هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال داشتم.
اگه کنسول ریجن 1 بگیرم بازیهاشو باید ریجن 1 بگیرم یا نه؟
خیر
کنسول PS VITA مثل بقیه کنسولهای سونی ( ps3, ps4 ) از نظر فیزیکی Free Region هستن
ریجن اکانتی که انتخاب میکنی مهم هست
بازیهایی که بر فرضه مثال Online PAss دارن ( مثل LBP ) باید ریجن بازی با اکانتت یکی باشه تا بتونی کد انلاین رو redeem کنی .

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من پارسال با اون JunoWallet پنج دلار تونستم دربیارم برای همین امیدوارم،اینام معتبرند فیک نیستند اما واسه ایران خیلی خیلی بد جواب میدند.

مهران این هم تایید میکنه:
Scam of the day: psvitaisogames.com. Full Free Vita ISO games are not so free***8230; Wololo.net

- - -ویرایش - - -

من پارسال با اون JunoWallet پنج دلار تونستم دربیارم برای همین امیدوارم،اینام معتبرند فیک نیستند اما واسه ایران خیلی خیلی بد جواب میدند.

مهران این هم تایید میکنه:
http://wololo.net/2013/06/08/scam-of-the-day-psvitaisogames-com-full-free-vita-iso-games-are-not-so-free/

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

نه داداش این سایت یا سایت ها رو که همه اشون یکی هستند رو من تو همین تاپیک و تاپیکای دیگه تکذیب کردم.همین یک صفحه پیشو مثلا:

سلام خدمت دوستان
psvita من ورژن 2.61 هست و تو سایتهای مختلف حتی تو قسمت تاپیک هک هم که الان بسته شده هک مطرح شده و بازیاش هم هست تو سایت Free Ps vita Games | Download Ps vita Games | Full ISO هست.حالا اگه آموزش کامل یا راه مطمنی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

فیکه.

برای اینکه به قول خودش بهت ISO بازی های ویتا رو بده باید آفر پر کنی.من صدتا آفر پر کردم:| بالاخره بهم گفت متشکریم بفرمایید اینم لینک دانلود ISO شما، منم خوشحال شدم :excited:لینک رو دانلود کردم توش یه نوت بود، نوت رو باز کردم توش یه لینک دانلود دیگه بود :| لینک دانلود رو باز کردم نوشت بفرمایید دانلود کنید اما قبلش باید بازم آفر پر کنید:|

طوری برنامه ریزی کردند که مجبور شی بری اکانت مخصوصشون رو بخری، اونم بخری از ISO خبری نیست.تو این سایت(که البته چند تا آدرس دیگه با رتبه بالا تو الکسا داره) ادعاهای مسخره ای هم هست که با توجه به اونام بایستی متوجه میشدی کلاه برداریه، مثلا خودشون برای خودشون GTA IV رو روی ویتا پورت کردند:| از اون خنده دار تر اومدند سیستم عامل iOS رو اونم IOSSS !!!!! رو روی ویتا نصب کردند:| بعد با آنالوگشم بازی های اپل رو بازی میکنن:|

زیر پست ها و صفحه فیسبوکشم همه نوشتن Workedddd!! Thankssss! اما همه اشون از سایتای مخصوص و مربوط افزایش لایک و بازدید پول گرفتند.
JunoWallet قضییه اش فرق میکنه، تو تاپیک های ایرانی هم بگردی کسانی بودند که مثل و حتی خیلی بیشتر از من یه مبلغی دربیارند و باهاش گیفت کارت مورد نظرشونو بخرند.

اینا سایت های بازی رایگان و کپی ویتا نیستند اصلا کلا قضییه اشون فرق میکنه،با آفرهایی که میزنی بهت پوینت یا امتیاز میدن و با اون امتیاز می تونی خرید کنی، این خرید می تونه شیرخشک بچه باشه یا اسباب بازی یا حتی خود کنسول ویتا باشه.اما Junowallet فقط گیفت کارت رو تو لیست خریدش داشت اما اون سایتی که گفتم با امتیازات می تونی هر محصولی که از آمازون خواستی بخری تاپیکشو تو IGN و Yahoo answer هم میتونی پیدا کنی.

به هر حال دیگه مثل سابق نیست و منم کلا پشیمون شدم، تازگی ها علیه ایرانی ها محدودیت های سفت و سختی گذاشتند.

آخرین ویرایش:

rodin1366

کاربر سایت
Sep 29, 2013
37
نام
رودین
خیر
کنسول PS VITA مثل بقیه کنسولهای سونی ( ps3, ps4 ) از نظر فیزیکی Free Region هستن
ریجن اکانتی که انتخاب میکنی مهم هست
بازیهایی که بر فرضه مثال Online PAss دارن ( مثل LBP ) باید ریجن بازی با اکانتت یکی باشه تا بتونی کد انلاین رو redeem کنی .

چه جوری بفهمیم بازی Online PAss داره یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه جوری بفهمیم بازی Online PAss داره یا نه؟
بازیهایی که Online PAss دارن پشته جعبه هاشون ممکنه زده باشه Online Pass ( بسته به ریجن داره ) و همچنین اکثریت بازیهای Sony الا Killzone برای ویتا همه online pass داشتن و به غیر از بازیهای سونی خیر :)

line

کاربر سایت
Jun 21, 2012
73
نام
سعید
سلام دوستان
یک عدد اکانت psn که دارای 10 ماه پلاس و 6 بازی (patapon-gravety crush va...) با قیمت 150 تومن به فروش میرسه.الان قیمت پلاس 193 تومنه..اکانت us هست اسمشم frozenline ..هرکی خاست pm بده
اکانت پلا در حال حاظر 6بازی رایگان:uncharted-wepout-garavity rush-gta-hotline mamai-pinbal

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم vita خوبه؟ارزش خرید داره؟
با اکانت پلاسش چندتا بازی میشه خرید؟
بعد از اتمام مدت اکانت بازیها رو میشه بازی کرد؟
من الان یه 3ds و یه ps3 *هم دازم
یکی *3g * wifi هست با رم 8 و کیف و چندتا بازی دیجیتالی و 9 ماه اکانت پلاس میده 700.
خوبه بگیرم؟
راستی فروشنده بازیهاش دیجیتالی هستن و میگه بعد از تمام شدن اکانت پلاس بعضی بازیها فیر فعال میشن ولی بعضی هاشونو میشه تا ابد بازی کرد
منظورش چیه؟
اینم بازیهای دیجیتالیش:
wiepout 2048
uncharted
gravity
knyyt
rayman origins
dokuro
germinator
zenpinball 2 ps vita
metal slug
machinariom

آخرین ویرایش:

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم vita خوبه؟ارزش خرید داره؟
با اکانت پلاسش چندتا بازی میشه خرید؟
بعد از اتمام مدت اکانت بازیها رو میشه بازی کرد؟
من الان یه 3ds و یه ps3 *هم دازم
یکی *3g * wifi هست با رم 8 و کیف و چندتا بازی دیجیتالی و 9 ماه اکانت پلاس میده 700.
خوبه بگیرم؟
راستی فروشنده بازیهاش دیجیتالی هستن و میگه بعد از تمام شدن اکانت پلاس بعضی بازیها فیر فعال میشن ولی بعضی هاشونو میشه تا ابد بازی کرد
منظورش چیه؟
اینم بازیهای دیجیتالیش:
wiepout 2048
uncharted
gravity
knyyt
rayman origins
dokuro
germinator
zenpinball 2 ps vita
metal slug
machinariom
به نظر من ویتا خوبه ولی نه هنوز که کپی نشده اگه توان خرید بازی اورجینال دارید بگیرید. صد در صد ارزش خرید داره ویتا
یک سری بازی در مدت های مختلف برای پلاس تخفیف میخورن یا کلا رایگان میشن
اون دسته که کلا رایگان میشن ، اگه مدت زمان پلاس تموم بشه میپره و دیگه قابل استفاده نیست تا زمانی که پلاس مجدد شارژ بشه
اون دسته ای که تخفیف میخورن رو بعد از اتمام پلاس هم میشه بازی کرد
بازی های دیجیتالی که اسم بردی بعضیاش خوبن ؛ برای خرید دستگاه هم من نظری ندارم خودم وای فای 3 جی آنلاک اکبند بدون بازی رو 990 خریدم.

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
به نظر من ویتا خوبه ولی نه هنوز که کپی نشده اگه توان خرید بازی اورجینال دارید بگیرید. صد در صد ارزش خرید داره ویتا
یک سری بازی در مدت های مختلف برای پلاس تخفیف میخورن یا کلا رایگان میشن
اون دسته که کلا رایگان میشن ، اگه مدت زمان پلاس تموم بشه میپره و دیگه قابل استفاده نیست تا زمانی که پلاس مجدد شارژ بشه
اون دسته ای که تخفیف میخورن رو بعد از اتمام پلاس هم میشه بازی کرد
بازی های دیجیتالی که اسم بردی بعضیاش خوبن ؛ برای خرید دستگاه هم من نظری ندارم خودم وای فای 3 جی آنلاک اکبند بدون بازی رو 990 خریدم.
مرسی از پاسختون
آیا میشه یه اکانت رو روی 2 دستگاه استفاده کرد؟
فروشنده میگه *اکانتی که روی ویتا هست(9 ماهش مونده) رو داره روی ps3 خودش هم استفاده میکنه و نمیتونه username و password رو بده
میشه یه اکانتو روی 2 دستگاه استفاده کرد؟
فروشنده میتونه کاری کنه که بعد از فروش دستگاه به من اکانتم(که 9 ماه داره) به طریقیغیر فعال بشه(مثلا username و password رو عوض کنه)؟*

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی از پاسختون
آیا میشه یه اکانت رو روی 2 دستگاه استفاده کرد؟
فروشنده میگه *اکانتی که روی ویتا هست(9 ماهش مونده) رو داره روی ps3 خودش هم استفاده میکنه و نمیتونه username و password رو بده
میشه یه اکانتو روی 2 دستگاه استفاده کرد؟
فروشنده میتونه کاری کنه که بعد از فروش دستگاه به من اکانتم(که 9 ماه داره) به طریقیغیر فعال بشه(مثلا username و password رو عوض کنه)؟*
ماکسیمم میشه روی دو دستگاه یک اکانت رو استفاده کرد
username نمیشه عوض کرد. امکان تغییر Pass هست و همچنین میتونه دستگاهت رو deactive کنه. این باعث میشه که اون اکانت روی دستگاه از کار بیفته. اینم باید دیلیلی باشه که به شما نمیخواد pass بده . . به هرحال نیاز به اطمینان به طرف هم هست.

از من میپرسی . این تیپی خریدن ریسکش رو داره. اگر دوستی داره باهاش اینطور اکانت رو باز کن یا خودت plus بگیر.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
داداش ممنون میشم این سوالمو سریع جواب بدین!!!من کیلزون رو مجبوری ریجن ۲ گرفتم اکبند!!اکانتم ریجن ۱ هست امریکا!!سوالم اینه که چطوری اکانت رویه دسگاهمو غیر فعال کنم و یکی دیگه روش بسازم واسه بازی انلاین کیلزون!!!???کدوم کشور اروپایی بزنم بهتره?? رو ریجن ۲ فقط با پوند جواب میده و با دلارر شارج نمیشه???ممنون دوست عزیز

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
داداش ممنون میشم این سوالمو سریع جواب بدین!!!من کیلزون رو مجبوری ریجن ۲ گرفتم اکبند!!اکانتم ریجن ۱ هست امریکا!!سوالم اینه که چطوری اکانت رویه دسگاهمو غیر فعال کنم و یکی دیگه روش بسازم واسه بازی انلاین کیلزون!!!???کدوم کشور اروپایی بزنم بهتره?? رو ریجن ۲ فقط با پوند جواب میده و با دلارر شارج نمیشه???ممنون دوست عزیز[/QUOTE
ریجن مهم نیست چون بازی رو فیزیکی گرفتی رو همین اکانتت میتونی آن بزنی من الان کیل زان ریجن دو گرفتم اکانت امریکا دارم آنلاین میزنم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر