هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
درود دوستان
من میخوام یه هارد اکسترنال برای استفاده روی ps3 بخرم
به نظر شما چه مارک چه ظرفیت و چه مدلی بخرم؟ممنون میشم راهنمایی کنید
و تجربیاتتون رو بفرمایید

من یه وسترن دیجیتال usb 3 دارم که سرعتش عالیه خدایی بدون هابم وصل میشه .

2تا پارتیشنشم کردم . 2تا 500 گیگ یکی با فرمت fat32 اونیکی هم ntfs اگه درست گفته باشم .

خیلی خوبه فقط فکر کنم الان بخوای بخری باید یه 230 تومنی بیای پایین.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام دوستان ميخواستم بپرسم همه ي دسته هاي ps 2به ps3 بدون مبدل يا چيزي راحت ميخوره? يه قيمته حدودي هم بدين براي دسته ي ps2?
همونطوری که دوستان جوابتون رو تو اونیکی تاپیک دادن، دسته PS2 بدون تبدیل به PS3 نمیخوره!
حتی با تبدیل هم تو یه سری از بازی ها دسته PS2 کار نمیکنه! مثلا GT5!
از طرفی بعضی جاها لازمه که دکمه PS رو بزنی که دسته PS2 این دکمه رو نداره!
پیشنهاد میکنم حتما یه دسته PS3 بخرید. حالا برای دسته دوم و سوم و ... شاید بتونی از PS2 استفاده کنی.
موفق باشی

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
سلام عزيز يه سوال ديگه يه فرمون ماشين براي ps3خريدم ولي تو بازي grantorismo اجرا ميكنم فرمون كار نميكنه كلا.چي كار بايد بكنم تو اپشن بازي سيينگم رفتم كار نميكنه .تنظيمات خاصي داره؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان یه مشکلی با کنترلرهام دارم.
چند بار تا حالا این مشکل برام پیش اومده. دقت نکردم که آیا هر دو دسته ام این مشکل رو دارن یا فقط یکیش.
حالا بعدا باز بررسی میکنم ببینم هر دوتاش اینطوریه یا فقط یکیش. اما مشکل چیه!
تو بعضی از بازی ها دسته یه دفعه قاطی میکنه و برای خودش یه سری دکمه رو میزنه.
مثلا تو بازی های medal of honor frontline, medal of honor, call of duty 4, call of duty MW2 میدونید که با L3 میتونید بدویید. وقتی L3 رو میزنم دسته قاطی میکنه و نارنجک میندازه و تیر میزنه و ...!!یا برا خودش جهت ها رو میزنه!
یه بار هم تو GT5 وسط مسابقهای که 200 دورداشت، تو 20 دور آخر بودم که استارت زدم و بعد خودش یکی دو بار چپ و راست کرد و بعد ضربدر زد از بازی اومد بیرون.
سر بازی کال آف دیوتی ما 4 نفره داشتمی بازی میکردیم و این مشکل نه فقط برای من بلکه برای هم تیمیم هم به وجود میمومد و در نتیجه تیم ما کلا نمیدویید (البته میبردیم بازم! :D) به همین خاطر دوستم گفت که این باگه بازیه و نه مشکل دسته؟!
حالا واقعا میخوام بدونم باگه بازیه یا ایراده دسته!!!!خیلی نگران دسته ام شدم!

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان یه مشکلی با کنترلرهام دارم.
چند بار تا حالا این مشکل برام پیش اومده. دقت نکردم که آیا هر دو دسته ام این مشکل رو دارن یا فقط یکیش.
حالا بعدا باز بررسی میکنم ببینم هر دوتاش اینطوریه یا فقط یکیش. اما مشکل چیه!
تو بعضی از بازی ها دسته یه دفعه قاطی میکنه و برای خودش یه سری دکمه رو میزنه.
مثلا تو بازی های medal of honor frontline, medal of honor, call of duty 4, call of duty MW2 میدونید که با L3 میتونید بدویید. وقتی L3 رو میزنم دسته قاطی میکنه و نارنجک میندازه و تیر میزنه و ...!!یا برا خودش جهت ها رو میزنه!
یه بار هم تو GT5 وسط مسابقهای که 200 دورداشت، تو 20 دور آخر بودم که استارت زدم و بعد خودش یکی دو بار چپ و راست کرد و بعد ضربدر زد از بازی اومد بیرون.
سر بازی کال آف دیوتی ما 4 نفره داشتمی بازی میکردیم و این مشکل نه فقط برای من بلکه برای هم تیمیم هم به وجود میمومد و در نتیجه تیم ما کلا نمیدویید (البته میبردیم بازم! :D) به همین خاطر دوستم گفت که این باگه بازیه و نه مشکل دسته؟!
حالا واقعا میخوام بدونم باگه بازیه یا ایراده دسته!!!!خیلی نگران دسته ام شدم!

دوستان کسی تو این تاپیک نیست!؟
امروز تو بازی prehistoric moves هم بعضی وقت ها خودش دایره میزد!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان کسی تو این تاپیک نیست!؟
امروز تو بازی prehistoric moves هم بعضی وقت ها خودش دایره میزد!
دوست من این مشکل برای من هم خیلی پیش اومد یک بار فیفا 12 دست قاطع زد وبه خودم گل زدم نو هر بازی میشد. دستت ریست کن یک سوراخ پشت دستت هست با سوزن بزن داخلش دستت ریست میشه مال من که این کارو کردم درست شد

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوست من این مشکل برای من هم خیلی پیش اومد یک بار فیفا 12 دست قاطع زد وبه خودم گل زدم نو هر بازی میشد. دستت ریست کن یک سوراخ پشت دستت هست با سوزن بزن داخلش دستت ریست میشه مال من که این کارو کردم درست شد

مطمئنی؟؟!!
ریستکردی اتفاق خاصی نیوفتاد!

من تا حالا فکر میکردم به خاطر باگ تو بازی ها هستش!چون بیشتر تو کال آف اینطوری میشد!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
مطمئنی؟؟!!

من تا حالا فکر میکردم به خاطر باگ تو بازی ها هستش!چون بیشتر تو کال آف اینطوری میشد!
نه اقا بعيد ميدونم متل باگ بازي باشه!!
من كه تاحالا به همچين مشكلي بر نخوردم!!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مطمئنی؟؟!!

نمیدونم شاید باگ باشه مثلا تو فیفا 12 بعضی وقتها خودش خود به خود همه کار میکنی

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام. از كجا ميشه بفهمي كنترلر فيك هست؟ من يه دونه گرفتم اصلن نميشه با هاش aim گرفت....( ابي متاليك هست)joystick هاشم كه انگار موشكه خيلي سريعه لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر