هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم ایا روی ps4با ورژن 5.05 که کپی خور شده فرقی میکنه بازی ریجن یک یا دو دانلود بشه و کپی بشه داخلش؟
دستگاه بنده ریجن ۲ هست میخواستم خودم بازی دانلود کنم

ممنون
درود
نه هیج فرقی نمیکنه ، فقط DLC و آپدیت ها باید مخصوص ورژنی که دانلود میکنی باشه

• Like
Reactions: z00r00

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام دوستان من مشکل nw-31456-9 دارم نه میتونم بازی اپدیت کنم نه میتونم دانلود کنم.با نت گوشی همه چی اوکی هست ولی نت خونه نه ارور میده.دو تا اینترنت شاتل با گستر پردیس(شرکت خصوصی) تست کردم ولی همش ارور nw-31456-9

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
سلام دوستان من مشکل nw-31456-9 دارم نه میتونم بازی اپدیت کنم نه میتونم دانلود کنم.با نت گوشی همه چی اوکی هست ولی نت خونه نه ارور میده.دو تا اینترنت شاتل با گستر پردیس(شرکت خصوصی) تست کردم ولی همش ارور nw-31456-9
منم دقیقا این مشکلو دارم. امروز ظهر بازی کردم شب اومدم psn کانکت نمیشه. با پشتیبانی پارس آنلاین تماس گرفتم dns و mtu گفت دادم دستگاه بازم اوکی نشد. با هات اسپات گوشی وصل میشم ولی. کسی میتونه کمک کنه؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
دوستان یادمه موقع خریدن میگفتن کنسولای ژاپن دکمه X و O ش جابجاعه توی منو و یا یک همچین چیزی... بعد بازیای ریجن ژاپن چطور؟ اونا هم تفاوت اینشکلی دارن؟ یا تماما با ریجن های امریکا و اروپا یکسانن؟
یکی از دوستان از ژاپن داره میاد میگفت اونجا بازیارو با قیمت خیلی کم میتونه تهیه کنه گفتم ببینم اگه تفاوتی ندارن بخرم...
فقط کنسول دکمه هاش فرق داره
مهم نیست ریجن بازی چی باشه هیچ دکمه ای تغییر نمیکنه

• Like
Reactions: HIGH DEVS

s@eed_ps4

کاربر سایت
Aug 31, 2019
8
سلام دوستان و اساتید گیمر یه سوال درباره اکانتهای ظرفیتی؟
۱) این که زیر هر اکانت ظرفیتی می نویسند ریجن ۱ یا ۲ ینی اینکه فقط با همون ریجن کنسول ، اون اکانت ظرفیتی کار میکنه ! یا فرقی نداره ۱ یا ۲ باشه ؟
۲) چطوری میشه اکانت ظرفیتی رو با اکانت هکی تشخیص داد؟
۳) اکانتی که از سایت یا فروشنده بگیرم چطوری می تونم صحت و صقم اکانت و نوع ظرفیت ش رو خودم چک کنم ( منبع یا مرجع ی هستش؟)
قبلا از پاسخ شما سپاس دارم

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام دوستان و اساتید گیمر یه سوال درباره اکانتهای ظرفیتی؟
۱) این که زیر هر اکانت ظرفیتی می نویسند ریجن ۱ یا ۲ ینی اینکه فقط با همون ریجن کنسول ، اون اکانت ظرفیتی کار میکنه ! یا فرقی نداره ۱ یا ۲ باشه ؟
۲) چطوری میشه اکانت ظرفیتی رو با اکانت هکی تشخیص داد؟
۳) اکانتی که از سایت یا فروشنده بگیرم چطوری می تونم صحت و صقم اکانت و نوع ظرفیت ش رو خودم چک کنم ( منبع یا مرجع ی هستش؟)
قبلا از پاسخ شما سپاس دارم

سلام
1 ) نه به ریجن کنسول مربوط نمیشه اصلا، مربوط به ریجن دیتا بازی میشه که باهم فرق دارن، اگه دیتا بازیو بخای از بیرون بگیری معمولا ریجن 1 پیدا میشه و ریجن ها دیگه به سختی پیدا میشه
2 ) اکانت ظرفیتی از جای معتبر بگیری از همون ایمیل مشخصه که ایمیل برا خودشون هست یا نه، معمولا بازی های هکی بیشتر از 1 بازی داخل اکانت هست بازی های قانونی معمولا تک بازی
3 ) یعنی چی دقیقا؟ چیشو میخای تست کنی؟

s@eed_ps4

کاربر سایت
Aug 31, 2019
8
سلام
1 ) نه به ریجن کنسول مربوط نمیشه اصلا، مربوط به ریجن دیتا بازی میشه که باهم فرق دارن، اگه دیتا بازیو بخای از بیرون بگیری معمولا ریجن 1 پیدا میشه و ریجن ها دیگه به سختی پیدا میشه
2 ) اکانت ظرفیتی از جای معتبر بگیری از همون ایمیل مشخصه که ایمیل برا خودشون هست یا نه، معمولا بازی های هکی بیشتر از 1 بازی داخل اکانت هست بازی های قانونی معمولا تک بازی
3 ) یعنی چی دقیقا؟ چیشو میخای تست کنی؟
ممنون از پاسخگویی شما
میخواستم سایتی رو معرفی کنید که بشه چک کرد طرف که اکانت و به من شیر کرده اکانت رو دی اکتیو کرده با نه؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام

امروز ps4 slim 1tb خریدم:

دستگاه نیاز به آپدیت اولیه داره؟

فرمور دستگاه ۶.۲۰ هست. میشه هکش کرد؟

مشکل خاموش شدن دستگاه هنگام اجرای بازی هکی چقدر جدیه؟ یعنی چند بار در طول مثلا ۲ ساعت اتفاق میفته؟

ویژگی hdr مربوط به tv هست؟ آخه وقتی on کردم نوشت تلویزیون hdr رو ساپورت نمیکنه!

فعلا هکش نکردم و فقط uncharted 4 رو خریدم ولی لودینگ بازی ۶ الی ۷ دقیقه هست! تو نت نوشته بازی دیسکی رو دستگاه نصب نمیکنه ولی وقتی دیسک رو گذاشتم بعد حدود ۲۰ ثانیه نوشت بازی کپی شد!

الانم ۵۰ گیگ روی هاردم uncharted 4 هست که عجیبه! یعنی در عرض ۲۰ ثانیه ۵۰ گیگ رو کپی کرد؟

در نهایت برای سومین بار که اجراش کردم لودینگ اول که ۷-۶ دقیقه بود نیومد و لودینگ فعلی حدود یک دقیقه هست البته اینم کم نیست! ۳۶۰ با رم ۵۱۲ لودینگ اکثر بازیهاش بیشتر از ۳۰ ثانیه نیست عجیبه با رم ۱۲ گیگ انقدر طولانیه!

تلویزیونم سامسونگ ۳۲ هست که 1080p هست ولی خواستم بازی رو اجرا کنم یه کادر اندازه ۲۶ اینچ باز کرد و نوشت در این کادر اجرا میشه که البته امکان کشیدن کادر و full screen کردن ممکنه ولی برام یه کم عجیب بود!

سوال آخرم اینه که وقتی دستگاه خاموشه کنترلر رو شارژ نمیکنه که میخوام بدونم عادیه یا نه!

ممنون

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام

امروز ps4 slim 1tb خریدم:

دستگاه نیاز به آپدیت اولیه داره؟

فرمور دستگاه ۶.۲ هست. میشه هکش کرد؟

مشکل خاموش شدن دستگاه هنگام اجرای بازی هکی چقدر جدیه؟ یعنی چند بار در طول مثلا ۲ ساعت اتفاق میفته؟

ویژگی hdr مربوط به tv هست؟ آخه وقتی on کردم نوشت تلویزیون hdr رو ساپورت نمیکنه!

فعلا هکش نکردم و فقط uncharted 4 رو خریدم ولی لودینگ بازی ۶ الی ۷ دقیقه هست! تو نت نوشته بازی دیسکی رو دستگاه نصب نمیکنه ولی وقتی دیسک رو گذاشتم بعد حدود ۲۰ ثانیه نوشت بازی کپی شد!

الانم ۵۰ گیگ روی هاردم uncharted 4 هست که عجیبه! یعنی در عرض ۲۰ ثانیه ۵۰ گیگ رو کپی کرد؟

در نهایت برای سومین بار که اجراش کردم لودینگ اول که ۷-۶ دقیقه بود نیومد و لودینگ فعلی حدود یک دقیقه هست البته اینم کم نیست! ۳۶۰ با رم ۵۱۲ لودینگ اکثر بازیهاش بیشتر از ۳۰ ثانیه نیست عجیبه با رم ۱۲ گیگ انقدر طولانیه!

تلویزیونم سامسونگ ۳۲ هست که 1080p هست ولی خواستم بازی رو اجرا کنم یه کادر اندازه ۲۶ اینچ باز کرد و نوشت در این کادر اجرا میشه که البته امکان کشیدن کادر و full screen کردن ممکنه ولی برام یه کم عجیب بود!

سوال آخرم اینه که وقتی دستگاه خاموشه کنترلر رو شارژ نمیکنه که میخوام بدونم عادیه یا نه!

ممنون
درود
مبارکه
الان فقط تا ورژن 5.05 هک میشه و ورژن های بالاتر فعلا خبری از هک نیست
مشکل خاموش شدن هم کاملا شانسیه ولی زیاد نیست ، شاید ماهی یکبار یا کلا خاموشی خیلی کم داشته باشی
HDR رو TV باید ساپورت کنه
من خودم هنوز Uncharted 4 رو بازی نکردم ولی بازیهای دیگه بیشتر از 15 20 ثانیه نبوده لودینگ ها برام تازه دستگاهم فت ه. در مورد دیسک هم اطلاعی ندارم چون از روز اول هکش کردم :D
دستگاه هم خاموش باشه کنترلر شارژ نمیشه فقط تو Rest mode شارژ میکنه. در مورد TV هم من تا حالا همچین موردی ندیدم ولی شاید با تنظیمات خود کنسول یا TV درست بشه.

• Like
Reactions: jack sparrows

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
درود
مبارکه
الان فقط تا ورژن 5.05 هک میشه و ورژن های بالاتر فعلا خبری از هک نیست
مشکل خاموش شدن هم کاملا شانسیه ولی زیاد نیست ، شاید ماهی یکبار یا کلا خاموشی خیلی کم داشته باشی
HDR رو TV باید ساپورت کنه
من خودم هنوز Uncharted 4 رو بازی نکردم ولی بازیهای دیگه بیشتر از 15 20 ثانیه نبوده لودینگ ها برام تازه دستگاهم فت ه. در مورد دیسک هم اطلاعی ندارم چون از روز اول هکش کردم :D
دستگاه هم خاموش باشه کنترلر شارژ نمیشه فقط تو Rest mode شارژ میکنه. در مورد TV هم من تا حالا همچین موردی ندیدم ولی شاید با تنظیمات خود کنسول یا TV درست بشه.

یعنی اینکه میگن مثلا ۱۰ تا بازی ۳۰۰ تومن مربوط به ورژن ۵.۰۵ و پایینتر هست؟

یه جا خوندم نوشته بود همین ۱۰ تا بازی هم که میریزن ۳ تاش رو خودت میتونی بگی بقیه به شکل رندوم هست!

بازی کارکرده بگیرم خوبه؟ آخه روی ۳۶۰ من همه بازیهام رو نصب میکردم و دست آخر جیتگش کردم تا با خیال راحت بازی رو برم!

یعنی ارور ناخوانا بودن دیسک رو موقع نصب روی هارد میگرفتم و خیالم راحت بود یهو وسط بازی ارور نمیگیرم!

ترسم از اینه که وسط بازی ارور ناخوانا بودن دیسک رو بده و دستم به جایی بند نباشه!

البته همین uncharted 4 هم که گرفتم روش به انگلیسی نوشته فروشی نیست یعنی طرف از روی باندل کنسول برداشته! (اینم از معرفت ما ایرانیهاست!)

الانم بازی رو هارد نصبه ولی من باورم نمیشه که ۲۰ ثانیه ای نصب شده باشه! البته تو نت هم خوندم که بازی های دیسکی بطور کامل نصب نمیشن و مثلا ده درصد دیسک نصب میشه.

نمیدونم شاید همون لودینگ ۷-۶ دقیقه ای که گرفتم داشته بازی رو نصب میکرده ولی منطقا قبل نصب بازی باید یه رخصتی بگیره!

الان که کنسولم هک نشده و بازی دیسکی استفاده میکنم میتونم به psn وصل بشم؟

سرعت نتم هشت مگابیت (یک مگابایت) هست. با این سرعت میشه آنلاین بازی کرد؟

ویرایش=ظاهرا ps4 رو نمیشه دانگرید کرد ولی یکی از فروشگاهها گفت ۶.۲۰ به ۵.۰۵ دانگرید میکنه بازی نصب میکنه بعد آپگرید میکنه به ۶.۲۰!

راست گفته یا چرت گفته؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BehzaDG

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یعنی اینکه میگن مثلا ۱۰ تا بازی ۳۰۰ تومن مربوط به ورژن ۵.۰۵ و پایینتر هست؟

یه جا خوندم نوشته بود همین ۱۰ تا بازی هم که میریزن ۳ تاش رو خودت میتونی بگی بقیه به شکل رندوم هست!

بازی کارکرده بگیرم خوبه؟ آخه روی ۳۶۰ من همه بازیهام رو نصب میکردم و دست آخر جیتگش کردم تا با خیال راحت بازی رو برم!

یعنی ارور ناخوانا بودن دیسک رو موقع نصب روی هارد میگرفتم و خیالم راحت بود یهو وسط بازی ارور نمیگیرم!

ترسم از اینه که وسط بازی ارور ناخوانا بودن دیسک رو بده و دستم به جایی بند نباشه!

البته همین uncharted 4 هم که گرفتم روش به انگلیسی نوشته فروشی نیست یعنی طرف از روی باندل کنسول برداشته! (اینم از معرفت ما ایرانیهاست!)

الانم بازی رو هارد نصبه ولی من باورم نمیشه که ۲۰ ثانیه ای نصب شده باشه! البته تو نت هم خوندم که بازی های دیسکی بطور کامل نصب نمیشن و مثلا ده درصد دیسک نصب میشه.

نمیدونم شاید همون لودینگ ۷-۶ دقیقه ای که گرفتم داشته بازی رو نصب میکرده ولی منطقا قبل نصب بازی باید یه رخصتی بگیره!

خیر اون اکانت هکی هست
توی ۵.۰.۵ شما میتونی بازیا رو مجانی خودت دانلود و با هارد اکسترنال نصب کنی
البته نه همه ی بازیا، فقط بازیایی که تا اوایل سال ۲۰۱۸ اومدن

بله میتونید بازی کارکرده بخرید مشکلی نداره

دوست عزیز ps4 بازیارو از روی دیسک اجرا نمیکنه
اونارو اول نصب میکنه روی هارد و بعد اجرا میکنه
بعضی از بازیا که سنگینن نصب کاملشون توی خود بازی انجام میشه مثل batman arkham knight
اگر دیسک مشکلی داشته معمولا بازی اصلا نصب نمیشه
اگرم دیسک خراب بود میتونید ببرید پسش بدید

نصب از روی دیسک معمولا خیلی سریع انجام میشه
بله همون لودینگ ۶-۷ دقیقه ای نصب کامل بازی بوده.

الان که کنسولم هک نشده و بازی دیسکی استفاده میکنم میتونم به psn وصل بشم؟

سرعت نتم هشت مگابیت (یک مگابایت) هست. با این سرعت میشه آنلاین بازی کرد؟

ویرایش=ظاهرا ps4 رو نمیشه دانگرید کرد ولی یکی از فروشگاهها گفت ۶.۲۰ به ۵.۰۵ دانگرید میکنه بازی نصب میکنه بعد آپگرید میکنه به ۶.۲۰!

راست گفته یا چرت گفته؟!

بله میتونید ولی قبلش باید کنسولو به آخرین فریم ور که ۶.۷۲ هست آپدیت کنید

سرعت مناسبه ولی آنلاین بازی کردن بیشتر به پینگ بر میگرده
پینگ پایین ۱۴۰ باید مناسب باشه، البته بازی با بازی متفاوته
البته نیاز به ps plus هم دارید که خودش هزینه ی زیادی داره

چرت گفته، در حال حاضر به هیچ وجه امکان دانگرید وجود نداره

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
خیر اون اکانت هکی هست
توی ۵.۰.۵ شما میتونی بازیا رو مجانی خودت دانلود و با هارد اکسترنال نصب کنی
البته نه همه ی بازیا، فقط بازیایی که تا اوایل سال ۲۰۱۸ اومدن

بله میتونید بازی کارکرده بخرید مشکلی نداره

دوست عزیز ps4 بازیارو از روی دیسک اجرا نمیکنه
اونارو اول نصب میکنه روی هارد و بعد اجرا میکنه
بعضی از بازیا که سنگینن نصب کاملشون توی خود بازی انجام میشه مثل batman arkham knight
اگر دیسک مشکلی داشته معمولا بازی اصلا نصب نمیشه
اگرم دیسک خراب بود میتونید ببرید پسش بدید

نصب از روی دیسک معمولا خیلی سریع انجام میشه
بله همون لودینگ ۶-۷ دقیقه ای نصب کامل بازی بوده.

بله میتونید ولی قبلش باید کنسولو به آخرین فریم ور که ۶.۷۲ هست آپدیت کنید

سرعت مناسبه ولی آنلاین بازی کردن بیشتر به پینگ بر میگرده
پینگ پایین ۱۴۰ باید مناسب باشه، البته بازی با بازی متفاوته
البته نیاز به ps plus هم دارید که خودش هزینه ی زیادی داره

چرت گفته، در حال حاضر به هیچ وجه امکان دانگرید وجود نداره

با این وضعیت خرید بازی کارکرده بهتره.

البته من از زمان جیتگ ۳۶۰ یه عادت بدی پیدا کردم یعنی چون مثل سابق نیاز به تعویض دیسک ندارم به فرض طی ۲ ساعت بین چند تا بازی سوییچ میکنم!

مثلا اول gta v رو میرم بعد fifa 19 بعد cod black ops!

ولی الان باید پشت سر هم دیسک عوض کنم و هم ترس خط و خش روی دیسک رو دارم هم مشکل پیدا کردن درایو!

مگه اینکه به شکل اکانت هکی نصب کنم که فعلا با توجه به قیمتی که میگیرن و میگن فقط ۵ تا بازی به انتخاب خودته اصلا منطقی نیست!

چون همیشه gta و fifa باید نصب باشن عملا فقط ۳ تا بازی جدید میتونم نصب کنم اونم به قیمت پاک کردن بازیهای قبلی!

ظاهرا چاره ای جز خرید بازی دیسکی نیست!

ممنون از پاسختون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
با این وضعیت خرید بازی کارکرده بهتره.

البته من از زمان جیتگ ۳۶۰ یه عادت بدی پیدا کردم یعنی چون مثل سابق نیاز به تعویض دیسک ندارم به فرض طی ۲ ساعت بین چند تا بازی سوییچ میکنم!

مثلا اول gta v رو میرم بعد fifa 19 بعد cod black ops!

ولی الان باید پشت سر هم دیسک عوض کنم و هم ترس خط و خش روی دیسک رو دارم هم مشکل پیدا کردن درایو!

مگه اینکه به شکل اکانت هکی نصب کنم که فعلا با توجه به قیمتی که میگیرن و میگن فقط ۵ تا بازی به انتخاب خودته اصلا منطقی نیست!

چون همیشه gta و fifa باید نصب باشن عملا فقط ۳ تا بازی جدید میتونم نصب کنم اونم به قیمت پاک کردن بازیهای قبلی!

ظاهرا چاره ای جز خرید بازی دیسکی نیست!

ممنون از پاسختون
اکانت ظرفیتی هم میتونی بخری بازیهارو ، دیجیتالی میخری دانلود میکنی کاملا هم قانونی ، ظرفیت 1 فقط آفلاین ، ظرفیت 2 آفلاین آنلاین ، ظرفیت 3 هم فقط آنلاین ، فوتبالو میتونی از این اکانت ها بخری ، بازیهای قدیمی هم که ارزون تره دیسکشو بگیری ، Apex و یه سری بازیهای دیگه هم میتونی آنلاین بزنی بدون Plus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر