هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
هارد کنسول من500 هست که سعی دارم 1ترا کنم بازی های اکانت هکی داخل هارد میتونم منتقل کنم بعد به هارد جدید؟
میشه هارد کنسول رو Backup کرد روی یک هارد اکسترنال و بعد از تعویض هارد داخلی ، از هارد اکسترنال Restore کرد ، اما نمیدونم اکانتهای مورد نظر منتقل میشن یا نه. ضمن اینکه یه هارد اکسترنال علاوه بر هاردهای داخلی برای این کار احتیاج دارین.

-
اما یه راه کلی تر این هست که هارد کنسول را ارتقا ندید و یه هارد اکسترنال تهیه کنید و بازیهایی که انجام دادید یا فعلا بازی نمیکنید رو به اون انتقال بدید ، هر لحظه که هارد اکسترنال رو وصل کنید ، بازیها قابل play شدن هستن.
--
هارد اکسترنالی که به کنسول اختصاص میدین اطلاعاتش میپره و فرمتش عوض میشه.
از کجا باید بدونم بازی داخل کنسول اکانت هک هست یا ظرفیت 1 ،2 و یا سه؟؟
منکه چیزی به ذهنم نمیرسه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اونا هم همینه...هر دوتاش اوکیه.
از این سایت ها هم من واسه یه اکانت دیگه استفاده کردم
تست زدم نشد.متاسفانه بازم ادرس میخواد
من چون فروشنده ام نیازم میشه.از سایت نشه باید برم رو کنسول بزنم که وقت گیره
راه دیگه ای سراغ نداری؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
درود دوستان
پسر خالم 10 سالشه میگه ps4 پیام ابدیت میده و گزینه هایی مثل reinstall , initalize database,initialize,restore date,rebuild ، نمی خواد ابدیت کنه و فقط میخواد با بازی هایی که داره بازی کنه کدوم گزینه رو باید بزنه که نه چیزی پاک بشه و بتونه معمولی بازی کنه بدون ابدیت ؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان کسی online id را عوض کرده؟؟ مشکلی ک ایجاد نمیشه تو بازی از لحاظ سینک دیتا و ... ؟؟

خب کسی ک ب این سوال من جواب نداد؟!!!

حالا یک سوال دیگه
اگه من اکانت ظرفیت 3 یک بازی را بگیرم میتوم روی اکانت خودم بازی کنم یا نه؟ مثل xbox برم تو اکانت بازی ساین این کنم بعد سوییچ کنم روی اکانت خودم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
خب کسی ک ب این سوال من جواب نداد؟!!!

حالا یک سوال دیگه
اگه من اکانت ظرفیت 3 یک بازی را بگیرم میتوم روی اکانت خودم بازی کنم یا نه؟ مثل xbox برم تو اکانت بازی ساین این کنم بعد سوییچ کنم روی اکانت خودم؟
س.اولتون رو نمیدم
سوال دوم رو ظرفیت 3 رو باید در اکانت که خریدن بازی کنید
برای بازی در اکانت خودتون باید ظرفیت 1 یا 2 بخرید

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
رفقا برا شما هم اینطوره که برای اپدیت شدن فلان بازی باید به میزان کل اپدیت های منتشر شده فضای خالی داشته باشید ؟ البته نه برا همه بازی ها برا مثال bo4 درحال حاضر ۱۲۰ گیگ فضا نیاز داره تا اپدیت استارت بخوره برا ۱۲ گیگ اپدیتی که داده ولی rdr2 اینطور نیس
مجبور شدم بازی ww2 رو حذف کردم که بتونم اپدیتمو انجام بدم:|

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
سلام بچه ها
با پلی استیشن کمرا و خود کنسول و یه لپ تاپ میشه کلیپ با چهره خود آدم ضبط کرد؟اگه آره چجوری؟
ممنون

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر