هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
نه همینطور که خودت هم گفتی فریمور قبلی هنوز هک مناسب و استیبلی وجود نداره
در مورد بازی های PSP هم همینطور که گفتم ارزش بازی کردن رویه ویتا نداره شما که میخواهی PSP بازی کنی خوب برو کنسول رو بگیر براتون ارزون تر میفوفته چرا میخواهی رو ویتا بازی کنی داداش!!
گفتم شاید وقتی رو VITA پورت میشن، با آپدیت تروفی هم بهشون اضافه شه ( مثل بازی های قدیمی PS3 اعم از Uncharted: DF )
کلا بدون Achievement و Trophy بازی واسم لذت نداره؛ اون حس Accomplishmentـی رو که میخوام بهم دست نمیده :d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
این چه حرفیه شما میزنی عزیز! فریمور های قبلی هک شدن و قابلیت اجرای بازی های PSOne و PSP رو دارند و نکته جالب اینجاست که بازی های PSPـش بخش مولتی پلیرش هم کار می کنه!
شما تعریفتون از هک چیه دقیقا ؟
هک یا کپی خور یعنی اینکه شما بتونی بازی همون کنسول رو به دلخواه نصب و اجرا کنی. البته به شخصه دیگه کپی خور شدن یا نشدن ویتا زیاد واسم فرقی نداره، چون بازیهاش نسبتا محدودا، اما اجرای Homebrew و امولاتور های کنسولهای قدیمی رو روش ترجیح میدم.

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
آقا من هر کاری میکنم نمیتونم PSM DEVرو روی ویتام نصب کنم تو انجمن کنسول هکس آموزش رو خوندم اما ناقص توضیح دادن. منظورم قسمتی که باید یه ایمیل به ایمیل ست شده روی ویتا بفرستیم . من هر کاری میکنم نمیتونم این مرحله رو انجام بدم اگر کسی بلده خواهشا راهنماییم کنه.

shahinstark

کاربر سایت
Jul 25, 2011
1
با سلام و خسته نباشید. یه سوال دارم خیلی ممنون میشم جواب بدین. آیا در حال حاظر PSVITA کپی خور هست یعنی بازی میشه دانلود کرد و کپی کرد و اجرا کرد؟ آخه سایت هایی برای دانلود بازیهاش دیدم. اگر ممکنه آیا دستگاه باید کاری روش انجام بگیره یا فقط بازی دانلود شده رو کپی میکنیم و اجرا میکنیم. کلا میشه توضیح بدید که بازی های دانلودی به چه صورت هست؟ من فایلی دیدم که فیفا 15 بود و ISO بود. میشه اون رو کپی کرد داخل مموری و اجرا کرد؟
خیلی ممنون میشم پاسخ بدید آحه میخوام بخرم

• Like
Reactions: Sega_genesis

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
با سلام و خسته نباشید. یه سوال دارم خیلی ممنون میشم جواب بدین. آیا در حال حاظر PSVITA کپی خور هست یعنی بازی میشه دانلود کرد و کپی کرد و اجرا کرد؟ آخه سایت هایی برای دانلود بازیهاش دیدم. اگر ممکنه آیا دستگاه باید کاری روش انجام بگیره یا فقط بازی دانلود شده رو کپی میکنیم و اجرا میکنیم. کلا میشه توضیح بدید که بازی های دانلودی به چه صورت هست؟ من فایلی دیدم که فیفا 15 بود و ISO بود. میشه اون رو کپی کرد داخل مموری و اجرا کرد؟
خیلی ممنون میشم پاسخ بدید آحه میخوام بخرم
سلام
خیر تا این لحظه ویتا کپی خور نشده است و چنین سایت هایی جعلی و سرکاری هستند.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام.بازیهای PSP و امولاتور ها رو هم ساپورت میکنه؟ بازیهاش مثل PSP با UMD هست یا میشه فایل بازی رو هم ریخت؟ اگه آره چطوری؟ مگه هک شده؟ مرسی
سلام
کلا به صورت قانونی ویتا تقریبا تمام بازیهای PSP رو اجرا میکنه و شما میتونی مستقیما از استور بخری، اما یه سری بازی خاص از همون لیست برای ویتا انتخاب میشن که به واسطه اونها شما میتونی مستقیما به صورت هکی هر بازی PSP رو بدون اینکه پولی واسش داده باشین رو ویتا بریزین و بازی کنین، به علاوه امکان اجرای امولاتور کنسولهای قدیمی نیز در برخی از ورژن ها هست.
بازی های ویتا به صورت کارتریج شبیه به رم هست و بازیهای خودش هم هنوز هک نشده است.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
میشه یکم بیشتر توضیح بدین
یعنی الان میشه بازی ریخت روش؟
یعنی انچارتد و اینا رو میشه روش ریخت؟
یارو میاد با یه اکانتی که بازیها توش خریداری شده رو فعال میکنه رو ویتا شما، بعدشم بازیها رو دانلود میکنه.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
درود
دوستان من میخوام دو تا کنسول ps vita و ps tv رو تو هفته اینده بخرم انشالله .
الان که ps vita رو زمین ریخته اصلا خیلی جاها دارن میفروشنش .
ولی بالعکس ، ps tv هیچ جا پیدا نمیشه که بفروشنش :| شما جایی رو سراغ دارین که بفروشن (ترجیحا فروشگاه اینترنتی باشه ) .
ادرسش رو میتونید برام pm کنید ؟

• Like
Reactions: alisantori

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
:-/
درود
دوستان من میخوام دو تا کنسول ps vita و ps tv رو تو هفته اینده بخرم انشالله .
الان که ps vita رو زمین ریخته اصلا خیلی جاها دارن میفروشنش .
ولی بالعکس ، ps tv هیچ جا پیدا نمیشه که بفروشنش :| شما جایی رو سراغ دارین که بفروشن (ترجیحا فروشگاه اینترنتی باشه ) .
ادرسش رو میتونید برام pm کنید ؟

علی دقیقا چرا میخوای بخری؟:d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
:-/

علی دقیقا چرا میخوای بخری؟:d
واقعا سوال خوب و بجایی کردی، دلم نیومد تایید نکنم
خداییش خود ویتام به خاطر پرتابل بودنش خوبه، وگرنه آدم بخواد همون بازی رو روی تلویزیون بازی کنه، خب یه PS4 میگیره، اگرم که PS4 داری خوب مگه ویتا انحصاری داره که بخوای بازی کنی، تازه بازیهاش الان از بعضی بازی های PS4 هم گرون تر درمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر