هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پورت ها سرور بسته شده باید v.p.n بزنید
شما خودت از چه قندشکنی استفاده میکنی؟
چطوری باید share کرد؟ :-/
یه روشش اینه که اول به psx وصل میشی تا اینجاشو که بلدیم یا نهایت آموزشش هست ، بعد کلیک میکنی رو کانکت قندشکن. من اینطوری زدم ، نمیدونم درسته یا نه. ولی رو مرورگر که کار داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: balex_kg

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید - میتونه سوال کسایه دیگه هم حتی باشه
من بازی رد دد ظرفیت 3 آنلاین رو دارم ریجن 1 که تو همون اکانت باید بازی کنم .
سوالم اینه اگه دیسک ریجن 1 رو تهیه کنم و از اکانت لوگ اوت شم میتونم از سیوش استفاده کنم ؟ طبیعتا بازی دوباره نصب میشه چون دیتای دیجیتال با دیسک فرق داره .

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان
دسته ps4 من وقتی L2 رو نگه میدارم(بعضی موقع ها هم R2) کارکترم شروع میکنه به چپ رفتن یعنی انگار که جوی استیک سمت چپ رو سمت چپ نگه داشته باشی
یکی دیگه از دسته‌ها که بدون اینکه دست به دکمه ای بزنی یه دفعه میره بالا پایین چپ راست کلا قاطی میکنه
مشکل از چیه تعمیر میشه
آیا کار خودم هست چون تو دسته های ps3 دسته که گیج میزد یه تیکه پلاستیکی مستطیل شکل داشت که فشرده که میشده اینطوری میشد یه چیز بهش اضافه میکردی درست میشد
هر دوتا دسته ها هم سری اولی ها هستن از اون نوع که روی تاچ چراغ نداره
ممنون

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
سلام
دوستان من اولین باره رو کنسولم ۳ تا هکی ریختم .
حالا روی کنسول هم دوتا یوزر دارم یکی به اسم خودم و یکی به اسم رفیقم .
بازی ها رو اکانت خودمه
حالا اگه مثلا لا اکانت رفیقم لاگ این بشم و مثلا فورتنایت بازی کنم بازم احتمال قفل شدن بازی ها وجود داره ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید - میتونه سوال کسایه دیگه هم حتی باشه
من بازی رد دد ظرفیت 3 آنلاین رو دارم ریجن 1 که تو همون اکانت باید بازی کنم .
سوالم اینه اگه دیسک ریجن 1 رو تهیه کنم و از اکانت لوگ اوت شم میتونم از سیوش استفاده کنم ؟ طبیعتا بازی دوباره نصب میشه چون دیتای دیجیتال با دیسک فرق داره .
قاعدتا سیو دیجیتال به دیسکی میخوره اگه ریجن (و کد cusa) یکسان باشه ، ولی اون فایل سیو فقط تو همون اکانت ذخیره شده و فقط هم روی همون کار میده و روی اکانتهای دیگه سیو نیست و کار هم نمیکنه.
-
سلام
دوستان من اولین باره رو کنسولم ۳ تا هکی ریختم .
حالا روی کنسول هم دوتا یوزر دارم یکی به اسم خودم و یکی به اسم رفیقم .
بازی ها رو اکانت خودمه
حالا اگه مثلا لا اکانت رفیقم لاگ این بشم و مثلا فورتنایت بازی کنم بازم احتمال قفل شدن بازی ها وجود داره ؟
سلام.
دوست عزیز درست توضیح ندادی اگه شما اکانت هکی زده باشی الان با حساب اون دوتای خودتون باید 5 تا اکانت باشه!منظورتون هکی بوده یا اشتراکی.
-
در کل اکانتهای هکی نباید وارد حساب هک شده شد ، با حساب خودتون که بازی میکنید. همشون ریسک قفل شدن با آنلاین شدن رو دارن مهم نیست با چه اکانتی ، ولی صددرصد نیست ممکنه تا مدتها قفل نشه یا بلافاصله بعد از آنلاین شدن قفل بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arsalan655

davwwwd

کاربر سایت
Nov 7, 2018
33
ینی میتونم رد دد رو انلاین بزنم ولی احتمال قفل شدن استوری هس؟؟؟
منم تمومش کردم فقط میخام رد دد انلاین بزنم.
همینطور خاسم بپرسم میش اپدیتشم کرد بازیو؟
سلام . اکانت هکی اصولا مشکلی با آنلاین شدن با اکانت شخصی نداره ، ولی ریسک اینکه اکانت ها قفل شده باشن هست. بنابراین وقتی آنلاین بشید که بخش تکنفره اونهارو تموم کرده باشید یا قفل شدنش خیلی براتون مهم نباشه. ممکن هم هست تا مدتها قفل نشه.

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
ریسکه دیگه شاید تا آنلاین شدید بازی قفل بشه و دیگه قابل استفاده نباشه شایدم قفل نشه بعد یه مدت قفل شه ...

اپدیت میشه کرد اگه بازی قفل نشه ...

• Like
Reactions: saeed_sg

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
مگه شما اکانت ظرفیت دوم نخریدی؟
شماره رو چرا می خوای تغییر بدی!؟
اکانت های ظرفیتی شماره برای فروشنده اصلی و معمولن قانون می زارن اگه کسی بخواد اطلاعات اکانت رو تغییر بده دسترسیش به اکانت رو می بندن

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

سلام

من به شرط تعویض و قرار دادن شماره خودم روی اکانت خریدم، شخص مقابل هم پذیرفت، که بعد متوجه شدم شماره خودم رو که اضافه کردم در کنار شماره شخص اصلی، و کد یک بار مصرف برای اون شخص می رفت، که بعد متوجه شدم و شماره خودم رو ست کردم و شماره فروشنده رو حذف کردم

ببینید اگه که شماره برای فروشنده بمونه هیچ ضمانتی وجود نداره، هر لحظه شخص می تونه پسوورد رو عوض کنه، شما دی اکتیو شی و دوباره خودش روی اکانت دیگری اکتیو کنه، پس توصیه می کنم اکانت ظرفیت دو رو به شرط ست کردن شماره بخرین

جاهای زیادی مطالعه کردم که وقتی اکانتی خریداری میشه، دو ظرفیت داره که به U1 و U2 نامگذاری میشه که بین ما به عنوان ظرفیت دو و ظرفیت سوم شناخته میشن
سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری این دوتا رو از هم جدا می کنن، با دو ایمیل و پسوورد مختلف و به فروش می رسونن ؟

مثلا گفته میشه اکانت ظرفیت 2 خریداری شده با گیف کارت و به صورت قانونی، یا اینکه اکانت ظرفیت 3 خریداری شده با گیف کارت و به صورت قانونی، یا مثلا میشه بری از استور به صورت قانونی ظرفیت 2، یا با هزینه کمتر ظرفیت 3 بخری ؟

Last edited by a moderator:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اره اگه قفل نشده باشه میتونید بازی کنید. اگه قفل بشه کل بازی قفل میشه نه فقط استوری .
-
بدون اپدیت نمیشه انلاین بازی کرد. اول اپدیت میشه بعد میتونید انلاین بازی کنید .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

جاهای زیادی مطالعه کردم که وقتی اکانتی خریداری میشه، دو ظرفیت داره که به U1 و U2 نامگذاری میشه که بین ما به عنوان ظرفیت دو و ظرفیت سوم شناخته میشن
سوالی که برام پیش اومده اینه که چطوری این دوتا رو از هم جدا می کنن، با دو ایمیل و پسوورد مختلف و به فروش می رسونن ؟

مثلا گفته میشه اکانت ظرفیت 2 خریداری شده با گیف کارت و به صورت قانونی، یا اینکه اکانت ظرفیت 3 خریداری شده با گیف کارت و به صورت قانونی، یا مثلا میشه بری از استور به صورت قانونی ظرفیت 2، یا با هزینه کمتر ظرفیت 3 بخری ؟
نه اینطوری نیست. فقط مدل استفاده از اکانت فرق داره . در واقع همون اکتیو کردنش تو تنظیمات .

این قسمت متن یه کمی سخته من بهتر نمیتونم توضیح بدم :
یه اکانت رو دو کنسول کار میده ، یکیش تو تنظیمات اکتیوه که ازادی عمل افلاین انلاین داره . اون یکی اکتیو نیست فقط انلاین میشه بازی کرد . تا اینجا ظرفیت واقعی اکانت تکمیله.
گاهی اینا یه ترفند میزنن قبل همه رو یه کنسول دیگه هم اکتیو میکنن و افلاین میمونن که اینجوری اکانت سه ظرفیتی میشه.

ظرفیت اول : میتونید با اون بازی رو تو اکانت اصلی خودتون بازی کنید و پس از اکتیو شدن باید تا انتهای بازی کنسول به نت وصل نشه .

ظرفیت دوم : میتونید بازی رو تو اکانت خودتون بازی کنید . انلاین و افلاین مشکلی نداره .

ظرفیت سوم :برای بازی کردن حتما باید انلاین شد و تو خود اکانت اصلی بازی کرد .
.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر