هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
اساتید و دوستان کسی هست در مورد انتقال مدیا از طریق وایرلس توضیح بده که دیگه از کابل استفاده نکنم و چطور میشه دیوایس اضافه کرد تو قسمت پی اس ویتا و سیستم راه حلشو بگید ممنون میشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اساتید و دوستان کسی هست در مورد انتقال مدیا از طریق وایرلس توضیح بده که دیگه از کابل استفاده نکنم و چطور میشه دیوایس اضافه کرد تو قسمت پی اس ویتا و سیستم راه حلشو بگید ممنون میشم
قدم اول اینکه ویتا و PC هر دو به یک Access point وصل شده باشن
قدم دوم روی ایکن Content manager راست کلیک کن بزن Preferences و بعدش هم بزن Wi-Fi Connection Settings و بعدش هم connect to ps vita system using wifi رو تیک بزن
بعد برو توی content manager ویتا و بزن wifi و بعدش هم بزن PC .... دیگه بعدش اسم pc هایی که به اون access point وصل هست میاد .... دیگه انتخاب میکنی و کد رو میزنی و بقیه هم مثل قبل هست .... برای انتقال فایلها....

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
قدم اول اینکه ویتا و PC هر دو به یک Access point وصل شده باشن
قدم دوم روی ایکن Content manager راست کلیک کن بزن Preferences و بعدش هم بزن Wi-Fi Connection Settings و بعدش هم connect to ps vita system using wifi رو تیک بزن
بعد برو توی content manager ویتا و بزن wifi و بعدش هم بزن PC .... دیگه بعدش اسم pc هایی که به اون access point وصل هست میاد .... دیگه انتخاب میکنی و کد رو میزنی و بقیه هم مثل قبل هست .... برای انتقال فایلها....

من پی سی و ویتا مو ریجستر کردم و الان اسم پی سی ام تو ویتا میاد ولی نمیشه انتخابش کرد در واقع اصلا قابل لمس نیست

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سلام دوستان امروز برای من ابدیت2.1 امد چکارکنم؟ابدیت کنم یا صبرکنم؟مشخصات این ابدیت چیه؟

2.01 هست
changelog نداره

طبق شواهد فقط باگ فیکس کرده
آپدیت اجباری هست
اگه به 2.00 آپدیت کردید به 2.01 آپدیت کنید، در غیر این صورت اگه از cfe استفاده می کنید آپدیت نکنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من موقع اپدیت ویتام ای ارور رو میدهc3-12077-7
چی شده
امتحان کن button + R + PS button . بعدش دستگاه safe mode میاد بالا ... بعد بزن update بشه .....
اگر چند باری امتحان کردی نشد حواست باشه backup داشته باش و بزن rebuild database از recovery menue ....
احتمال کمی هست که مشکل از خوده اینترنت باشه

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
امتحان کن button + R + PS button . بعدش دستگاه safe mode میاد بالا ... بعد بزن update بشه .....
اگر چند باری امتحان کردی نشد حواست باشه backup داشته باش و بزن rebuild database از recovery menue ....
buttonچیه؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ما هرکاری کردیم این Youtube واسمون کار نکرد..حتی با V-P-N به نظرتون علت چیه؟؟
منم هرکاری کردم کار نکرد چه با وی پی اس چه با س . ا . س تست کردم نشد میری توش هیچی انگار توش نیس sign in هم میشم بازم هیچی به هیچی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
buttonچیه؟
شرمنده اشتباه نوشتم . دکمه home و r ,و دکمه روشن خاموش
من پی سی و ویتا مو ریجستر کردم و الان اسم پی سی ام تو ویتا میاد ولی نمیشه انتخابش کرد در واقع اصلا قابل لمس نیست
اطمینان ندارم مشکلی چی هست . یک سری به نت میزنم ببینم چی به چیه
2.01 هست
changelog نداره

طبق شواهد فقط باگ فیکس کرده
آپدیت اجباری هست
اگه به 2.00 آپدیت کردید به 2.01 آپدیت کنید، در غیر این صورت اگه از cfe استفاده می کنید آپدیت نکنید
برای برطرف کردن مشکلاتی بوده که کاربران plus در هنگاهم sync کردن و ... داشتن

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
داداش بکاپ نداشته باشم چی میشه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر