هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.دوستان با اکانت ترکیبی میشه بازی دیجیتالی رو اکانت خودت خرید بازی کرد؟
اگه نمیشد که کار اکانت فروشها آجر بود، درثانی اکانت هکی رو باید بازی‌هاش روی توی اکانت خودت بازی کرد بخوای همش توی اکانت یارو باشی که میفهمه رمز عوض میکنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,955
نام
امین پاشاپور
درود به همه ی عزیزان. دوستان هر بازی ای که از زمان لانچ پی اس 4 و ایکس وان اومده رو میشه کپی کرد روی کنسول؟
یا فقط یه سری از بازی ها رو میشه کپی کرد؟ چون از 2013 تا 2020 یه چیزی حدود 200.300 تا بازی ریلیز شده که صد در صد بازی کردنشون باارزشه
نمیشه به راحتی بیخیالشون شد
داداش برا ps4 حدود 1500 تا بازی رلیز شده و همش رو میتونی بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Black_Flag

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,955
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
جای معتبری برای خرید اکانت هکی PS4 می شناسید؟
اکثرا از کانال های تلگرامی میخریم، حالا تو هر شهر هم مغازه های معتبری وجود داره میتونی از همشهریات بپرسی، اگه ارومیه بودی من در خدمتت بودم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,976
راهی برای بالا بردن سرعت دانلود ps4 هست؟ برای نت شبانه ایرانسل یا همراه اول میخوام کار کنه حداقل 5-6 مگ بده 130 گیگ دانلود دارم دیتا بازیشم جایی نیست اگه لینک مستقیمی کسی داره یا جایی میشناسه دیتاشو بزنن بگه Kingdom Hearts All in One Package

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
راهی برای بالا بردن سرعت دانلود ps4 هست؟ برای نت شبانه ایرانسل یا همراه اول میخوام کار کنه حداقل 5-6 مگ بده 130 گیگ دانلود دارم دیتا بازیشم جایی نیست اگه لینک مستقیمی کسی داره یا جایی میشناسه دیتاشو بزنن بگه Kingdom Hearts All in One Package
با psx خدوتون لینک دانلود مستقیمش رو از ps4 در بیارین و pc دانلود کنید

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام دوستان.ps4 همه ی بازیها رو ۳۰ فریم بالا میاره ؟سوال بعدی میشه تنظیمات فریم رو بالا برد؟سوال بعدی ps4 pro چند فریم بالا میاره بازیها رو؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان.ps4 همه ی بازیها رو ۳۰ فریم بالا میاره ؟سوال بعدی میشه تنظیمات فریم رو بالا برد؟سوال بعدی ps4 pro چند فریم بالا میاره بازیها رو؟

شما داری کنسول رو با pc مقایسه میکنی
یه سری از بازی‌ها روی ps4 اسلیم و معمولی 30 فریم هستن یه سری ها مثل ورزشی ها 60 فریم یه سری از معدود بازی‌ها روی pro شصت فریم و روی ps4 اسلیم سی فریم که تعدادشون خیلی کمن

• Like
Reactions: Syamak8808

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,955
نام
امین پاشاپور

داداش من پرو دارم و رو تی وی 1080 بازی میکنم، اکثر بازیا فریمش بالاتر از ps4 معمولی هست، بازی god of war رو با کنسول معمولی داداشم مقایسه کردم، پرو خیلی فریمش بالاتر بود کاملا معلوم بود که حدود 60 فریم هست، ، تقریبا بیشتر بازیا رو پرو و تی وی 1080 فریمش بالاتره نسبت به معمولی،

من با بسته 5 یا 6 ساعته همراه اول یا ایرانسل معمولا با کنسول تو این تایم 60 گیگ دانلود میکنم. با پی سی بیشتر از 100 گیگ

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
داداش من پرو دارم و رو تی وی 1080 بازی میکنم، اکثر بازیا فریمش بالاتر از ps4 معمولی هست، بازی god of war رو با کنسول معمولی داداشم مقایسه کردم، پرو خیلی فریمش بالاتر بود کاملا معلوم بود که حدود 60 فریم هست، ، تقریبا بیشتر بازیا رو پرو و تی وی 1080 فریمش بالاتره نسبت به معمولی،

یه دونه تلویزیون بزرگ الجی دارم از کجا بدونم ۱۰۸۰ رو بالا میاره؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,955
نام
امین پاشاپور
یه دونه تلویزیون بزرگ الجی دارم از کجا بدونم ۱۰۸۰ رو بالا میاره؟

تو کنسول برو تنظیمات تصویر و بزار رو 1080، تلوزیون هر چی باشه رزولیشن میشه 1080

• Like
Reactions: Syamak8808

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
تاپیک مشاوره برای خرید کنسول نداریم؟
برای داداشم میخوایم کنسول دسته دو بخریم بودجه تا ۲۵۰۰
موندیم ps3 بگیریم یا ps4 یا حتی xbox one s
بعد اینا کپی خور نوش هم هست ؟

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام - من تو دانلود آپدیت RDR2 به مشکل برخورده بودم بعد بررسی متوجه شدم لینک هاش تو PSN فیلتر شده :| الان چه راهی دارم برای دانلودش اگه با PC دانلود کنم میشه با PSX انتقال داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر