هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
پس برای انلاین بازی کردن نیاز به plus نیست؟؟؟؟
من تازه میخوام ویتا بخرم زیاد وارد نیستم.
الان فقط یه اکانت درست میکنم و بعد برای بازی خریدن باید شارژش کنی درسته؟؟؟؟؟
نه نیازی به پلاس نداری.
چند مدل برای خرید بازی هست که رایج تریناش فیزیکی خریدن از مغازه یا شارژ کردن اکانت و دیجیتالی خریدنه. بستگی به خودت داره که میخوای چطوری خرید کنی.

hoseingamer

کاربر سایت
Aug 21, 2013
39
سلام عزیز
خوبی
قضیه نیاز به account plus برای انلاین بازی کردن مربوط به ps4 هست. بازیهای vita رو میشه بدون نیاز به پلاس همانند ps3 بازی کرد :) تنها مانع انلاین بازی کردنت میتونه کد استفاده شده باشه ( اگر دسته دو باشه ! )
برای ویتا هم میتونی برای اکانتت شارج بگیری و از توی store بخریش :) همه استورها بخش پلاس رو داره
الان یعنی چی اکانت پلاس مربوط به ps4 ه؟
یعنی مثل ایکس باکس برای بازی کردن باید پلاس بخری؟؟
:|

peymansnake

کاربر سایت
May 22, 2010
25
نام
پیمان
سوال اولت
هر اکانت همزمان فقط روی یک ps vita میشه استفاده کرد
ولی پس از ریست می تونی یک اکانت دیگه به Ps Vita بدی و با اون وارد بشی
سوال دومتم هزار بار فقط میشه
بیش از هزار بار نمیشه:|

خیلی ممنون. من منظورم انلاین شدن همزمان نیست. یکی از دوستام psvita داره و کاری هم با psn نداره من
میخواستم بدونم میتونم اکانت خودمو بهش بدم بره چند تا بازی دانلود کنه و استفاده کنه یا نه بازی های من
فقط مختص ویتای خودمه؟ سوالم این بود در اصل.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان یعنی چی اکانت پلاس مربوط به ps4 ه؟
یعنی مثل ایکس باکس برای بازی کردن باید پلاس بخری؟؟
:|
اره
البته جاش اینجا نیست
اما سونی که تایید کرد e3 برای بازیهای انلاین مثل killzone shadowfall نیاز به plus هست مگرنه انلاین نمیشه زد

خیلی ممنون. من منظورم انلاین شدن همزمان نیست. یکی از دوستام psvita داره و کاری هم با psn نداره من
میخواستم بدونم میتونم اکانت خودمو بهش بدم بره چند تا بازی دانلود کنه و استفاده کنه یا نه بازی های من
فقط مختص ویتای خودمه؟ سوالم این بود در اصل.
اره میشه مشکلی نیست
ماکسیممش روی دوتا هست:)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا یه سوال می خواستم بدونم بازی های فری پلاس رو میشه انلاین زد و بعد از تمام شدن پلاس بازی فری خود به خود پاک میشه اگه کسی می دونه جواب بده در ضمن کسی راجب یک ساعت بازی مجانی موقع زدن پلاس چیه . راستی ارمان منم یه عکس داف برای اواتارم زدم ولی به پای عکس تو نمی رسه (شوخی)=))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا یه سوال می خواستم بدونم بازی های فری پلاس رو میشه انلاین زد و بعد از تمام شدن پلاس بازی فری خود به خود پاک میشه اگه کسی می دونه جواب بده در ضمن کسی راجب یک ساعت بازی مجانی موقع زدن پلاس چیه . راستی ارمان منم یه عکس داف برای اواتارم زدم ولی به پای عکس تو نمی رسه (شوخی)=))
نه پاک نمیشه.
اگر از عضویت پلاس در بیای غیر فعال میشه
1 ساله بگیر خیاله خودت رو ok کن !

X_Xلول
چه گیری دادی به این اواتار !!!!!! =))

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
X_Xلول
چه گیری دادی به این اواتار !!!!!! =))[/QUOTE]

اقا شرمنده من وقتی رو یه چیز کلید میکنم خیلی بد جو گیر میدم اگه نارحت شدی شرمنده تازه به خاطر این عکس کل انیمشو زدم به دانلود :d اقا یه سوال مگه سونی نگفته بود که بعد از یه مدتی قراره ظرفیت کارت های بازی رو بالا ببره پس چی شد ها اگه کسی میدونه بگه :-/

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
با سلام چطوری میشه تو بازیهای دست دوم ویتا تروفی گرفت؟آخه وقتی بازیو انداختم توش رو صفحه پیغام داد که چون این بازی دست دوم و...نمیشه تروفی باهاش گرفت؟برای گرفتن تروفی باید سیوهای قدیم بازیمون رو پاک کنیم؟از کجای تنظیمات میشه سیوهای قدیمی رو پاک کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام چطوری میشه تو بازیهای دست دوم ویتا تروفی گرفت؟آخه وقتی بازیو انداختم توش رو صفحه پیغام داد که چون این بازی دست دوم و...نمیشه تروفی باهاش گرفت؟برای گرفتن تروفی باید سیوهای قدیم بازیمون رو پاک کنیم؟از کجای تنظیمات میشه سیوهای قدیمی رو پاک کرد؟
وقتی بازی نصب شد دستت رو روی صفحه نگه میداری تا option بیاد بالا. بعد روی اپشن بازی کلیک میکنی و بازی رو پاک میکنی. دستگاه رو ریست کم ( برای اطیمنان) بعدش دوباره بازی رو بزار و نصب کن . اینطوری باید ok باشه :)

X_Xلول
چه گیری دادی به این اواتار !!!!!! =))

اقا شرمنده من وقتی رو یه چیز کلید میکنم خیلی بد جو گیر میدم اگه نارحت شدی شرمنده تازه به خاطر این عکس کل انیمشو زدم به دانلود :d اقا یه سوال مگه سونی نگفته بود که بعد از یه مدتی قراره ظرفیت کارت های بازی رو بالا ببره پس چی شد ها اگه کسی میدونه بگه :-/[/QUOTE]

no worries :) لول ! لول ! انیمش عالی بود !_! کلی کیفیدم لول

سونی گفته بود اما قراره چنین اتفاقی زمانی بیفته که بازیسازها نیاز به فضای بیشتر داشته باشن ! مثلا واقعا برای HD Collection لازم هست !

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوسنان عزیز یه سوال من الان همراه اول توی ویتامه واسه همه ی بازیا میگه وصل شو به وای فای برای بازی زیر خط (بر خط ، کم خط ، دست خط ، انلاین :D)
با رایتل هم همینجوریه؟ یا با 3 جی هم میشه زیر خط بازی کرد؟

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
اگه من یه اکانت پلاس بگیریم بعد چند تا بازی دانلود کنم.
ایا بعد از اتمام اکانت پلاس ایا بازی ها هم دیگه اجرا نمیشن!!!!!!!!

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
سلام
اگه من یه اکانت پلاس بگیریم بعد چند تا بازی دانلود کنم.
ایا بعد از اتمام اکانت پلاس ایا بازی ها هم دیگه اجرا نمیشن!!!!!!!!

نه با تمام شدن شارژ اکانت پلاس بازی هایی که از پلاس گرفتید هم غیر فعال میشه تا زمانی که دوباره شارژ کنید

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
وقتی بازی نصب شد دستت رو روی صفحه نگه میداری تا option بیاد بالا. بعد روی اپشن بازی کلیک میکنی و بازی رو پاک میکنی. دستگاه رو ریست کم ( برای اطیمنان) بعدش دوباره بازی رو بزار و نصب کن . اینطوری باید ok باشه :)

اقا شرمنده من وقتی رو یه چیز کلید میکنم خیلی بد جو گیر میدم اگه نارحت شدی شرمنده تازه به خاطر این عکس کل انیمشو زدم به دانلود :d اقا یه سوال مگه سونی نگفته بود که بعد از یه مدتی قراره ظرفیت کارت های بازی رو بالا ببره پس چی شد ها اگه کسی میدونه بگه :-/

no worries :) لول ! لول ! انیمش عالی بود !_! کلی کیفیدم لول

سونی گفته بود اما قراره چنین اتفاقی زمانی بیفته که بازیسازها نیاز به فضای بیشتر داشته باشن ! مثلا واقعا برای HD Collection لازم هست ![/QUOTE]

آرمان اسم انیمه اش چیه سبکش چیه اگه خوبه بگیریمش...قبلا که آواتارت یوکیکو بود....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر