هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این پیغام میده :
the restore operation could not be completed the system will restsrt. (800283f0)

فقط این سیوهام برگرده دیگه هیچی نمیخوام
یه چیزی میگم میتونم این پوشه بکاپ رو با این برنامه filezilla انتقال بدم تو پلی3 یه پوشه داره نوشته بکاپ انقالش بدم اونجا؟میشه؟یا مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

ببین این شماره بکاپ که دادی معنی انگلیسیش اینه

800283F0: Back up data is corrupted
The data cannot be recovered. All that can be done is delete the back up file.
این یعنی که بد بکاپ گرفته و بکاپت دیگه بدرد نمیخوره و فایل بکاپ رو بباید پاک کنی
ای کاش اول سیوهاتو یه کپی میگرفتی توی یه فلشی چیزی بعد بکاپ میگرفتی این جوری حداقل میموندن
هیچ راهی نداره باید بکاپر و پاک کنی بره

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
ببین این شماره بکاپ که دادی معنی انگلیسیش اینه

800283F0: Back up data is corrupted
The data cannot be recovered. All that can be done is delete the back up file.
این یعنی که بد بکاپ گرفته و بکاپت دیگه بدرد نمیخوره و فایل بکاپ رو بباید پاک کنی
ای کاش اول سیوهاتو یه کپی میگرفتی توی یه فلشی چیزی بعد بکاپ میگرفتی این جوری حداقل میموندن
هیچ راهی نداره باید بکاپر و پاک کنی بره
8-| ای تو روحش بیش از 10 تا بازی سیو داشتم که تموم نشده بود
دمت گرم بابت کمکت لطف کردی
فقط یه چیزی نصفی از فایلهام وقتی که
Restore
زد م اومدن ولی سیوها نیومده:|شانس

آخرین ویرایش:

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سلام به همگي، دوستان من ميخوام بعد از مدتي دوباره يه كنسول براي خودم تهيه كنم تا اوقات فراغتم رو پر كنم. چون يه مدتي دور بودم از بحث هاي مربوط به مسائل كنسول و كپي خور شدن و ازين حرفا ميخوام بدونم كدوم كنسول رو از بين PS3 و XBOX انتخاب كنم. يه توضيح كوتاهم بدم اينكه من به سري بازي هاي UNCHARTED خيلي علاقه دارم به خاطر همين نظر خودم روي PS3 هستش و اينكه بدم نمياد مثل سابق آنلاين هم بازي كنم حالا نميدونم با دستگاه هاي كپي خور ميشه انلاين شد يا نه و اينكه روش يا بهتر بگم دردسراي كپي خور شدنشون به چه شكليه. يه توضيح جامعي بدين واقعا ممنون ميشم

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام به همگي، دوستان من ميخوام بعد از مدتي دوباره يه كنسول براي خودم تهيه كنم تا اوقات فراغتم رو پر كنم. چون يه مدتي دور بودم از بحث هاي مربوط به مسائل كنسول و كپي خور شدن و ازين حرفا ميخوام بدونم كدوم كنسول رو از بين PS3 و XBOX انتخاب كنم. يه توضيح كوتاهم بدم اينكه من به سري بازي هاي UNCHARTED خيلي علاقه دارم به خاطر همين نظر خودم روي PS3 هستش و اينكه بدم نمياد مثل سابق آنلاين هم بازي كنم حالا نميدونم با دستگاه هاي كپي خور ميشه انلاين شد يا نه و اينكه روش يا بهتر بگم دردسراي كپي خور شدنشون به چه شكليه. يه توضيح جامعي بدين واقعا ممنون ميشم
سلام سیامک جان
شک نکن PS3 از هر لحاظ بهتره
سه نوع PS3 داریم . فت, اسلیم و سوپراسلیم که بهترین گزینه یه PS3 اسلیم کپی خور هست . اگه بتونی PS3 اسلیمی پیدا کنی که نرم افزاری کپی خور شده باشه واقعا عالیه چون الان اکثر PS3 ها دانگریدی هستند یعنی پلمب دستگاه باز شده و کپی خور شده البته مشکلی نداره ولی بالاخره پلمب سونی باز شده . درباره ی آنلاین هم اگه کپی باشه میتونی آنلاین بزنی ولی خطر بن شدن اکانت و خود کنسول وجود داره که البته اونم اگه نکاتی رو رعایت کنی از خطر شناسایی سونی کم میکنه مثلا یه نکته اینه که تحت هیچ شرایطی کال آف دیوتی رو وقتی کپی بازی میکنی نباید آنلاین بزنی ولی بعضی بازی ها مشکلی نداره من خودم 1 سال گرانتوریسمو 5 رو کپی آنلاین میزدم بدون مشکل ولی در کل ریسکش زیاده
درباره ی راحتی کپی شدن هم کافیه دستگاهت کپی خور باشه و از اون به بعد میتونی راحت به CFW هایی که هکرها میدن خودت آپدیت کنی

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سلام سیامک جان
شک نکن PS3 از هر لحاظ بهتره
سه نوع PS3 داریم . فت, اسلیم و سوپراسلیم که بهترین گزینه یه PS3 اسلیم کپی خور هست . اگه بتونی PS3 اسلیمی پیدا کنی که نرم افزاری کپی خور شده باشه واقعا عالیه چون الان اکثر PS3 ها دانگریدی هستند یعنی پلمب دستگاه باز شده و کپی خور شده البته مشکلی نداره ولی بالاخره پلمب سونی باز شده . درباره ی آنلاین هم اگه کپی باشه میتونی آنلاین بزنی ولی خطر بن شدن اکانت و خود کنسول وجود داره که البته اونم اگه نکاتی رو رعایت کنی از خطر شناسایی سونی کم میکنه مثلا یه نکته اینه که تحت هیچ شرایطی کال آف دیوتی رو وقتی کپی بازی میکنی نباید آنلاین بزنی ولی بعضی بازی ها مشکلی نداره من خودم 1 سال گرانتوریسمو 5 رو کپی آنلاین میزدم بدون مشکل ولی در کل ریسکش زیاده
درباره ی راحتی کپی شدن هم کافیه دستگاهت کپی خور باشه و از اون به بعد میتونی راحت به CFW هایی که هکرها میدن خودت آپدیت کنی

كلا يه كنسولي ميخوام كه بي دردسر يه ديسك بذاري توش و ديگه اذيتت نكنه راحت بشيني بازيتو بكني حالا يه وقتايي فيفا يا بتلفيلد اگه پا داد انلاين بزنيم چه بهتر لازم نباشه هي دستگاهتو ببري تعمير و نميدونم فريمور و اپگريد و دانگل و كلا اين دردسرا كه چيز زياديم ازشون سر در نميارم. ميخوام بدونم كلا هيچ زحمت ديگه اي مثل همين مثالايي كه زدم اجبارا يا اختيارا ممكنه براي ادم پيش بياد؟؟ مثلا قبلا يادمه بازي جديد كه ميومد بايد كنسولتو اپديت ميكردي اگه اشتباه نكنم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
كلا يه كنسولي ميخوام كه بي دردسر يه ديسك بذاري توش و ديگه اذيتت نكنه راحت بشيني بازيتو بكني حالا يه وقتايي فيفا يا بتلفيلد اگه پا داد انلاين بزنيم چه بهتر لازم نباشه هي دستگاهتو ببري تعمير و نميدونم فريمور و اپگريد و دانگل و كلا اين دردسرا كه چيز زياديم ازشون سر در نميارم. ميخوام بدونم كلا هيچ زحمت ديگه اي مثل همين مثالايي كه زدم اجبارا يا اختيارا ممكنه براي ادم پيش بياد؟؟ مثلا قبلا يادمه بازي جديد كه ميومد بايد كنسولتو اپديت ميكردي اگه اشتباه نكنم
خب مسلما برای بازی جدید نیاز به آپ کنسول داره ولی تویه کنسول های کپی شما میتونی بازی رو واسه کاستوم پایینتر فیکس کنی.ببین از اینکه بخوای بی دردسر بازی کنی شدنیه فقط باید یه سری موارد رو یاد بگیری که بتونی بدون دردسر بازی کنی .یه روال عادیو معمولی داره اونا رو یاد بگیری بقیش هم به همون صورته در مورد مسایل کپی سوالی داشتی تویه این تاپیک بپرس هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
خب مسلما برای بازی جدید نیاز به آپ کنسول داره ولی تویه کنسول های کپی شما میتونی بازی رو واسه کاستوم پایینتر فیکس کنی.ببین از اینکه بخوای بی دردسر بازی کنی شدنیه فقط باید یه سری موارد رو یاد بگیری که بتونی بدون دردسر بازی کنی .یه روال عادیو معمولی داره اونا رو یاد بگیری بقیش هم به همون صورته در مورد مسایل کپی سوالی داشتی تویه این تاپیک بپرس هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

نه از کپی خور دیگه سوال ندارم فقط به عنوان راهنمایی اخر اینکه الان چه PS3 تهیه کنم که با این سلیقه ای که از خودم گفتم برام مناسب باشه؟ از لحاظ کپی خوردن بهترین روش رو داشته باشه کلا بی دردسر دیگه. این توضیحم بدم که من یک یا نهایتا دو تا بازی رو همزمان پیگیری میکنم اینو برای این میگم که به خاطر این دلیلم احتمالا به حجم هارد بالا احتیاجی پیدا نمیکنم.
پ.ن : test drive 2 انحصاری ایکس باکسه ایا؟

محمد777

کاربر سایت
Nov 21, 2013
8
نام
پنجه طلا
نه از کپی خور دیگه سوال ندارم فقط به عنوان راهنمایی اخر اینکه الان چه PS3 تهیه کنم که با این سلیقه ای که از خودم گفتم برام مناسب باشه؟ از لحاظ کپی خوردن بهترین روش رو داشته باشه کلا بی دردسر دیگه. این توضیحم بدم که من یک یا نهایتا دو تا بازی رو همزمان پیگیری میکنم اینو برای این میگم که به خاطر این دلیلم احتمالا به حجم هارد بالا احتیاجی پیدا نمیکنم.
پ.ن : test drive 2 انحصاری ایکس باکسه ایا؟

اسلیم 160 گیگ

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام چراغ پلی استیشنم نارنجی شده کسی میدونه چش شده و ایا خودم می تونم درستش کنم و حدود قیمت برای تعمیرش چقدره?

دستگاه شما به اصطلاح YLOD شده یعنی چراغ زرد شده که این مورد بیشتر در اثر گرمای بیش از حدی که به کنسولت وارد میشه اتفاق می افته و cpu از برد جدا شده که به اون هم لحیم سرد میگن خودتم تقریبا اگر اهل فن باشی میتونی که داخل سایت زدن وبیرون هم تقریبا بین 50 تا 80و90 درست میکنن......
کنسولت چی بوده فت یا اسلیم؟؟؟

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
دستگاه شما به اصطلاح YLOD شده یعنی چراغ زرد شده که این مورد بیشتر در اثر گرمای بیش از حدی که به کنسولت وارد میشه اتفاق می افته و cpu از برد جدا شده که به اون هم لحیم سرد میگن خودتم تقریبا اگر اهل فن باشی میتونی که داخل سایت زدن وبیرون هم تقریبا بین 50 تا 80و90 درست میکنن......
کنسولت چی بوده فت یا اسلیم؟؟؟
کنسولم فته تو همین وبسایت یه اگهی دیدم میگه لیزری درست میکنه ۱۵۰ تازه میگه ۱ ساعت بیشتر نباید بازی کنی هیچ تضمینی هم نیست که دوباره چراقش زرد بشه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
سلام دوستان
این دسته پلی3 کنسول رو با خوده دسته روشن میکنم ولی وقتی کنسول میاد بالا چراغهای دسته چشمک میزننه هر 4 تا و کار نمیکنه؟!!!!!
دکمه پشته دسته رو میزنم تا دسته ریست بشه درست میشه ولی باز وقتی کنسول خاموش میشه این جریال باز همون قبلیه!!!
با کابل هم همین حکایته

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
Ps3ــهای سری فت 160 گیگاش 65nmـــی هستن فقط ؟
علت چراغ زرد فقط گرمای بیش از حد ناشی از تایمِ زیادِ بازیه یا ...؟
کلا راه حلی برا چراغ زرد نشدن وجود داره ؟

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
سلام دوستان من میخواستم کنسول بخرم برا همین برام سئوال شده که که با پی اس 3 میشه آنلاین بازی کرده مثل اکس باکس که با ال تی 3 و بازیهای مخصوصش میشه با خرید اکانت آنلاین بازی کرد میخواستم بدونم شرایط آنلاین بازی کردن با پی اس3 چه جوری است! و ازاونجایی که کاربرای این فروم منصف هستن میحواستم بدونم از نظر بازیهای آنلاین و تکنلوژی کینت یا موو و موارد دیگه کدوم کنسول برای خرید پیشنهاد میشه! پی اس 3 یا اکس باکس 360!

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر