هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام دوستان ایا در قسمت تنظیمات ویتا جایی برای وارد کردن v-p-n. یا پرو.کسی هست؟ لطفا بگین ضروریه
داشتن که داره ولی طرز کارش رو من درست نمی دونم.طرز کار V-P-N با پرو.کسی فرق داره.برای اجرا کردن پرو.کسی باید از طریق برنامه PS3Prox این کار رو بکنید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
kasi midoone in update chand mege man 1 mb daram 90 min tool mikeshe dan she mamnoon misham begin :|:|
آپدیتها معمولا بین 70 تا 90 یا کم و بیشتر از هست معمولا ...
اپدیت هم ضروری هست برای انصال به psn و استفاده از امکانت انلاین و امکانات جدیده ویتا.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,918
نام
malek
سونی هم با این آپدیتاش شورشو درآورده.صبح خواستم ویتا رو به pc وصل کنم گفتش content رو آپ کن منم کردمش بعدش خواستم وصل شم گفتش آپدیت جدید اومده دیگه اعصابم خورد شد انداختمش کنار.بیشعور واسه ریختن موزیک و عکسم باید آنلاین باشی

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
116 میگه
با ps.prox دانلود کن بعد بریز که زودتر بشه

سلام
من از وقتی که اپ 2.10 کردم دیگه اصلا نمیتونم با ****** بازی بریزم کانکشنش هم درسته فک کنم به خاطره اپدیت حتی لینک دانلود بازی ها هم فرق کرده من تکن6 هم با لینک قیلی هم با لینک جدیده امتحان کردم ولی دانلود می کرد از تو کیمپیوتر نمیریخت؟!

Pourang

کاربر سایت
Feb 9, 2013
5
نام
****گ
فقط سيم كارت هاى دائمى رو قبول ميكنه حتى ديتاى رايتل رو امتحان كردم نشد اما دائمى رايتل خيلى خوب جواب ميده آنلاين هم ميشه بازى كرد

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
سونی هم با این آپدیتاش شورشو درآورده.صبح خواستم ویتا رو به pc وصل کنم گفتش content رو آپ کن منم کردمش بعدش خواستم وصل شم گفتش آپدیت جدید اومده دیگه اعصابم خورد شد انداختمش کنار.بیشعور واسه ریختن موزیک و عکسم باید آنلاین باشی

این ضایه بازیهارو در میاره از ترس هک شدن . این نوع برنامه content manager منو یاد چیزی مثل itunes آی فون میندازه اما آخر هم آیفون هک شد .

اینم به زودی خدا بخواد هک میشه که دیگه سونی حوس شاخ بازی نکنه !

mosy_m.s

کاربر سایت
Apr 14, 2013
1
سلام بچه های پی اس ویتا باز عزیز من مشکلی واسم پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید
من میخواستم آهنگ بریزم روی پی اس ویتا پیغام داد که باید آپدیت کنم منم آپدیت کردم ورژن 2.1 هست الان آهنگارو ریختم و مشکلی نبود ولی دیدم دیگه فیفا13 اجرا نمیشه. استارت رو میزنم میره تو صفحه اول که وسطش آرم EA sports هست و جلو تر نمیره وقتی همون موقع بر میگردم تو منوی اصلی و میرم تو ستینگ دیگه هنگ میکنه و مجبورم ریست کنم تو سیف مد REBUILD DATABASE هم کردم درست نشد لطفا کمک کنید من فیفا رو دوباره بتونم بازی کنم ممنون.

سلام.
من هم همین مشکل رو با اون بازی ای که روی PSVita card بود دارم. بقیه بازی هایی که روی رم هستند مشکلی ندارن ولی اون بازی وقتی میرم توش همون اول گیر می کنه. البته 1 ماهی میشه که اون بازی رو باز نکرده بودم ولی فکر کنم این مشکل از وقتی که ورژن جدید رو نصب کردم اومده باشه.
میشه یکی جواب بده؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ای بابا کل حجم من سر دانلود آپدیت این حروم شد :|
چیز جدیدی اضافه شده ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
کسی اپدیت کرده؟ دوباره این سونی مسخره بازیاش گل کرد باو دیگه سوراخی نمونده که هک بشه چی رو میخوای ببندی؟!
کاش به جاش آهنگ منو رو عوض میکرد من دلم نمیسوخت با کله اپدیت میکردم:d!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
طبقه گفته سونی :
“improves system stability and the playback of some titles
...
به هر حال این روزا بچه های سونی سخت روی رلیز فریمورها میکوشن !!!!!!!!!!!!!!
مبارک باشه :D

سلام.
من هم همین مشکل رو با اون بازی ای که روی PSVita card بود دارم. بقیه بازی هایی که روی رم هستند مشکلی ندارن ولی اون بازی وقتی میرم توش همون اول گیر می کنه. البته 1 ماهی میشه که اون بازی رو باز نکرده بودم ولی فکر کنم این مشکل از وقتی که ورژن جدید رو نصب کردم اومده باشه.
میشه یکی جواب بده؟
میتونی نصب بازی رو با نگه داشتن دستت روی اینکن و Delet امتحان کنی . یک soft reset بدی دوباره بازی رو نصب کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر