هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
رفقا مرسی که جواب سوالارو میدین ممنون واقعا.یه سوال دیگه داشتم بازیهای رایگان پلاس امریکا چندم ماه معرفی میشن؟این ماه چه بازیهایی بوده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رفقا مرسی که جواب سوالارو میدین ممنون واقعا.یه سوال دیگه داشتم بازیهای رایگان پلاس امریکا چندم ماه معرفی میشن؟این ماه چه بازیهایی بوده؟
پلاس که معمولا 1 ماه 1 ماه هست .
استور 4 شنبه ها اپدیت میشه
اکثر موقعها بچه ها اپدیتهای استور رو تو تاپیک بازیا میگن
بهترین سورس هم
http://blog.us.playstation.com/هست که خودشون اپدیت میکنن

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام خدمت دوستان
psvita من ورژن 2.61 هست و تو سایتهای مختلف حتی تو قسمت تاپیک هک هم که الان بسته شده هک مطرح شده و بازیاش هم هست تو سایت Free Ps vita Games | Download Ps vita Games | Full ISO هست.حالا اگه آموزش کامل یا راه مطمنی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
سلام خدمت دوستان
psvita من ورژن 2.61 هست و تو سایتهای مختلف حتی تو قسمت تاپیک هک هم که الان بسته شده هک مطرح شده و بازیاش هم هست تو سایت Free Ps vita Games | Download Ps vita Games | Full ISO هست.حالا اگه آموزش کامل یا راه مطمنی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

فیکه.

برای اینکه به قول خودش بهت ISO بازی های ویتا رو بده باید آفر پر کنی.من صدتا آفر پر کردم:| بالاخره بهم گفت متشکریم بفرمایید اینم لینک دانلود ISO شما، منم خوشحال شدم :excited:لینک رو دانلود کردم توش یه نوت بود، نوت رو باز کردم توش یه لینک دانلود دیگه بود :| لینک دانلود رو باز کردم نوشت بفرمایید دانلود کنید اما قبلش باید بازم آفر پر کنید:|

طوری برنامه ریزی کردند که مجبور شی بری اکانت مخصوصشون رو بخری، اونم بخری از ISO خبری نیست.تو این سایت(که البته چند تا آدرس دیگه با رتبه بالا تو الکسا داره) ادعاهای مسخره ای هم هست که با توجه به اونام بایستی متوجه میشدی کلاه برداریه، مثلا خودشون برای خودشون GTA IV رو روی ویتا پورت کردند:| از اون خنده دار تر اومدند سیستم عامل iOS رو اونم IOSSS !!!!! رو روی ویتا نصب کردند:| بعد با آنالوگشم بازی های اپل رو بازی میکنن:|

زیر پست ها و صفحه فیسبوکشم همه نوشتن Workedddd!! Thankssss! اما همه اشون از سایتای مخصوص و مربوط افزایش لایک و بازدید پول گرفتند.

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
ممنون دوست عزیز
ولی من حتی ویدیوش هم از یوتیوپ دیدم از اول تا اجرای بازی بازم کسی از کار اینا سر در نمیاره :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون دوست عزیز
ولی من حتی ویدیوش هم از یوتیوپ دیدم از اول تا اجرای بازی بازم کسی از کار اینا سر در نمیاره :d
کلا چند بار بچه ها در مورده این سایته سوال کرده بودن !‌
خیلی بد فیک میزنه !
کلا scam
اخرش هم نهایتا میخوان یک کاری کنن یه مقدار $ به جیب بزنن و بعدش هم هی سرکارت بزارن که اره این کار اول بکن بعدش این ... باید چند روز وایسی و ... و ... !‌

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
دوستان کمکم کنید فوریییی!!! بازی wipeout دموشو از پی اس استور دانلود کردم نصب شد روش که زدم رف تو بازی حالا عکس اول بازی گیر کرده و هیچ دکمه ایش کار نمیکنه تا خاموشش کنم چه خاکی به سرم بریزممم???

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کمکم کنید فوریییی!!! بازی wipeout دموشو از پی اس استور دانلود کردم نصب شد روش که زدم رف تو بازی حالا عکس اول بازی گیر کرده و هیچ دکمه ایش کار نمیکنه تا خاموشش کنم چه خاکی به سرم بریزممم???
هنگ کرده
30 ثاینه دمکه پاور رو نگه دار ریست میشه از منوی ریکاوری میاد بالا .
بعدش هم میزنی restart vita همین

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
دوسته عزیز الان ویتا صفه سیاه شده و فقط چراغ ابیش روشنه!!!!اینم بگم شارج نداشت کم داشت بخاطر اونه اره??زدم شارج نارنجی نشد!!الان گذاشتم. کلا شارجش خالی شه بعد بزنم شارج

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوسته عزیز الان ویتا صفه سیاه شده و فقط چراغ ابیش روشنه!!!!اینم بگم شارج نداشت کم داشت بخاطر اونه اره??زدم شارج نارنجی نشد!!الان گذاشتم. کلا شارجش خالی شه بعد بزنم شارج
اینطوری که میگی به نظر میرسه هنگ کرد
در هر صورت جوابتون رو دادم. راه اینکه دستگاه ریست بشه نگه داشتن دکمه پاور به مدت 30 ثانیه هست
اگر هم در صورت بودن در شارج چراغ ابی خاموش نمیشه و نارنجی نمیشه بلطبع ممکنه هنگ کرده باشه ....

اگر هم شارج قرمز باشه notification رو میده low battery ... بعدش خاموش میشه. وقتی به شارج بزنی باید بعد از یک مدت کوتاه روشن بشه.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بچه ها این یه سایته که آفر پر میکنید ،پوینت میگیرید و با پوینتش PSN Card:

Points2shop - Earn Points for Free Rewards

تاپیک سایت تو IGN:

A way to earn Free PSN Cards, Microsoft Points, or Games | IGN Boards

یه سایت مشابه دیگه:

PrizeRebel.com | Earn Points for Free Rewards and Money

یه برنامه مشابه اینا بنام JunoWallet بود که خیلی خوب کار میکرد اما متاسفانه این سایت ها یا به IP ایران ایراد میگرفتند یا به پاراکسی، شماهام اگر وقت داشتید یه تست بکنید اگر نتیجه بده ارزش روزی یه ساعت وقت گذاشتن رو داره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اخه ۳۰ ثانیه نگه داشتم هنوز سیاه مونده!!! صفحه سیاهه اصلا نوتیفکیشن دیده نمیشه
mmm
جالبه ... چون hard reset همیشه کار میکنه
اطمینان داشته باشه دکمه خاموش روشن رو نگه میداری 30 ثاینه یا کلا تا ریست بشه و دوباره بیاد بالا از نو
در نهایت اگر نشد ... اگر فکر میکنی باطری نداره کلا خالیه خالیه بزارش توی شارج 20-30 دقیقه بعد برو سر و وقتش
با توجه به اینکه اشاره کردی باطری کم بود احتمال داره کامل خالی شده باشه ( قرمز باشه )

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بچه ها این یه سایته که آفر پر میکنید ،پوینت میگیرید و با پوینتش PSN Card:

Points2shop - Earn Points for Free Rewards

تاپیک سایت تو IGN:

A way to earn Free PSN Cards, Microsoft Points, or Games | IGN Boards

یه سایت مشابه دیگه:

PrizeRebel.com | Earn Points for Free Rewards and Money

یه برنامه مشابه اینا بنام JunoWallet بود که خیلی خوب کار میکرد اما متاسفانه این سایت ها یا به IP ایران ایراد میگرفتند یا به پاراکسی، شماهام اگر وقت داشتید یه تست بکنید اگر نتیجه بده ارزش روزی یه ساعت وقت گذاشتن رو داره.
آقا کلا بیخیال این سایت ها بشید بابا فیکن...وقتتون رو تلف میکنن ارزش ندارن من پارسال اینها بود یه مدت رفتم تو کار اینها به جایی نرسیدم..

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
آقا کلا بیخیال این سایت ها بشید بابا فیکن...وقتتون رو تلف میکنن ارزش ندارن من پارسال اینها بود یه مدت رفتم تو کار اینها به جایی نرسیدم..

من پارسال با اون JunoWallet پنج دلار تونستم دربیارم برای همین امیدوارم،اینام معتبرند فیک نیستند اما واسه ایران خیلی خیلی بد جواب میدند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر