هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
خاک تو سر سونی با این آپدیتاش .)x

---------- نوشته در 03:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی می دونه این فریمور 1.66 چه قابلیتهایی رو اضافه کرده من که چیزی متوجه نشدم.

You can now disable the notification alert messages that indicate when friends sign in, messages are received and other activities. To disable these alerts, got to [Settings] > [Sound & Display] > check/uncheck [Notification Alerts]. Additionally, Notification alerts will now display for five seconds instead of three seconds
2. 'After 10 Minutes' has been added as an option in [Power Save Settings] > [Auto Standby]
3. An arrow will indicate when new activities are available in LiveArea
4. Caps Lock is now supported by the on-screen keyboard. Simply double-tap the Shift key to enable it

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این قضیه اکانت psn و پروفایل ویتا تکلیفش چی شد آخر ؟ الان من اکانت psn ـم ریجن یکه . بعد پس فردا ویتا خریدم باید چیکار کنم ؟ منظورم اینه که ریجن خود دستگاه که مهم نیست ولی ریجن بازی هاش تو ایران 90% ریجن 2 میاد . بعد خواستم کدی چیزی بزنم یا dlc بخرم نمیشه که . بخوام یه اکانت دیگه هم بسازم که حال نمیده که . این همه تروفی و اینا هی جدا جدا میشه . هیچ راهی نداره ؟
تکلیفه خاصی نداره !!! اکنت PSN با ریجن دستگاه هم یکی نباشه فرقی نداره - بازی های فیزیکی همه Free REgion هستن ... میره برای DLC که اونم میشه خرید ! Online Pass هم مشکلی نداره (البته بسته به Store داره ) هیچ راهی نداره ... هر ویتا با یک اکانت بالا میاد . فقط بازی های فقط دانلودی و DLC هاشون و MEdia - music همه Region lock دارن
دوستان کسی می دونه این فریمور 1.66 چه قابلیتهایی رو اضافه کرده من که چیزی متوجه نشدم.
Power save بک 10 دقیقه اضافه میکنه .... یک فلش برای Live Area میاره .... یک Installation bar اضافه میشه .
سلام دوستان یک سوال داشتم من سرعت اینترنتم خیلی کمه (wimax مبینت) دستگاهمم وقتی می خوام update کنم 24 ساعت طول میکشه وستشم میندازم بیرون حالا می خواستم بپرسم از طریق خود بازی میشه update کرد مثله ps3؟
خیر تو بازیهای Update نیست .... با استفاده از PC آمتحان کن

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
البته قبلا هم قابلیت Update با PC بودش ها !!!! توی Update که میرفتی 3 گزینه بود ! Update via Wifi - PS3 - PC !

ظاهرا پیدا کردنش سخت نیست !!! مدلهای ویتا تنها تفاوتشون در زمینه ریجن لاک و انلاک بودنش هست .... ! انلاک میشه هر سیم کارتی رو بزاری و لاک خیر (توی جعبه سیم کارت داره ) قیمتش رو میتونی توی تاپیک چک کنی ... مدلهای Hong Kong - Singapore - Malasia همه انلاک هستش ...
بازیهای Vita مثل PS3 کلا Region Free هست
اما اکانتش و دانلودهای انلاین لاک هست و کلا هم میتونی از یک اکانت روی ویتا استفاده کنی .... برای بازی دست دوم هم برای انلاینش باید دوباره Key بخری و باید ریجن بازی با Key اکانتت یکی باشه ! Trophy هم تو اکثر بازی های دسته دو نمیده

دوست من اینکه که میگی انلاک میشه هر سیم کارتی رو بزاری و لاک خیر (توی جعبه سیم کارت داره )فقط مربوط به نسخهPS Vita Wifi 3G هست یا PS Vita Wifi رو هم شامل میشه

بعد اصلا این انلاک و لاک بودن سیم کارت به درد سیم کارتهای داخل ایران میشه مثل همراه اول (هیچ کس تنها نیست:d) یا مربوط از ما بهترونه:d

با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست من اینکه که میگی انلاک میشه هر سیم کارتی رو بزاری و لاک خیر (توی جعبه سیم کارت داره )فقط مربوط به نسخهPS Vita Wifi 3G هست یا PS Vita Wifi رو هم شامل میشه

بعد اصلا این انلاک و لاک بودن سیم کارت به درد سیم کارتهای داخل ایران میشه مثل همراه اول (هیچ کس تنها نیست:d) یا مربوط از ما بهترونه:d

با تشکر
معلومه دیگه ! نسخه PS VITA 3G رو میگم !!! WIFI که سیم کارت نمیخوره کلا

والا بچه ها که میگن رایتل شاید خوب باشه ! من ایران زندگی نمیکنم

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
دوستان میشه در مورد این دوتا که کجاست و چطور میشه فعالشون کرد راهنمایی کنید (یک فلش برای Live Area میاره .... یک Installation bar اضافه میشه .)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان میشه در مورد این دوتا که کجاست و چطور میشه فعالشون کرد راهنمایی کنید (یک فلش برای Live Area میاره .... یک Installation bar اضافه میشه .)
این امکانات طبق اپدیت توی Vita اضافه میشه !
برید توی Setting بعدش بزنید System Update و بعد بزنید Using Wifi تا Vita اپدیت بشه و این امکانات اضافه بشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
البته من منظورم این بود که ما که اکانتمون ریجن یکه وقتی بازی ریجن 2 میگیریم باید قید dlc و کد و این چیزا رو بزنیم . فکر کنم بهترین کار اینه که اگه ویتا خریدم یه اکانت ریجن 2 مجزا واسش بسازم . یعنی 2 تا اکانت psn داشته باشم . یکی مال ps3 یکی هم مال ویتا .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته من منظورم این بود که ما که اکانتمون ریجن یکه وقتی بازی ریجن 2 میگیریم باید قید dlc و کد و این چیزا رو بزنیم . فکر کنم بهترین کار اینه که اگه ویتا خریدم یه اکانت ریجن 2 مجزا واسش بسازم . یعنی 2 تا اکانت psn داشته باشم . یکی مال ps3 یکی هم مال ویتا .
درسته .... برای دانلود DLC و Online pass باید ریجن بازی اینا یکی باشه ... کلا همه Online Content روی PSN کلا Region lock هستن
دوست عزیز آپدیت کردم ولی نمی دونم کجا هستند و کجا میشه فعالشون کرد.راهنمایی کنید ممنون میشم
خودشون بعد از Update فعال میشن

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
دوستان وقتی که اینتر نت ملی بشه (از شهریور ملی میشه) ما دسترسی نداریم به سایت ps و برا اپدیت دستگاه و ... به مشکل بر میخوریم. من خودم میخوام تابستون بگیرم دستگاهو ولی حالا با این بساط موندم چه کنم؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
درسته .... برای دانلود DLC و Online pass باید ریجن بازی اینا یکی باشه ... کلا همه Online Content روی PSN کلا Region lock هستن
همه lock نیس!
ریجن 3 و 1 تا حدودی با هم همخوانی دارن:d...نه همه بازی ها!!!!
واسه یه سری بازی های ریجن سه ps3 با اکانت ریجن یک dlc گرفته ام...یا حتی کد آنلاین بعضی بازیهای ریجن 1 و 3 به هم می خوره
ولی ریجن 1 و 2 به هم نمی خورن...نه dlc و نه online pass

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان این قضیه اکانت psn و پروفایل ویتا تکلیفش چی شد آخر ؟ الان من اکانت psn ـم ریجن یکه . بعد پس فردا ویتا خریدم باید چیکار کنم ؟ منظورم اینه که ریجن خود دستگاه که مهم نیست ولی ریجن بازی هاش تو ایران 90% ریجن 2 میاد . بعد خواستم کدی چیزی بزنم یا dlc بخرم نمیشه که . بخوام یه اکانت دیگه هم بسازم که حال نمیده که . این همه تروفی و اینا هی جدا جدا میشه . هیچ راهی نداره ؟

اتفاقا دوسته وحيد ايديش ريجن 1 بود unit 13 ريجن 2 گرفته بود ميخواست انلاين پس رو بزنه بهش گيرداده بود كلي حيرون شده بود اخر سرم اكانتو عوض كرد:d
ريجن 1 فقط واسه خريد بازي خوبه:d
اونم روي ps3 ولي روي ويتاجواب نميده:d
كلا ايران خودش ريجن 2 حساب ميشه بدليل وارد كردن اجناس و بازيها از امارات تو ايران بيشتر بازي ريجن 2 پيدا ميشه تا ريجن 1:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر