هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pooche

کاربر سایت
Dec 5, 2010
13
راهنمايي نصفه و نيمه

دوستان کسی نیست جواب مارو بده ؟

آقا من یه سوال کردم قبلا اما هنوز جوابمو نگرفتم ! :D
خواهش می کنم هر کی هر چی تو چنته داره بیاد رو کنه !
آقا این PS3 ما وقتی روشن می کنی ( هنوز بازی رو اجرا نکرده و دیسک نزاشته ) فنش شروع می کنه به کار کردن و هی سرعتش می ره بالا می ره یالا دیگه تا آخر میره بالا ! ) اونم در حالی که من تو منوی اولیه ام و هیچ کاری ام نکردم ! هم افقی می زارم اینجوریه هم عمودی !
حالا یکی بهم گفت مشکل از فنشه ! به نظر شما مشکل از فنه ؟ یا مثلا توشو باید تمیز کنم ؟ کلا قضیه چیه ؟ :D

تازیه امرو ز تا روشن کردم شروع کرد دنده عوض کردن رفت رو دوره آخر ! بعد خاموش شد ! روشن که کردم گفت کنسول داغ ! اون چراغ قرمزه که چشمک می زنه ! در حالی که من تازه روشنش کرده بودم !
البته بگم من این pS3 رو تازه گرفتن دسته دوم ! بردمش تعمیرات می گن فنش خرابه ! اگر جایی می شناسین که هم منصف باشن هم کار بلد که خیلی خوب میشه ببرم اونجا ببینم چه مر گشه چون هنوز باهاش بازیم نکردم :-(

البته دوست عزيز من ps3 ندارم اما اگر ps3 رو مثل pc فرض كنيم دو حالت داره يا فن شما به دلايل مختلف معيوب شده و هسته زود داغ مي كنه و خطا ميده.
يا هسته مشكل پيدا كرده اميدوارم مشكلت برطرف بشه.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
منظورشون این بود که دستگات رو کپی خور کردی رو هارد بازی میکنی یا نه ....
من کلا از روی هارد بازی میکنم !
چون خیلی شنیدم که گفتن از روی هارد اکسترناال بازی اجرا نمیشه گیرو گور داره ازاینجور حرفا!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان راهی هست که بشه از دسته ps3 به صورت افلاین روی pc استفاده کرد منظورم اینکه برنامه motion joy که واسه این کار هست حتما باید آنلاین باشی نمیشه کاری کرد که آفلاین هم بشه؟:-/

یکی منت بزاره جواب منو بده؟؟؟;;)

emo.fashion

کاربر سایت
Sep 19, 2010
10
نام
آرمین راد
سلام من 2 دستگاه دارم دیشب امدیم 4 تا دسته رو یه دستگاه پلی 3 کردیم اما یه دسته دیگه نمیره رو دستگاه اون یکی نمیدونی چطوری مشه انجام داد 3 تا دسته رو یک دستگاه هستش میخوام یه دونه دسته رو اون دستگاه یه دسته هستش روش ببرم کسی هست راهنما کنه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من 2 دستگاه دارم دیشب امدیم 4 تا دسته رو یه دستگاه پلی 3 کردیم اما یه دسته دیگه نمیره رو دستگاه اون یکی نمیدونی چطوری مشه انجام داد 3 تا دسته رو یک دستگاه هستش میخوام یه دونه دسته رو اون دستگاه یه دسته هستش روش ببرم کسی هست راهنما کنه
با شارژر به PS3ـه مورد نظر وصل کن بعد دکمه ی PS رو بزن ...

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
سلام من بعد از 4 سال ایکس باکس بازی کردن و بند شدن بالاخره ps3 خریدم ... الان یه بازی فیفا 11 ارجینال خریدم . وقتی خواستم انلاین پس رو بزنم قبول نمی کنه میگه اشتباست .. منا لان باید چی کار کنم .... ممنون میشم کمک کنید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من بعد از 4 سال ایکس باکس بازی کردن و بند شدن بالاخره ps3 خریدم ... الان یه بازی فیفا 11 ارجینال خریدم . وقتی خواستم انلاین پس رو بزنم قبول نمی کنه میگه اشتباست .. منا لان باید چی کار کنم .... ممنون میشم کمک کنید
بازی رو دست دوم خریدی یا آکبند بوده ؟!

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام.من 3 روزه یه اسلیم گرفتم.وقتی بعد 30 دقیقه دست میزارم رو بدنش داغه.زیره کنسول که بیشتر.احساس میکنم که صدا فنش هم کمی زیاده چون از 30 سانتی صداشو میشنوم.هوا خیلی گرم نیست!!!!ایعنی مشکلی داره؟:-s

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
سلام.من 3 روزه یه اسلیم گرفتم.وقتی بعد 30 دقیقه دست میزارم رو بدنش داغه.زیره کنسول که بیشتر.احساس میکنم که صدا فنش هم کمی زیاده چون از 30 سانتی صداشو میشنوم.هوا خیلی گرم نیست!!!!ایعنی مشکلی داره؟:-s
نه عزیز جان این معمولیه مال منم همینطوره تازه صداهای عجیب غریب هم بعضی وقتها میده ولی مشکلی نیست ..تنها نکته ای که باید توجه کنی اینه که دستگاه رو رو فرش و موکت نزاری و بزاری رو میزی چیزی و فضای اطرافشم خالی باشه مثلا نزاری تو زیر تلوزیونی . خاکم نزاری زیاد بگیره هر روز قبل بازی یه فوت بکن یا دستمال بکش روش و دورش رو .همین موفق باشی

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
شدتش رو نمیدونم ولی گرم شدن و صدای فن معمولی ( حداقل برای FAT ) و اکثرن مشکلی پیش نیومده:d

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
بازی رو دست دوم خریدی یا آکبند بوده ؟!

نه اکبند خریدم من چون فقط فیفا بازی می کنم اومدم این کنسول رو بگیرم که از دست بند شدن راحت شم که این شد ..... الان این که نمیشه استفاده کرد یکی دیگه باید بگیرم ؟ کسی میتونه بگیره برام من به حسابش پول بریزم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر