هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام داداش من میخوام به خاطر فیفا آنلاین ویتا بگیرم ارزش داره به نظرت ؟ مثل آنلاین فیفا 12 فاز میده یا نه

من دموشو بازي كردم تعجب ميكنم ميگن گرافيكش پايينه واسه من دقيقا گرافه همون ps3 بود ولي كنترلش خيلي روي اعصابه يعني اون كنترلي روي ps3 داري به هيچوجه نميتوني روي ويتا داشته باشي
بنظرم اصلا فوتبال اون فازي كه روي كنسول خانگي ميده روي كنسول دستي به هيچ وجه اون فازو نميده

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
دوستان من موقع دانلود بازی و هر چیز دیگه موقعی psp میره تو standby دانلود متوقف میشه و تو تنظیماتش psp هم گزینه ایی نداره که standby رو خاموش کرد لطفا راهنمایی کنید.ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من موقع دانلود بازی و هر چیز دیگه موقعی psp میره تو standby دانلود متوقف میشه و تو تنظیماتش psp هم گزینه ایی نداره که standby رو خاموش کرد لطفا راهنمایی کنید.ممنون

منظورت Vita هست یا PSP ? اگر vita رو میگی که تو دانلود باشه و بهش دست نزنی به Stand by هم بره دانلود ادامه داره ... دانلود که ادامه داشته باشه در صورت Stand by هم چراغ ابی روشن میمونه که نشانه دانلوده .... اگر خاموش میشه ( که میشه بعد مدت طولانی) فعلا راهی نیست تا اپدیت های بعذی ...

چطوری میتونم بازی psp یا psvita بریزم توش؟
PS3:
بازیهای اOrig رو از Download list توی Ps3 دانلود کن و بعد با Content manager به ویتا بفرست PS VITA: توی PSN سمت چپ رو وفتی میزنی یک گزینه Download list میاد که میتونی بازی های PSP رو هم دانلود کنی (البته سونی اجازه دانلود مستقیم همه ی عناوین PSP رو vita به دلیل سازگار نبودن نمیده ...)توی تاپیک نقد هم توضیج دادم :
بازی های PSP در PS VITA چگونه کار میکنند ؟
من فکر کردم این میتونه جای سوال داشته باشه به نقد اضافه کردم
همونطور که سونی قبلا گفته بود PS VITA توانایی شناخت بازیهای PSP رو داره و همین طور هم هست . اما در حال حاضری تعداده زیادی از بازی های PSP بر روی ویتا قابل اجرا هستن و تعدادی هم نیستن .
شما از طریق PSN داخل PS VITA میتونید به بخش PSP دسترسی داشته باشید که همه ی بازی های قابل اجرا و تایید شده توسط سونی با قیمتی عادلانه برای خرید موجود هستن ... به کنار از اینکه این لیست قراره در طی زمان اپدیت بشه و تا جای ممکن همه ی بازیهای PSP رو ویتا اورده بشه ... اما در حال حاضر بازی هایی نظیر Crisis Core - Ghost of sparta - Peace walker - Silent hill و خیلی های دیگه قادر به خریداری نیستن . اپشن دوم شما دانلود کردن این بازی ها از طریق PS3 هست و انتقالشون به VITA توسط content manager ! در غیره صورت نداشتن PS3 توصبه نمیشه بازی رو از MEDIA GO خریداری کنید و بعد از دانلود لیست ویتا بخواید اون رو دانلود کنید چون ظارها برای تعداده زیادی از عناوین اجازه این کار داده نمیشه !
بعد از ریختن بازی PSP شما میتونید اون رو به شیوه VITA اجرا کنید .
دومین نکته ای که میخوام اشاره کنم این هست که در بازی انالوگ سمت چپ کار نمیکنه ! اما با نگاه داشتن دستتون روی صفحه به منویی مروید که اونجا میتونید یک کلید رو برای انالوگ چپ روشن کنید و به علاوه میتونید Biliner Effect رو هم روشن کنید که اجازه میده لبه های زشت به خاطره Up-Scale شدن بازی تا حدی جلوگیری بشه .
اینها اپشنهای ارزشمندی هستن !!!! شما میتونید PEACE WALKER رو نصب کنید و همونطور که یادتونه با فشردن مربع - مثلث - دایره و ضربدر میتونستید دوربین رو حرکت بدید حالا با ریمپ کردنشون به انالوگ سمت چپ ویتا میونید تجربه بازی Peace Walker رو مثل بازیهای خوده ویتا کنید ! به علاوه که روشن کردن Biliner effect و کیفیت تصویر بهتر ویتا به شما اجازه بازی بهتر PEace walker هم میده !!!!

لیست بازی های PSP که تا الان امتخان کردم و کار کردن
Dissidia Final Fantasy 012 - GTA chinaTown Wars - GTA Liberty City Stories - GTA Vice Stories - GOW Chains Of Plympuse - GOW Ghost Of Sparta - MGA Portable OPS - MGS Peace Walker - Tactics Ogre - Disgaea Hour Of Darkness - Echoshift - The Warriors
اونهایی که نصب نشدن
Silent Hill Origins - Silent Hill SHattered MEmories - Echochrome - Twisted Metal - Monster Hunter Freedome Unite (ظاهرا از روی PS3 باید نصب بشه اما نمیدونم مشکل من چیه ! باید پاکش کنم دوباره نصب کنم) - SOCOm

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دمو دانلود کردم رمم پر شده از کجا دمو ها رو حذف کنم؟
اول بریزشون تو pc یا ps3 که داشته باشی!!
بعد رو صفحه رو یه چند ثانیه لمس کن (یعنی انگشت رو بزار رو صفحه بر ندار:d) بعد میتونی صفحه رو ویرایش کنی و دمو ها و بازی ها و ... رو حذف و جابه جا کنی

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام به دوستانٌ من بخوام تم بگیرم برای PS VITA تو اپ استورش بجز بازی و اپ های معمولی چیزی نیست شما جایی رو سراغ دارید که تم براش دانلود کنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستانٌ من بخوام تم بگیرم برای PS VITA تو اپ استورش بجز بازی و اپ های معمولی چیزی نیست شما جایی رو سراغ دارید که تم براش دانلود کنم
تمی هم براش نیست که دانلود کنی ... ویتا قابلیت تم رو نداره - شاید در اینده داشته باشه و شایدم نه .... به نظر نمیاد داشته باشه در اینده... User interface مناسبه و به اندازه کافی Customizable هم هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ما هم به جمع ویتا داران پیوستیم

دوستان تاپیکی برای تبادل بازی هم زده میشه ؟
درود . به جمع VITAداران خوش امدید
زده شده بود اما توسط مدیریت اجازه داده نشده ! ببینیم تا اینده چه شود.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من الان تو روسیه هستم اکانت psvita م هم روسیه است ممکنه رفتم تهران تاریخ تولد و ............ از این چرت و چرت ها بخواد؟
yashar22.png

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
:(
من فیفا رو از دوستم گرفتم بعد که میخوام بازی کنم میگه نمی تونی تروفی بگیری و فقط نفر اولی که بازی رو خریده بهش تروفی داده میشه!!!!
:(
راه حلی چیزی نداره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر