودم فروشنده كنسولم
به نظر من اسلیم بگیری بهتره,چون اینایی که تو بازارن رو جعبشونم برچسب ریفر سونی خورده,اینا اونایین که یک بار برای تعمیر به سونی برگشتن,و بعضیهاشون همون مدل های 20 گیگ قدیمی هستن و ylod شدن,اما با یه هارد 40 و دستگاه اکبند شما که متوجه نمیشی,وقتی میخری میری بازی کنی,توی بازی میبینی صدای جارو برقی میدن و ...
در کل شما یه اسلیم دسته دوم بگیر خیال خودت رو راحت کن,مگر از فت های قدیمی تو انجمن پیدا کنی,من خودمم 2 تا فت فروختم,میدونم چه خبره

siy

کاربر سایت
Mar 22, 2011
18
با سلا مببخشید این سوال رو میپرسم من سیو بازی ها رو از نت میگرم میریزم تو ps3 و از پوشه گیم به داخل ps3 همد کپی میکنم ایکون سیوش میاد ولی داخل بازی که میرم مثال برای مثال dead spac2 فقط سیو خودم میاد سیوی که گرفتم نیست gt5 هم میگه این سیو مال یه user دیگه هست باید پاک بشه میشه منو راهنمایی کنید

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
337
نام
Amir
سلام
بچه ها من پاک گیج شدم از شدت معتادی به بازی آنلاین :d
اول خواستم New Xbox بگیرم ولی بازیهاش به شدت گرون هست و تبادل بازیش نسبت به PS3 خیلی کم هستش
بعد تصمیم گرفتم slim دسته دو بگیرم با یه نفر تا آخر هماهنگی شد ولی آخر پشیمون شد
الانم یه نفر تو همین فروم داره Fat مدل 40 گیگ آکبند میفروشه
موندم fat بگیرم یا نه
شما بودید slim دسته دو می گرفتید یا fat آکبند
راستی من اصلا قصد کپی خور کردن دستگاه رو ندارم با توجه به میزان هارد دستگاه مشکلی بابت بازی هایی مثل GOW اینا که ندارم ؟
راستی این متن رو یه نفر تو تاپیک فروش اون طرف داده راست میگه:؟
سلام دوستان من قصد جسارت ندارم ولي مدل 40گيگ از سال2006 توليد نشده و4يواس بي هست و رو دستگاه طلق پلاستيك نداره...اينا استوكن كه از چين وارد شده.از ما گفتن بود....باز ميگم قصد توهين نداشتم .من خودم فروشنده كنسولم
نظر من این هست که شما بری فت بگیری
چون موقعی که فت بود واسلیم نبودxboxحدودسیصدو خورده ای بود وps3650تومن
یعنی نصف!!!
برای همین سونی اومد اسلیم رو خلق کرد باخرج کم تر یعنی از بعضی از چیزاش زد!
و با قیمتxbox یکی شد
ولی بازم تصمیم گیریش با خودتهb-)
بعدشم فت قشنگتره>:d<

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
دوستان من یه هارد 500 wd my passport usb 3 دارم که وقتی وصل میکنم به دستگاهم که اسلیمه,اصلا چراغ هارد هم روشن نمیشه,جه برسه به اینکه بخواد هارد رو بشناسه,خلاه به همه فرمتی هم کردمش,از ntfs و fat32 و...
ولی به هیچ عنوان نمیشناسه,جان من هرکی بلده کمک کنه,اعصابمو به هم ریخته>:d<
دوست عزیزی روی دستگاه های اسلیم فقط هارد USB2 جواب میده و چون برای شما USB3 هستش نمیشه.. ولی اگه دستگاه شماFAT بود هارد USB3 رو هم جواب میداد.

اگر هارد و تعویض کنی بهتره .ولی اگه امکانش رو نداری میتونی یک هاب تهیه کنی و بین هارد و دستگاه قرار بدی فقط حتما یک هاب با مارک معتبر بگیر. A4tech مارک خوبی هست.

siy

کاربر سایت
Mar 22, 2011
18
با سلا مببخشید این سوال رو میپرسم من سیو بازی ها رو از نت میگرم میریزم تو ps3 و از پوشه گیم به داخل ps3 همد کپی میکنم ایکون سیوش میاد ولی داخل بازی که میرم مثال برای مثال dead spac2 فقط سیو خودم میاد سیوی که گرفتم نیست gt5 هم میگه این سیو مال یه user دیگه هست باید پاک بشه میشه منو راهنمایی کنید

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوست عزیزی روی دستگاه های اسلیم فقط هارد USB2 جواب میده و چون برای شما USB3 هستش نمیشه.. ولی اگه دستگاه شماFAT بود هارد USB3 رو هم جواب میداد.

اگر هارد و تعویض کنی بهتره .ولی اگه امکانش رو نداری میتونی یک هاب تهیه کنی و بین هارد و دستگاه قرار بدی فقط حتما یک هاب با مارک معتبر بگیر. A4tech مارک خوبی هست.
عزیز بسیار ممنون,اما هاب باید از کجا بگیرم؟سایتی چیزی نیست که ببینمش؟بعد قیمتش تو چه رنجیه؟

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
ممنون از راهنمایی دوستان بابت راهنمایی
ببینم به جز مشکل صدا که fat داره مشکل خاص دیگه ای داره که بعد گریبان گیر ما بشه ؟ صداش یعنی از xbox بیشتره ؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
ممنون از راهنمایی دوستان بابت راهنمایی
ببینم به جز مشکل صدا که fat داره مشکل خاص دیگه ای داره که بعد گریبان گیر ما بشه ؟ صداش یعنی از xbox بیشتره ؟

فقط یه نمه صدای فنش رو دور بالا اذیت میکنه که طبیعه (بعد از یکساعت)
360 که با جاروبرقی باید مقایسه کنی نه ps
:d

alix19446

کاربر سایت
Jan 4, 2008
147
می شه یکی به من بگه چجوری می تونم دموهایی که از اینترنت روی کامپیوتر دانلود می کنم رو
روی پلی 3 نصب کنم که مجبور نباشم با خود دستگاه دانلود کنم
دستگاهم جیلبریک نیست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

ببین دوسته عزیز بعضی از سیو ها فقط مخصوص اکانت طرف هست و فقط اون میتوانه بازی کنه با سیوش
که این جور سیو ها قفل دارند که کسی نتوانه کپیش کنه:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
می شه یکی به من بگه چجوری می تونم دموهایی که از اینترنت روی کامپیوتر دانلود می کنم رو
روی پلی 3 نصب کنم که مجبور نباشم با خود دستگاه دانلود کنم
دستگاهم جیلبریک نیست
اینجا رو بخون جوابتو دریافت میکنی
همه بچه و خودم من تست کردیم و راحت بازی کردیم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=39749&page=6
به این پست هم مراجعه کنی بد نیست
صفحه http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=39749&page=5 پست شماره 64 که برنامشو خودم تست کردم و جواب گرفتم
موفق باشی

siy

کاربر سایت
Mar 22, 2011
18
با سلام ممنون از دوست عزیز که جواب دادند دوست گرامی من میخوام این سیو های بازی های ps3 که تو سایت ها میزارن پس قضیش چیه که واسه دانلود گذاشتند بله بعضی سیوشون مثل gt5 قابل انتقال نیست چون کپی پورتکت دارند نمیشه اما بازی dead space 2 چی یا بازی های که قابل کپی هستن سیوشون چی حالا سوالی که من دارم اینه ایا سیو بازی های ps3 هم البته اونایی که قابل کپی شدن هستن یا به اصطلاح ترنسفر میشن مثل ایبوت بازی باید ایدی تایتلشون دونست که چیه منظورم اینه واسه لود شدن باید ایدی تایتلش با بازی یکی باشه ممنون میشم بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر