هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------

استند واسه اسلیم ها قلابی، اصل داره؟ چون واسه من خیلی خوب جا شد و اون چفتش هم جا خورد تا محکم تر وایسه.ولی پسر داییم میگه 1کی گرفته اون چفته که روش نوشته اوپن کار نمیکنه و پلی استیشنش توش لق میزنه:-/

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
دسته قلابی با اصل از لحاظ قیمت تو تهران چقدر فرق می کنند واز لحاط کارای چه فرفی با هم می کنند
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------
اصل50تومن قلابی 30تومن. خوب معلومه که قلابی طول عمر کمتری داره وخیلی زود تر دکمه هات خراب میشه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دسته قلابی با اصل از لحاظ قیمت تو تهران چقدر فرق می کنند واز لحاط کارای چه فرفی با هم می کنند
البته من این کاسبای حروم خور رو که میبینم به این با انصافی نیستن ، ممکنه اونا رو هم بهت 50تومن بندازن !
یه مشکل دیگه هم که دسته های قلابی دارن اینه که رنگ دسته زود میره ، درصورتی که من الان نزدیک 4سال PS3 دارم رنگ دستش تکون نخورده !!!

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
دوستان من یه هدست بلوتوث میخام که هم واسه شنیدن صدای بازی جواب بده هم واسه چت انلاین با ps3.کسی همچین چیزی میشناسه اگه کسی میدونه لینک بزاره یا راهنمایی کنه.واسه 360 استیل سریر یه هدست زده ولی سیم داره در ضمن با ps3 هم جواب نمیده.

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
دوستان من یه هدست بلوتوث میخام که هم واسه شنیدن صدای بازی جواب بده هم واسه چت انلاین با ps3.کسی همچین چیزی میشناسه اگه کسی میدونه لینک بزاره یا راهنمایی کنه.واسه 360 استیل سریر یه هدست زده ولی سیم داره در ضمن با ps3 هم جواب نمیده.

دوست عزیز اینجا داره.(اینجا)
ساخت کمپانی Sony

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

هدست رسمی خود sony خوبه!

دوست عزیز اینجا داره.(اینجا)
ساخت کمپانی Sony
شما میتوانی اینها را بخری خوبه بد هم نیست
PS3 Bluetooth Headset - Headwearing
هدست بلوتوث قابل استفاده در كنسول Playstation 3 مناسب برای گوش کردن به موسيقي و كار در محيط شبكه PSN
large_Head%20wearing%20blutooth%20headset.jpg
PS3 Wireless Headset
هدست بلوتوث PS3
جهت بازی های آنلاین ، چت کردن و ...
این محصول ساخت کمپانی Sony می باشد
large_wireless%20headset%20official%20b.jpg

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام دوستان
آقا جو GT5 مارو گرفته میخواستم ببینم این فرمونا چطوره ؟؟ با دسته خیلی فرق داره ؟؟؟
از چه قیمتی شروع میشه تا چقدر ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر